Maybelline

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: masnis, Módosítva: 2014. március 17.

Ár:   2000 Ft

A kefe speciális kialakításának köszönhetően egyszerre dupla adagnyi festéket képes a szempillákra juttatni, ezzel hihetetlenül dúsítva a pillákat.

margit17

2017. június 21.

Első spirálom a márkától és egyszerűen imádom. A vízálló változatot használom, nekem nem pereg (max. estefelé), nincs póklábhatás és nagyon szépen szétválasztja a pilláimat. Ha reggel felkenem, még este is közel ugyanúgy fest. Nincs gondom a keféjével se, szerintem nagyon megéri az árát. Ja és még a vízálló sminklemosónak is meg kell vele küzdenie mire leszedi :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

straub.stella

2017. január 15.

A keféjét nem szeretem, de tartósnak tartós, sajnos ez összeragasztja a pilláimat és kb 4 nagy pilla lesz a sok pici helyett.A Volum Express verziót jobban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

bettiboo98

2016. november 9.

Régebben nagyon szerettem, azóta próbáltam mást, jobbat. Nem egy rossz spirálnak, szépen hosszítja a pilláimat, azonban nekem dúsítani annyira nem dúsította. Egyébként teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 9.

kamyllakomaromi

2016. július 1.

Nem volt kiemelkedő,egynek elment

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

Nem volt kiemelkedő,egynek elment

doris2

2016. április 1.

Eddig a Maybelline The Colossal Volum'Express szempillasprirált használtam, de ez sokkal jobb. Nagyon szépen dúsít, hosszabbít, vízálló és ami nagyszerű hogy egyáltalán nem csomósítja a szempilláim. Kedvencem lett. :)

2 hét után úgy összetapadt a keféje, hogy használhatatlan lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 1.

2 hét után úgy összetapadt a keféje, hogy használhatatlan lett.

magichand

2016. február 21.

Tényleg dúsít és szép fekete. Én az alsó pilla soromra vettem a viszonylag szép összetevői miatt. De nem érzem hogy tartósabb lenne mint a Lash Sensational. Kipróbáltam a felső soron is, de sajnos semmit nem göndörít és hajlamos peregni is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 21.

citronella

2015. szeptember 4.

Ennél jobb szempillaspirált én még nem használtam és amennyit mostanában kipróbáltam,erős a gyanúm,hogy már nem is fogok. Gyönyörű dús,hosszú,ívelt pillák,már egy rétegben hozza a műszempilla hatást. A keféje kialakítása tökéletes,nem vesz fel sok festéket,pont annyit,amennyit kell. Rossz dolgot nem tudok róla mondani,ha tehetném 10 pontot adnék neki. Tökéletes!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

harmonia93

2015. június 3.

Nem is értem, hogy lehet hogy nem véleményeztem még! Már 3x újravettem, pedig ezelőtt nem gyakran csináltam ilyet! Nagyon szeretem. Nekem sose pergett le különösebben, ha meg több, mint 10 órát rajtam volt, akkor nem csodálkoztam, hogy már nem tökéletes. Dúsít, hosszabbít, nem csomós, nem ragad fel a szemhéjamra, én imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

Brigikee

2015. április 21.

Ez az egyik legrosszabb spirál amit használtam... Nagy csalódás volt, és nem érte meg azt a 2600 Ft-t. Hamar beszáradt a festék, a kefe összetapadt. Amikor a pilláimat kikentem vele semmi baj nem volt addig amíg az alsó pillám alatti részre le nem vándorolt a festék. Ráadásul le se lehetett rendesen mosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 21.

jadegirl

2015. március 28.

Sajnos ez nekem nagyon nem jött be, sőt azt kell, hogy mondjam ez a legrosszabb Maybelline spirál amivel találkoztam. A kefe kifejezetten megtetszett, de hiába ha egyszerűen SEMMIT nem csinál,olyan mintha már alapból ki lett volna száradva pedig még védőfólia is volt rajta.Se hosszítás, dúsítás, kidobott pénz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

Hidratálók: Propylene Glycol, Soluble Collagen

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.