Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: black_cico, Módosítva: 2014. március 17.

• szabadalmaztatott kefe
  • zéró csomósodás
  • pontos felvitel
  • csábító hossz
  • szemészetileg tesztelt
  • kontaktlencse biztos

eeeee

2018. december 14.

Sok évvel ezelőtt használtam és nagyon szerettem. Hosszú, dús és szépen szétválasztott szempillákat kaptam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 14.

nkitti

2016. április 9.

Az itteni vélemények alapján a Rossmanos kiárusításon egyből vettem kettőt.
Alapjába véve egy j spirálról van szó, annak ellenére, hogy sem a szilikonos-, sem az egyenes fejű spirálokért nem rajongok.
Úgy használom, hogy először egy dúsító spirált viszek fel, majd azután ezt a terméket, így bevált.
Egyetlen negatívumként (és egyben pozitívumként is) azt tudom felsorolni, hogy lerobbanhatatlan. Viszont én 5 különböző féle lemosóval is próbáltam eltávolítani, de sajnos egy kicsi mindig fent maradt, másnap reggel pedig jött a panda-effektus.
Összességében egy jó termékről van szó, eredeti áron nem vettem volna meg (az egyenes kefe miatt) de kb 800 Ft-ot bőven-bőven megért! :)

P.S. a vízálló változat van meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 9.

Az itteni vélemények alapján a Rossmanos kiárusításon egyből vettem kettőt.

P.S. a vízálló változat van meg.

kissenikor

2015. március 20.

Szeretem ezt a spirált, az egyik nagy kedvencem. Kár, hogy már alig lehet kapni. Nagyon olcsón jutottam hozzá, így még jobban megérte! Szépen szétválasztja a pillákat, hosszabbítja. Nem pereg le, tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 20.

Milla

2014. augusztus 23.

Most olvasom meglepődve, hogy már nem gyártják, én pár nappal ezelőtt vettem egyet :) bár külföldön élek. Volt belőle egy csomó. Mondjuk én sem nagyon találkoztam mostanában csak a vízálló változattal, ami itt ugyanolyan zöld csomagolásban van, mint a nem vízálló. Szóval megörültem és vettem egy "simát" és így, hogy felfrissítettem a vele való tapasztalataimat, azt tudom mondani, hogy az egyik legjobb spirál amivel valaha dolgom volt. Tartós, nem mászkál, nem pereg, nem vesz fel sok festéket, gyönyörű, hosszú pillákat varázsol és hihetetlenül könnyű lemosni. Eddig is tudtam, hogy az ezelőtt 2 napig használt Artdeco spirálom szörnyű volt (írtam is véleményt hozzá) de ezután a spirál után az AD-t már nem szörnyűnek nevezném, hanem azt szorozva százzal. Na, de ez nem az AD oldala, úgyhogy visszatérve, ilyennek kell lennie egy spirálnak. 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

enchantment

2014. május 26.

Most látom, hogy már nem gyártják... de jó, hogy mindig megszűnik ami végre beválik. Szépen szétválasztja a szempillákat, alsó szempillasorra használtam főleg, baba tekintetet varázsolt :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

Hoogie

2014. február 1.

Jól használható, szétválasztja a pillákat, megfelelő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 1.

Jól használható, szétválasztja a pillákat, megfelelő!

noorii

2013. december 9.

1000 éve hozzá sem nyúltam, most újra előkerült. Nem száradt be, olyan, mint új korában. Tényleg nem csomósít, szép hosszú pillákat varázsol. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 9.

kfvera

2013. október 11.

Ez a kedvenc szempillaspirálom, sokáig elég és nem változik a minősége (szemben pl. az egyik avonossal, aminek felbontás után 1 hónappal avas szaga volt...). Kényelmes a keféje, nem pereg le, szépen hosszabbít. Nem szoktam dupla réteget rakni belőle, de szerintem úgy is használható, mert nagyon könnyű érzés, nem akar tőle összeragadni a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 11.

Lexi90

2013. október 9.

Az 5*-os spirálok közül való, nagy kedvenc volt, de sajnos több is van :) Megkérdezték tőlem, hogy műszempillám van-e, olyan pillákat csinált!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 9.

Gituccci

2013. szeptember 11.

Az egyik legjobb szempillaspirál, mindent tud amit tudnia kell!! ;))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

Az egyik legjobb szempillaspirál, mindent tud amit tudnia kell!! ;))

Antioxidánsok: BHT
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az összetevő a rákpáncélból kinyert kitin félszintetikus származéka. Vízoldékony, humán szövetekkel kompatibilis polimer. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint elsősorban gél- és filmképző hatása miatt használják a kozmetikumokban.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.