Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ella, Módosítva: 2019. április 4.

Vízálló, dúsító szempillaspirál. Hypoallergén, kontaktlencsét viselők is használhatják.

tillisilli

2016. október 13.

Nekem ez volt A szempillaspirál. Fantasztikusan szétválaszt, nagyon természetes hatás, maximálisan tartós (leszedni nem könnyü, csak olajos lemosóval megy) viszont nem csomósodik, nem kenödik, nem pereg le, és a keféje tökéletesen szétválaszt.
Ezzel nagyon jól lehetett "adagolni" v. rétegezni, egyszerre nem jött ki túl sok festék, uh mindig természetes maradt és nem tapadt össze. Szerintem már nincs forgalomban, én legalábbis nem találtam.
Amikor évek múlva kifogyott (még a végén is nagyon jól lehetett használni, nem változott a minösége!!!) akkor hasonló kefével kerestem vizálló spirált, és végül a Loreal Volume million lash Waterproof-nál kötöttem ki, de ez a termék jobb volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 13.

Ella

2014. október 6.

Nem szerettem. Nagyon vastagok lettek a pilláim, összeragadtak, nem hosszított (igaz, nem ígéri), nem is dúsított. Lemosni szinte lehetetlenség volt. A szemöldököm alatti részt mindig összekente a festék, ha olvadni kezdett vagy ha nyáron picikét izzadni kezdtem. Úgy vártam, hogy elfogyjon, nem éri meg a pénzét. Nem tudom, hogy a nem vízálló, illetve a hosszabbító változata milyen, de ez katasztrófa.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 6.

Sopetil

2012. június 23.

Számomra ez a tökéletes szempillaspirál, a zöld társa van meg, ami nem vízálló.
Szeretem mert: tökéletesen szétválasztja a pilláimat a kis gumis fejnek köszönhetően, nagyon természetes hatást kelt, nem műszempilla hatás, picit meg is emeli a pillákat.
Nagyon tartós, egész nap bírja, nem kenődik el! Nem csomósodik. A kis gumis fej jól befedi a pillákat, egyenletesen, bár eleinte kicsit furcsa vele dolgozni. Dúsítani olyan átlagosan dúsít szerintem.
Nekem nem voltak gondjaim az eltávolításával, megfelelő sminklemosóval jól lejön.

Én inkább azoknak ajánlanám, akik nem szeretik vastagon spirálozni magukat, inkább csak mérsékelten, természetesen... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 23.

Számomra ez a tökéletes szempillaspirál, a zöld társa van meg, ami nem vízálló.

Silmaril

2012. június 16.

Én már nagyon sok szempillaspirált használtam, de ez és a nem vízálló változata a kedvenc. Mást már nem is igen próbálok ki, mert minden igényt kielégít. A nem vízálló változat sem kenődik el egy pityergéstől, ez meg egy egész strandot is kibír. Imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 16.

Missy

2012. június 13.

Nagyon szeretem, a szempillám sokkal hosszabb és sűrűbb tőle. Kicsit műszempilla hatású, de ezért tetszik. Nagyon tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 13.

agi.greendaygirl

2012. június 11.

a képen nem a vízálló van, hanem a lemosható. amúgy én utáltam. Egyszerűen nem lehetett semmivel lemosni a pilláimról :S csak darabokban a körmömmel tudtam lehúzni a festéket róluk... soha többé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 11.

the

2012. június 8.

Nagyon szeretem ezt a szempillaspirált mert tökéletesen szétválaszt, tartós. Dúsítással nem vagyok megelégedve, nem lehet vele drámai hatást elérni. Azért mégis 5csillag mert amikor más szempillaspirállal dúsítok ezzel választom szét ha esetleg összeragadnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 8.

pityepotya

2012. április 29.

nekem is a zöld van meg, pár éve vettem, nem tudom, hogy lehet -e még kapni.
nem sminkelek sokat, ennek ellenére mégis azt mondom, hogy ez a legeslegjobb szempillaspirál, amit valaha használtam, nagyon szép hosszúak, szép formájúak lesznek tőle a szempilláim, nem kuszálódnak össze.
ha majd elfogy - és még lehet kapni - mindenképpen ilyet veszek. nem nagyon merek másikat kipróbálni, mert háromszor-négyszer vettem más fajtájúakat, de mindig csalódnom kellett.
ez viszont tényleg a legjobb :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 29.

nekem is a zöld van meg, pár éve vettem, nem tudom, hogy lehet -e még kapni.
ez viszont tényleg a legjobb :)

Yndre

2012. április 20.

Pár éve ennek a zöld (nem vízálló) testvérét használtam. Talán ez volt az első gumis fejű szempillaspirál ha jól emlékszem... Úgyhogy nagy újdonság volt, be kellett szerezni. Igazából először kicsit nehéz volt használni, mert a rugalmas fej nyeklett-nyaklott, de néhány használat után ráéreztem és utána nagyon szép hosszú pillákat tudtam vele festeni. Egy kicsit híg állagú, de ezért egyáltalán nem csomósít, nincsenek pókláb szempillák. Nagyon sokáig kitartott, de nem vettem újra, mert azért a normál fejű szempillaspirálokat mégiscsak jobban szeretem, de amúgy teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Paraffin, Hydrogenated Jojoba Oil
Emulgeálószerek: Peg-30 Glyceryl Stearate
Tisztítószerek: Peg-30 Glyceryl Stearate
Parabének: Propylparaben, Methylparaben
Színezékek: CI 77499
Tartósítószerek: Propylparaben, Methylparaben

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.