Maybelline

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: lauran, az összetevőket feltöltötte: linszu, Módosítva: 2015. május 15.

Kiszerelés:   1,5 ml
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A szem alatti karikák és apró bőrhibák elfedésére, illetőleg az arcfelszín kiemelésére használatos, highlighter-szerű korrektor.

Yeticica

2017. április 24.

01-es, Ivory arnyalatom van, hosszu honapok ota hasznalom fokent szem alatti karikakra es en mar letezni sem tudnek nelkule. Nagyon szeretem a selyemfenyu termekeket, az alapozom is enyhen 'dewy' (Bourjois healthy mix serum). Szeretem az ecsetjet is de fokent az allagat. Nekem ez a fedes eleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 24.

zahraa

2017. április 16.

Regebben hasznaltam, es eleg macerasnak talaltam a tekeros fejet, persze hamar tonkre is ment, es sosem sikerult kello mennyiseget kinyerni belole.
Abszolut nem fedett, a szem alatti reszbe beleult, a piros foltokkal semmit nem csinalt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

mrs.imperator

2017. március 17.

Leárazva volt a sminkpulton egy utolsó darab, teszter és semmi rálátás nélkül bevállaltam a random színt, biztos jó lesz alapon, erre a pénztárnál kiderült hogy nem volt rajta vonalkód és még ki is volt bontva ezért ingyen nekem adták :) Szemem alatti sötét karikákra jó highlighternek, jó az ecsetes tekerős megoldás, ujjal könnyen el lehet egyengetni, praktikus :) Szeretem mert nem nagyon folyós hanem tényleg fed és jó állagú, az ecsetével szépen lehet egyengetni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 17.

vasklaudia

2016. december 21.

kariakakat elhalvanyit ugy ahogy..de nem a legjobb..biztos nem veszem ujra

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 21.

kariakakat elhalvanyit ugy ahogy..de nem a legjobb..biztos nem veszem ujra

Miaaa29

2016. augusztus 22.

Vettem egyet 3-as árnyalatban.
Elsőre egész jó, bár nem tesz csodát az én durva karikáimmal (amit egyénként csak én látok durvának a barátaim szerint :) )
Később még írok véleményt róla, több használat után.

Up:
Határozottan tetszik!
Nekem bevált, szépen halványítja a karikáimat, újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Vettem egyet 3-as árnyalatban.
Később még írok véleményt róla, több használat után.

Up:
Határozottan tetszik!
Nekem bevált, szépen halványítja a karikáimat, újravevős!

zorsmors

2016. március 30.

Imádtam! A színét nagyon jól eltaláltam az arcomhoz (hófehér a bőröm, vörös a hajam, a legvilágosabbat vettem), egyáltalán nem látszott, hidratált, és folyton dícsértek, milyen kipihent vagyok. :D Felvinni is egyszerű volt, nem kellett pancsolni, bár kézzel dolgoztam el, de még így is alig maradt a kezemen.
Sajnos számomra beszerezhetetlen, pedig van nálunk a drogériában Maybelline, de soha nincs ez köztük. Tényleg kevés van benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 30.

Csipy1994

2015. november 24.

Sokáig a kedvencem volt. Jól fed, praktikus, viszont kicsit drága ahhoz, amilyen gyorsan fogy. Szerettem, de váltottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

linszu

2015. április 27.

A legvilágosabb színt vettem meg, de még így is egy nagyon picikét sötétnek találom világoshoz képest, az viszont kifejezetten tetszik, hogy nem hamvas árnyalatú, nem teszi sápadtá a szem alatti részt. Egy viszonylag jól fedő nem túl híg concealer. A mostanában felkapott csepp alakú szivacslabdával dolgozom el, púderrel fixálva helyén marad, de sajnos egy picit megül a ráncokban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 27.

lauran

2014. május 31.

Nálam sikeresen váltotta le az YSL Touch-t. Sokkal szebb ragyogást ad, a Sand árnyalat szépen harmonizál a bőrömmel. Szem alatti karikákra keverem egy másik korrektorral, így érem el a tartósabb hatást, de highlighterként más zónákra csodásan működik. Általában sose vennék drogériást a high end helyett, ezt is csak próbából szúrtam ki, és láss csodát, nekem jobban működik, mint YSL. Amióta ezt használom, rengeteg bókot kaptam, hogy milyen szép a bőröm. Az egy bajom ezzel is, mint minden ilyen tusos highlighter-concealer-rel az, hogy minimális az a mennyiség, ami egy ilyen tollban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 31.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.