Best of Beauty 2019

Maybelline

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: sokkismalac, az összetevőket feltöltötte: Hana, Módosítva: 2011. október 30.

Kispanda

2019. május 15.

Ez volt a legelső alapozóm életemben. Nehéz belőle jó árnyalatot találni, nekem szinte mind vagy túl sötét volt, vagy talán 1-2 árnyalatot kivéve túl világos. Visszagondolva, egyáltalán nem volt egyszerű a felvitele, könnyen csíkos / foltos marad, kukacosodik. Ahhoz képest, hogy matt, nekem nagyon elzsírosította a bőrömet és nagyon vastagnak és nehéznek éreztem a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

Patrisakkk

2019. május 14.

Száraz bőrüeknek egyáltalán nem ajánlom. Foltosodik, le pereg. Nem érte meg azt a pénzt kB 3x használtam hát ha... De nem ajánlom senkinek. Egy rém álom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 14.

dorinaerdelyi

2019. április 23.

Nagyon könnyű felvinni, a hab állaga miatt tetszett meg nagyon, viszont nem a legtartósabb.Többször volt már, hogy a kis ráncaimban felgyülemlett az anyag, így foltos volt az arcom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 23.

muffinka

2019. április 11.

Nekem nagyon bejött! A hab állag miatt könnyű kézzel is eloszlatni az arcon. Használata előtt hidratáló kell alá, mert valóban szárítja kicsit a bőrt és száraz részeket kiemelheti, ezért csak zsíros bőrűeknek jó. Nálam simán kibírja reggeltől délutánig igazítás nélkül és nem is nagyon fényesedik át addigra a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Reni666

2019. április 10.

Szerintem a fedése az közepes , szép matt lesz az arc töle .
Nem irritál , tényleg púderes állaga van .
Én sminkfixálóval használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

Szerintem a fedése az közepes , szép matt lesz az arc töle .
Nem irritál , tényleg púderes állaga van .
Én sminkfixálóval használom.

Sziporka88

2019. január 30.

Tini koromban nagyon megfogtak az állagával, de a száraz bőrömről csak lepergett/hámlott. Nem szerettem vele dolgozni se ecsettel, se szivaccsal. Meg is váltam tőle hamar.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

emerilda

2019. január 28.

Oké, hogy alapozónak van hirdetve de nekem ez egy púder :D nem is tudom hogy lehet ezt alapozónak használni, se fedése se állaga nincs hozzá. Viszont púdernek tökéletes. Kellemes az állaga és nem nyanyásan rizsporos hatása van hanem kicsit láthatatlanabb, természetesebb. viszont a hámló, kiszáradt egyenetlenségeket kiemeli. Rendszeres hámlasztás nélkül felejtős, de ha valakinek alapból karban van tartva a bőre és nincs teli a feje ősszegyűlt elhalt hámsejtekkel akkor egész jó. Praktikus kisméretű kiszerelése miatt táskában elfér. Féláron vettem elég olcsón, hogy legyen valami a táskámban, de nincs szerelem, ha elfogy kísérletezek mással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 28.

idonthaveaname

2019. január 19.

Pár éve használtam, akkor jónak gondoltam, ma már tudom, hogy ennél vannak sokkal jobb INCI-jű és nem maszkos finishű termékek. Ja és a zsíros bőröm délutánra vele is átfénylett, nem tudom, most milyen lenne használni. A hab állag viszont nagyon Bejött, kár, hogy nem igazán elterjedt. Kísérletezni jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

Agicaaa2

2019. január 17.

Én legalább 10 éve ezt használom, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Szépen takar, nem kell púdert használni, mert önmagában mattosít. Zsíros bőrre kiváló!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 17.

Wintergirl

2018. szeptember 4.

Bánom hogy megvettem, egy idő és jó pár próbálkozás után inkább kidobtam

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Bánom hogy megvettem, egy idő és jó pár próbálkozás után inkább kidobtam

Antioxidánsok: Squalene, BHT
Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.