Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: gracecelestil, az összetevőket feltöltötte: vira.15, Módosítva: 2012. június 23.

Egész nap fennmarad a szemhéjon.

charlotte123

2016. november 10.

Nekem jól bevált. 2 színem van belőle,az egyik a matt fekete ,a másik egy bézs arany szaténos szín. Mind a kettőt sokat használom. Nagyon szép füstös szemsminket lehet vele keszíteni. Azért csak 4 csillag,mert a felete egy idő után csíkosodik a szemhéjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

brondegirl

2016. augusztus 17.

710 Blazing Brown árnyalatban van meg már jó pár éve. Régen alig használtam, mostanában pedig majdnem az összes bulisminkem, vagy hétköznapi sminkem fontos része. Bronzos-barnás gyönyörű színe van, jól kiemeli a zöld szemem. Nem porzik, és nagyon jól pigmentált a szín. Tartósságával sincs gond, egész napot kibírja, nem kenődik. Csak jót tudok mondani róla. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

marryjane

2016. március 13.

Már vagy 1000 éve megvan, nagyon szeretem, szemhéjtust helyettesítek vele. Nagyon tartós és ami a legjobban tetszik benne, hogy IGAZI fekete a színe, nem szürke, nem kopott fekete, hanem FEKETE. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 13.

papucsallatka

2015. június 5.

nagyon porzik, rettenetesen sok benne a csillám, már-már ízléstelen!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

nagyon porzik, rettenetesen sok benne a csillám, már-már ízléstelen!

Vestara

2015. május 18.

Tinikorom füstös-szemfestés próbálkozásait idézi vissza ez a termék... Hát mit is mondjak, nem egy minőségi darab. Porzik, nem elég pigmentált, igen csak meg kellett szenvedni az eredményért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 18.

Ingi

2014. március 21.

Nekem kettő van meg: 105 Rose Tint, ami egy világos rózsaszín, szép fényes árnyalat, és a 710 Blazing Brown, ez egy bronzosabb barna. Nagyon szépek, intenzívek és tartósak is! Én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 21.

Natalka

2014. január 14.

Én is a Lagoon Blue árnyalatot vettem anno, amikor akciós volt, nem is tudom mi ütött belém, hiszen elég feltűnő ez a türkiz, valóban nem egy hétköznapra szánt szín (szerintem) :) Régóta megvan már (hogyhogy még nem véleményeztem? :)), viszonylag ritkán használom, olyan nyári, trópusi hangulatú. Sajnos nem szeretem, h porzik, és nem olyan szép intenzív szemhéjon, mint a dobozkában, de szemceruzával elmegy. Nem is túl tartós, és ha nedves ecsettel viszem fel akkor sem vagyok vele maradéktalanul megelégedve, de megszerettem a bolondos színe miatt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

Zatanii

2013. október 23.

Egy világos rózsaszín és egy azúrkék púder van meg ebből a típusból. Messze ezek a legjobb, legtartósabb szemhéjfestékeim, szinte egész nap kitartanak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 23.

Borsolina

2013. október 2.

Szép-szép,de az én árnyalatomban (Sparkling gold) túl sok a csillám,azaz ha bekenem vele a szemhéjamat,a nap végére már az egész arcom olyan lesz,ezért nem szeretem használni nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 2.

nurich

2013. április 27.

Nekem a világos rózsaszínes árnyalat van meg belőle. Szeretem, mert tartós, nem ragad meg a szemzugban és fénylik. Egy aprócska bajom van vele. Amikor az üzletben megvettem, azt a színt vettem meg amit láttam elsőre a tartóban. Ahhoz képest, ahogy elkezdtem felvinni a festéket a használat során a felső réteg lekopott és alatta egy másik szín (egy árnyalattal sötétebb( jelent meg. Nem panaszkodom, mert úgy is szép, de ha esetleg másik variációban is szeretnék, akkor lehet hogy nem vennék még egy ilyen márkájú szemhéjfestéket, ugyanis annyira nem olcsó, hogy zsákbamacskát játsszak vele... Mindent félretéve engem meggyőzött, ismét egy minőségi termékkel van dolgunk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 27.

Hidratálók: Magnesium Stearate

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.