Maybelline

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   14 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: izabella73, Módosítva: 2018. május 7.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A Maybelline első mattító púdere, mely finomítja a pórusokat és akár 16 órán keresztül matt arcbőrt biztosít.

Ár: 1000 , Eladó: ladyfalcon
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest XI. kerület, fizetés: Személyes átvétel és készpénzes fizetés

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

rebecca12

2021. november 2.

Szeretem ezt a púdert és a Fit Me termékcsaládot összességében. Felhelyezés után egyből tükörsimává varázsolja az adott területet. A mattító hatása az én bőrömön azért nem tart egész nap, de könnyen rétegezhető a nap folyamán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 2.

Emma23

2021. szeptember 24.

110es porcelán árnyalat van meg. Szeretem ezt a púdert szépen mattít. Viszonylag sokáig látszik a bőröm. Az is plussz pont hogy praktikus a csomagolása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 24.

Lina14

2021. május 26.

Nekem a kocka dobozos változat van meg 105 árnyalatban. Nekem kifejezetten tetszik a kis szivacs az alján, utazópúdernek tökéletes, illetve napközben lemaítani is kiváló. Számmomra nem tartós a matt hatása, kb 2-3 óra után átfénylik. Nem használom egész arcra, nkább csak a T zónába. A színe elég világos, ami király, kicsit porol, de nem olyan vészesen, mint mondjuk egy laza púder. Mindent összevetve nem rossz, de nem kiemelkedő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 26.

szata1

2021. május 8.

Elhasználtam de nem szerettem annyira. Nem mattít sokáig és poros hatást kelt. Elég finom szemcsés és szinte dörzsölni kell, hogy kerüljön valami az ecsetre is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 8.

Adrius

2021. március 13.

A valaha volt legnagyobb kedvencem púderek terén. Mivel én nem használok alapozót, csak korrektort, így arról nem tudok nyilatkozni, hogy milyen az egész arcon használni, de a korrektor fixálására nálam nagyon bevált. Pont azokon a területeken használom, ahol a legszembetűnőbbek a pórusaim, valamint ahol vannak száraz és kicsit zsírosabb részei is a bőrömnek. Úgy vettem észre, hogy púder létére nagyon szép egyenletessé teszi a bőrfelszínt. Használat után mindíg fixálom a Mac Fix+-al, ami a legkissebb púderes hatást is eltünteti. Már a második tégelyt használom el. Számomra nagyon nagy pozitívum, hogy miután elértem a végét, nem kezd el összetörni a maradék púder a csomagolásban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 13.

Cathi

2020. február 1.

Az essence feher puder helyett kerestem valamit, mert mar az agyamra ment, hogy a 3. puder(tarto) is eltört.
Ezt vettem meg a 105-ös arnyalatban, mivel most hullaszinem van, es ez tökeletesen passzol. Jol vegzi a dolgat, pozitiv csalodas volt nagyon. At kell pudereznem a nap folyamàn, de ezt a laura mercier pudernel is meg kell tennem.
Ps. Nekem nem ilyen a csonagolasa, hanem negyzet alaku

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 1.

Ps. Nekem nem ilyen a csonagolasa, hanem negyzet alaku

flowers94

2020. január 12.

El fogom használni,de nem vagyok elájulva tőle.Az én kissé zsíros bőrömön hiába fixálom le az alapozót ezzel, nekem nagyon hamar átfénylik, illetve nagyon porzik a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

nanne

2019. december 3.

Szerintem a közepesnél egy fokkal jobb, mattít és fixál, igaz kicsit tényleg tud maszkos lenni, de van fedése, ha valakinek erre lenne szüksége. Megfelelő mennyiség felvitele és valamilyen fixáló spray használata mellett jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 3.

blondie0310

2019. december 3.

Jó fedést és egyenletes színt biztosít a púderes hatás mellett.

Nyáron a 110 Fair Ivory árnyalatot használtam. Télen ez sötét lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 3.

Jó fedést és egyenletes színt biztosít a púderes hatás mellett.

Nyáron a 110 Fair Ivory árnyalatot használtam. Télen ez sötét lenne.

merdzso4

2019. szeptember 26.

Néhány éve használom, és ha nem vonják ki a forgalomból, a jövőben is ezt fogom használni. Jó a fedése, mattít, kis szolíd illata is van, nem foltosodik az arcomon. Ár érték arányban hibátlan!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Methylparaben i I ta I par 0 0