Maybelline

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: gulyasgne, az összetevőket feltöltötte: kdorc, Módosítva: 2019. május 20.

Lelőhely:   külföld
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kollagénnel és goji bogyóval dúsított alapozó az öregedés ellen. SPF18 fényvédelmet nyújt.

12 árnyalatban elérhető

Ár: 1500 , Eladó: beuspuzzle777
Állapot: teljesen új, bontatlan, Helyszín: Balatonfüred, fizetés: postázom is

GZsanka001

2020. június 22.

Volt egy időszak amikor mindenki erről a korrektorról beszélt és engem is megfogott ez az érdekes szivacsos megoldás.
Sajnos nekem nem vált be, az egyik nagy negatívum ,hogy gyorsan fogy és számomra a fedése sem volt az igazi , ráadásul valamiért egy kicsit csípte a szemem környékét úgyhogy nem is mertem tovább használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 22.

getiimi

2020. május 6.

Számomra tökéletes ez a termék. Elfedi a karikáim, nem ül bele a pici ráncaimba, a szín is teljesen passzol a bőrömhöz. Újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

sophia86

2020. január 11.

Nagyon meg vagyok elégedve ezzel a termékkel. Az ecsetet csak felkenésre használom, egyébként egy blenderrel oszlatom el egyenletesen a terméket, de tökéletesen elfedi a sötét karikámat. Nappali sminkre is kiváló, de estére erősebb sminkelésnél is lehet rá építeni, dolgozni vele. Csak ajánlani tudom, az ára is elég baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 11.

biondi

2019. január 24.

Szerintem ez a legjobb korrektor. Nagyon jól fed, a sötét, lilás karikáimat nagyon jól eltakarja, pedig nagyon világos bőröm van. Alapozó fölé is szoktam használni nagyobb területen, pl. szem alatti háromszögben, orron, és/vagy homlokon, bár talán a kettő eltérő textúra miatt nem annyira szeretik egymást (The Body Shop Mattító alapozó), de meg lehet oldani, hogy azért jól nézzen ki. Önmagában is szoktam használni az arcomra, hidratáló fölé, vagy akár anélkül is. Nagyon szép bőrképet eredményez. Szemhéjra is használom, bepúderezem persze (Yves Rocher Flawless Skin nyom nélküli púder), de nagyon sokáig tart rajta a szemhéjfesték (mostanában szinte csak a Revolution New Trals 2. barackos-narancssárgás-pirosas színeit használom). Nagyon jól mutat rajta pirosító és highlighter is (Revolution Vivid Baked Highlighter, nekem a Golden Lights és a Peach Lights van meg, imádom). Maga a termék is elég tartós szerintem. Én a Light árnyalatot használom, ami tökéletes a bőröm színéhez. Szeretem a szivacsos applikátorát is, pont annyit lehet vele adagolni, amennyi kell. Abszolút az utolsó cseppet is ki lehet sajtolni belőle. Nekem nem okoz pattanásokat. Akciósan szoktam venni, nagyjából 2200 Ft-ért, ennyiért pláne bőven megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Rebellis

2019. január 15.

Sajnos rajtam a sötét karikákat nem fedi el, a ráncaimba pedig inkább beleül és kiemeli őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 15.

tothvivien1993

2018. november 18.

Én nagyon szeretem. Jól fed, a nude árnyalata tökéletes, jó a csomagolása, könnyű a felvitel. Hétköznapokon gyakran sminkelem magam úgy, hogy alapozót és púdert nem használok, csak ezt kenem a szemem környékére és teljesen jó, mert nem üt el, de takarja, amit kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

kvivien0526

2018. július 20.

régen valami más maybelline korrektort használtam,de amikor eltűnt a polcokról,nagyon elkeseredtem..persze az itteni vélemények alapján vettem meg és ezt muszáj mindenkinek kipróbálni!!kicsit borsos az ára meg könnyen fogy..de megéri mindenképp!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

sarria

2018. július 3.

Közepes fedésű és tartósságú alapozó. Nem tetszik, hogy felvitelkor zsíros hatást kelt, papírral szoktam felitatni, de számomra így is túl fényes. Púder kell rá bőven. A szivacsos aplikátort se tartom túl higiénikusnak és eldolgozni is lehetetlen vele szépen a terméket, ráadásul adagolni sem egyszerű. Szóval nem hiszem, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

Lorina

2018. március 19.

Az itteni vélemények alapján vásároltam,nagyon dicsértétek.Sajnos én nem tapasztalom a csodás hatást, de az is lehet,hogy az én szemem túl problémás,a kevés alvástól.Számomra nem csodaszer,teljesen átlagos,egy olcsóbb rokona is teljesít így.Én a világos 01 árnyalatot választottam.Csomós lett,bele ragadt a pici ráncokba.A használata valóban kényelmés,illata púderes,a csomagolás nagyon csinos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 19.

Katta88

2018. február 28.

Mióta megvettem csak ezt használom a szemem alá. Nem sok,nem kevés, pont jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

Mióta megvettem csak ezt használom a szemem alá. Nem sok,nem kevés, pont jó!

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, PEG-9, Aluminum Hydroxide, Sodium PCA, Urea, Trehalose, Soluble Collagen, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Panthenol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0