Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: petrush, Módosítva: 2012. augusztus 31.

petrush

2012. augusztus 28.

Nekem nagyon tetszik, tartós, kellemes az állaga, nem porol úgy, mint gondoltam :) azért imádom, mert kis helyet foglal és nagyon feldobja a sminket, mióta megvan, a neszesszeremben hordom.
csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

csak ajánlani tudom.

Hidratálók: Dimethiconol

Kaolin 0 0

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.