Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miomio, Módosítva: 2014. június 5.

Fényes formulájú szemhéjtus

Kettős végének vékonyabb felével vékony vonalat, míg vastagabb részével vastag vonalat húzhatunk.

lia007

2016. január 22.

Sok reményt fűztem hozzá mert az ecsetes tussal nagyon meg voltam elégedve. Nekem csalódás volt.. nem mondom, hogy használhatatlan de koránt sem olyan mint az ecsetes testvére.. nem könnyű vele dolgozni és az eredményért sem éri meg.. nem tartósabb és nem szebb .. elhasználtam de nem venném újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

beautyworld

2015. július 4.

Ajándékba kaptam sosem szerettem a folyékony tusokat de azért kipróbáltam de egyáltalán nem tetszett, az applikátorral lehetetlen szépenddolgozni és alig vesz fel festéket állandóan mártogatnom kellett. Kétszer próbáltam ki de azóta nem nyúltam hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

Agi4

2015. február 27.

Többször estem már neki ennek a tusnak, de egyszerűen nem tudok megbarátkozni vele. Túl folyós az állaga, nem elég fekete, nem építhető és az applikátora valami borzalom, ezzel egyszerűen képtelen vagyok precíz vékony vonalat húzni és a szélei is rondák lesznek. Lehet, hogy az én szememmel van a baj, vagy én vagyok vele béna, nem tudom, de ez nagyon nem vált be. Ha folyékony tus, akkor maradok a Lovelynál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 27.

Lolita

2014. október 27.

Nos ez egy kis ajándék volt tőlem magamnak, egy szomorkás, esős napon. Mikor először használtam, nem értettem, hogy hogy lesz ebből vékony meg vastag tusvonal, aztán rájöttem, hogy az a kis bogyó a végén nem mindenhol egyforma vastag... kicsit "szőkének" éreztem magam. :) Már az első használatkor megszerettem. Nem olyan könnyű használni, mert furcsa az applikátora, de nagyon szép vonalat lehet vele húzni. Tényleg fénylő fekete, nekem nincs gondom a pigmentáltságával. És ami a legfontosabb a számomra: hihetetlenül tartós, napközben meg sem moccan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 27.

fritz.aniko

2014. október 18.

Még csak most próbálgatom, de elég meggyőző a tartóssága is és az applikátora is. Simán kibírja a napot és könnyű felvinni.
Lehet egyébként Magyarországon kapni, én a napokban vettem az árkádban lévő rossmanban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 18.

gilda007

2014. május 31.

Nekem nagyon bevált, Bécsben vettem meg, már kétszer is. A 01-es Black laquer árnyalatot használom. Nekem jól felrázódik, van is benne valami kis golyócska ami segíti. Az applikátora speciális, vékony és vastag vonalat is lehet vele húzni, és nagyon szépen. Este is fent van még a szememen. Az elsőt napi szinten másfél hónapig használtam, amikor elfogyott vagy beszáradt, szóval amikor először tapasztaltam, hogy már nem olyan jól kenhető és gond van vele. De azt hiszem addigra pont kiszolgált. A másodikat is gyakran használom, már csak heti rendszerességgel kb 4 hónapja és teljesen rendben van. Jó lenne, ha lehetne itthon is kapni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 31.

FundyBundy

2014. május 28.

2 színben sikerült beszereznem külföldről, az 520-as Navy Gleam és 510-es Glossy Teal színekben. Már a csomagoláson feltüntetik, hogy alaposan fel kell rázni használat előtt. Nah, most ezt a fajta tust véleményem szerint képtelenség. Egyszerűen csapni való mind a pigmentáltságuk, mind a minőségük. Már ha csak a kezemre viszek fel egy csíkot, szinte összehúzza a bőrömet miközben megszárad, mintha csak egy valamilyen műanyag alapú termékből húztam volna csíkot. Ezek után mondanom sem kell, hogy nem mertem felkenni még kipróbálni sem a szememre. Nem építhető! A rossz pigmentáltsága ellenére, ha építhető lenne, akkor még meggondolnám, hogy megtartsam-e, nah de így.... Nem víz- és dörzsölésálló. Teljes pénzkidobás volt a részemről, mindenki másnak csak ajánlani szeretném, hogy messziről kerüljék el ezt a fajta terméket a Maybelline-nek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 28.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Felületi hártya képző anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.