Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hügieia, Módosítva: 2011. július 17.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Judee

2017. november 30.

Ez A körömlakk. Nagyon jó és tartós a minősége. Több évig porosodott a fiókomban avon, miss sportyés rimmel körömlakkok társaságában. Gondoltam kipróbálom. Hát a többi kuka. A maybelline viszont olyan mintha új lenne. Mind a kinézete, mind az állaga, kenhetősége szuper maradt. A tartósságával is meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 30.

tenagi

2017. szeptember 19.

Anyukámnak volt ilyen lakkja bordó árnyalatban, amíg le nem nyúltam tőle. Igaz, ennek nem már jó pár éve. Nagyon szerettem gyorsan el is fogyasztottam, mert egy jó darabig csak vörös körmeim voltak. Emlékeim szerint gyorsan száradt, tartós volt, jól fedett. A (egyik) tökéletes lakk számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

marcsi11226

2014. november 3.

Nekem nagyon régről megvan ez a körömlakk, szerintem nem is ugyanez teljesen. Még talán valamelyik magazinhoz volt ajándékba.
Az árnyalata 22-es, Pink Pearl. Nagyon tetszik a színe, és azóta sem száradt be.
Mostanában nem használom, de amikor kifestettem vele a körmöm, nagyon elégedett voltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 3.

GI85

2014. március 29.

Nekem nem igazán váltak be, nem mondanám gyorsan száradónak. Talán gyorsan be is sűrűsödtek. Nem tudom pontosan, rég volt, de sajnos ki lettek dobva egy idő után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 29.

Lucy

2014. március 14.

Nekem egy meggypiros árnyalat van meg. Lassan száradt, nem éreztem rajta az "express"-t. Többet vártam tőle ezért a pénzért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 14.

Móni-ka

2013. augusztus 31.

Nem nagyon használok körömlakkot, így a fiókban hevert ez minimum 10 éve, vagy több. Háromnegyedig volt, sajnáltam kidobni, mert minden nagytakarításnál megnéztem be van-e száradva. Most 10 év múltán is tökéletes az állaga, folyós, gyorsan szárad (mert használtam fedőlakként), mintha a gyárból most jött volna ki ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

dorcus89

2013. május 30.

Nekem is a 218 Too cute van meg és a 71 Pearly Pastel. Már ezer éve megvannak és még mindig nem száradtak be. Most újra elővettem mert mostanában rajongok a világos rózsaszínes-rózsaszín árnyalatokért és ezek pont olyanok. Még mindig tökéletesek, gyorsan száradnak az ecset is nagyon jó a színek is szépek. Lehet még ezeket kapni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 30.

boglarka88849

2012. június 14.

Miliana, nekem is ugyanaz az árnylat volt meg, ajándékba kaptam rokonomtól, aki már réges-rég nem használta, és valóban semmi baj nem volt az állagával. A tartóssága viszonylag jó, és tényleg gyorsan száradt meg. Kár, hogy nem találom már sehol ezt a szép világos rózsaszín csodát :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. június 14.

Miliana

2012. május 23.

nem viccelek, ez a körömlakk legalább 10 éve megvan. Ugyanis gimiben csak franciára lakkoztam a körmeimet, és találtam egy halvány rózsaszínes gyöngyházas lakkot, ami tetszett (218 too cute! árnyalat), de valószínűleg akkor is már rájöttem, hogy a gyöngyház nem az én világom. Viszont a lakk nem száradt be, tényleg gyorsan szárad, bár kicsit híg állagú. Fogalmam sincs most mennyibe kerül és milyen színek vannak, de egy 4est megérdemel:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 23.

momo

2011. december 5.

A 15P gyöngyházszínű lakkot vettem meg. Egy réteg nem elég, kettő már túl sok, erre varrj gombot! Gyorsan kopik és maga a szín is elég unalmas felkenve. Nagy előnye, hogy hihetetlenül tartós! Kb, 1.5 éve vettem és még mindig tartja magát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 5.

Habzásgátló (antifoaming), hajkondícionáló anyag

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Színezék. Narancssárga.

Színezőanyag. Zöld.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Barnás sárga.