Maybelline

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7,2 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2021. március 1.

Kiszerelés:   7,2 ml

• Teljes volument és határtalan hosszt biztosít.
  • Az exkluzív Flex Tower szempillaspirál kefe meghajlik, hogy dúsítsa és elérjen minden egyes szempillát.
  • Mosható szempillaspirál formula, bambusz kivonattal és szálakkal.
  • Érzékeny szem- és kontaktlencse viselők számára is alkalmas.
  • Könnyen eltávolítható.

Ár: 1200 , Eladó: Kriszta1988
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest III. kerület, fizetés: Fizetés banki utalással (posta,fox,packeta megoldható); személyes átvétel 3.kerületben

veci

2022. május 16.

Első Maybelline spirálom, nyilván a hype miatt esett rá a választásom. Az itt felsorolt ígéreteiből nálam kb semmit nem vált be, szerintem nem dúsít kifejezetten, nehezen jön le micellás vízzel és semmitől nem lesz jobb érzékeny szemre, mint akármelyik másik. Nem kenődik el, de a kedvenc Oriflame szempillaspirálom is tudja ugyanezt feleennyiért. Nem bántam meg, hogy megvettem, de szerintem nem lesz még egy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 16.

rosiecheecks

2022. május 16.

UPDATE: ma reggel amikor csavartam le a kupakot a stopper valahogy a kupakban maradt es most ey koteg festeket vesz fel??? ilyet nem varna el az ember ettol az arkategoriatol hiszen az olcsobb se csinal ilyet. Le kell huznom ket csillagra a termeket, nem tudom kepes leszek e igy hasznalni es csak 2 honapja sincs nyitva...

Nem rossz,de ennyi penzert tobbet vartam volna el, hosszit de nem az az orulten hosszabb a pilla, csak olyan atlagosan hosszabb. Az araert 2 essence spiralt tudtam volna venni.
En azert vettem mert bedoltem a hype-nak..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 16.

En azert vettem mert bedoltem a hype-nak..

Myachi

2022. május 6.

Szörnyű csalódás volt. Amilyen videókat láttam róla, nálam kb semmit nem csinált

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 6.

Zsofi1212

2022. május 3.

Imádom. Gyönyörű hosszú pillákat eredményez, nem szükséges többször atkenni a szempillákat a kívánt hatás érdekében.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 3.

DianaR

2022. május 3.

Nagyon szeretem, de van ennél jobb is. Nem tapasztja össze a pillákat, szépen íveli. Dúsítást ne nagyon várjatok tőle szerintem, nekem legalábbis az nem jött át. :D
Könnyű lemosni, nem irritálja a szemem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 3.

Könnyű lemosni, nem irritálja a szemem. :)

fatime

2022. április 30.

Szépen hosszít de semmi extra kategória. Viszont nagyon tartós, nem pereg le egyátalán. És ami a legfontosabb (nekem) ha kontaktlencsében vagyok és használok műkönnyet, akkor az nem oldja fel a festéket. Sajnos volt már szempillaspirálos a lencsém mert véletlen ráment a műkönny. Micellás vízzel szépen ke lehet mosni. Szóval kontaktlencséseknek, érzékeny szeműeknek, akik használnak szemcseppet jó megoldás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 30.

stlivia

2022. április 29.

Tinédzser lányom egekig magasztalta, hogy ez egy csoda, örüljek, hogy lehetett épp kapni, mert elkapkodják. Elsőre nem tűnt rossznak, hosszít, de nem volt látványos. Aztán mindennapos használat során azt vettem észre, hogy a a szempilláim összetapadtak, és valahogy nehéznek tűnnek, fájt tőle a szemem. Alapból hosszú pilláim vannak, de láthatóan megviselte őket amíg ezt használtam. Már egy ideje ott porosodik a polcon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 29.

Kriszta1988

2022. április 28.

Én is áldozatul estem a hype-nak, pedig olyan sokszor megfogadtam, hogy csak vélemények alapján vásárolok. Tegnap vásároltam, ma kentem fel először, hát nem akartam hinni a szememnek.

Se nem dúsít, se nem hosszabbít, ami a legszomorúbb, hogy összeragasztja a pillákat úgy próbáltam korrigálni egy másik spirál keféjével.

Szomorú vagyok, hogy ennyi pénzt kidobtam rá....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 28.

Szomorú vagyok, hogy ennyi pénzt kidobtam rá....

BeataK

2022. április 26.

Szerencsére akciósan vettem, mert nagyon fájt volna ezért még több pénzt kiadni. Hol is kezdjem?
Irritálja a szememet, olyan zavaró műszempilla érzésem van tőle, de rossz értelemben, mert ezt látványban nem hozza, csak kényelmetlenségben. Még a hiperszuper olajommal is viszonylag nehéz lemosni és tizedeli a pilláim számát. Nekem nem is igazán fekete és talán csak minimálisan hosszít jobban egy átlag spirálnál. A két csillagot a keféje miatt kapja, mert azzal tényleg szépen el lehet választani a pillákat és mindenhova eloszlatni a festéket. A festék viszont sajnos kritikán aluli, értékelhetetlen számomra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 26.

Evelili

2022. április 20.

Nekem ez egy nagyon nagy csalódás, nem dúsítja, és átlagos pillákat csinál, alig hosszabbítja, viszont egy pozitívuma van, hogy nem pereg le, van ennél olcsóbb és sokkal jobb spirál is. Egyet kell értenem az előző kommenttel, nekem is hullott ki tőle pillám!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 20.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Soluble Collagen, Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0