Maybelline

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7,2 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2021. március 1.

Kiszerelés:   7,2 ml

• Teljes volument és határtalan hosszt biztosít.
  • Az exkluzív Flex Tower szempillaspirál kefe meghajlik, hogy dúsítsa és elérjen minden egyes szempillát.
  • Mosható szempillaspirál formula, bambusz kivonattal és szálakkal.
  • Érzékeny szem- és kontaktlencse viselők számára is alkalmas.
  • Könnyen eltávolítható.

Abi04

2021. március 6.

A hype ellenére nagyon könnyen sikerült rátalálnom szerencsére. Imádom, abszolút kedvenc lett. A kefe tökéletes,a festék hihetetlenül könnyű. Imádom, remélem újra tudom venni mert egy csoda.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 6.

Mia0602

2021. március 5.

A kapcsolatunk egy januári napon kezdődött. Tik-Tok-on láttam mit művel a csajok szempillájával ez a spirál. "Ez kell neked, végre lesz pillád!" Rövid, egyenes és seszínűek a pilláim és hiába sűrű olyan mintha nem is lenne.
Február elején egy utolsó darabot sikerült beszereznem.
Kezdetben nem volt felhőtlen a viszonyunk, sok festéket vett fel a kefe és összetapasztotta a pilláim. Két hét kellett, hogy összeszokjunk és a spirál is beérjen. Most már pont annyi festéket vesz fel ami nekem megfelel, szépen szétválasztja és csodaszép éjfeketére festi a szálakat . Sajnos én hiába viszem fel több rétegben nem hosszabb hanem dúsabb lesz a rétegektől. Keresztlányomnak például szemöldökig érő szempillákat csinál pedig az övé is láthatatlan, de ritkább.
Kétlépéses arctisztítás első lépésénél olajos, gélből tejjé változó lemosót használok, a lemosása mégis nehezebb, mint egy átlag spirálnál. Cserébe bírja a könnyezésem is. Nem pereg és nem maszatolódik.
Azért nem veszek el csillagot, mert azt látom, hogy szempillafüggő a hosszítás. Nem a spiál hibája, hogy az enyémen nem működik.

Kb. egy hónap telt el a felbontás óta. Teljesen megváltozott. A szempillámon sűrű állagú és pigmentet is alig ad le. Pedig a kefén ezeknek nyoma sincs.
Járt így már más is?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 5.

Február elején egy utolsó darabot sikerült beszereznem.

Járt így már más is?

Detti90

2021. február 26.

Az itteni pozitív vélemények miatt szerettem volna többek között kipróbálni, valamint én személy szerint Maybelline szempillaspirálban még nem csalódtam idáig....
Alapból szilikon kefe párti vagyok és az első használat teljesen rendben is volt, szép hosszú szempillákat varázsolt tapadás nélkül, aztán valami elromlott. Mindent úgy csinálok, ahogy eddig, de nem lesz hosszú a szempillám és ahogy húzok rajta egyet rögtön összetapasztja minden pillám egy nagy csomóban és nem igen tudom már szétválasztani őket, csak egy összeállt undormány lesz belőle...Nekem nem pereg, könnyen eltávolítható, egyszerűen nem szép a festés eredménye.
Párszor még próbálkozom vele, de közel sem annyira jó, mint a márka többi spirálja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 26.

Ayanna

2021. február 26.

A hype miatt vettem meg ezt a spirált, és nagyon megszerettem. A keféje nagyon szuper, kényelmes használni. A festék könnyed, én csak egy rétegben használom, nekem az bőven elég, így nem is tapasztja össze a pilláimat. Ritkán szoktam a szemem külső részére feltenni egy második réteget is, hogy kicsit cicásabb legyen az eredmény, és egyébként akkor sem tapasztaltam, hogy póklábakat csinált volna, bár hozzáteszem, hogy csak nagyon óvatosan szoktam a 2. réteget felvinni. A tartóssága szuper, és aminek a legjobban örülök, az az, hogy egyáltalán nem könnyezik tőle a szemem, pedig nagyon érzékeny szemekkel áldott meg az élet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

vrabrigi

2021. február 26.

A hype miatt úgy voltam vele, hogy akkor is kipróbálom, ha nem annyira jó. És valóban nem rossz, de nem is egy fantasztikus spirál. Nekem éléggé összetapasztotta a pilláim, kicsit pergett is és a nap végére gyakorlatilag eltűnt (nem tudom hova, mert kenődést nem tapasztaltam). Ennyit az olcsóbb Essence és Catrice spirálom is tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

Jujuci

2021. február 22.

Valóban nagyon hosszú pillákat csinál, de az tény, hogy összeragasztja őket, ezáltal dúsító hatást ne is várjunk tőle. Tetszik,hogy nem pereg, én nap végén -meleg vízzel - kb le tudom húzni a szempilláimról, mint egy gumi :D Barátkozom vele, már kezdek ráérezni a technikára, hogy ne legyen póklábas a végeredmény. Egyébként meg vagyok elégedve vele, de azért maradjunk a realitás talaján, ilyen hatást véleményem szerint más - kevésbé hypeolt - spirálokkal is el lehet érni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 22.

Lencseee

2021. február 21.

Teljes volumen es a hatartalan hossz elmarad nalam. Kozepes szinvonalu, a marka lash sensational tipusu spiraljai magasan verik ezt minden rekintetben, kiveve a kulcsin. Biztos nem veszem ujra. Kiprobaltam, kozepes joindulattal. Ha az igereteit nezem, elegtelen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 21.

TijuMK

2021. február 21.

Akciósan jutottam hozzá a Rossmanban. A csomagolása nagyon szép, jól záródik. Maga a kefe nekem nagyon tetszik, szeretem a vékony kecses darabokat, amelyekkel könnyen hozzá lehet férni a szemsarkában lévő pillákhoz is. Nekem már egy réteg is látványosan megemeli és befesti a pillákat. Valóba kicsit összetapasztja őket, de nem bántó. Azonban ha nem várom meg amíg megszárad, felteszem a maszkot és kint mászkálok a hidegben, akkor a nekem a pára hatására megolvad és 3-4 csomóba állítja a pilláim ami nagyon csúnya. Úgyhogy inkább elviszem magammal és csak a munkahelyemen festem ki magam vele. A lemosással nincs probléma, Alverde 2 fázisú olajos lemosót használok, súrolás nélkül leviszi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 21.

Nocturama

2021. február 19.

Nagyon szép hatást lehet vele elérni, viszont nem jön le...Minden nap biztos, hogy nem fogom használni, mert nincs kedvem esténként a leszedésével küzdeni. Sem sima vízzel, sem micellás vízzel nem tudtam maradéktalanul eltávolítani, viszont neki sikerült pár szempillámtól megszabadítania.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 19.

lecsapaketchup

2021. február 19.

Nagyon szeretem! Ez az eddigi legjobb szempillaspirálom, pedig nagyon sokkal próbálkoztam már. Apró pilláim vannak, és nagyon szépen hosszítja őket, illetve én 3 rétegben szoktam felvinni, így szépen dúsítja is. Igaz kicsit összetapasztja a pillákat, de engem nem zavar. Biztosan újra fogom venni, ha elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Soluble Collagen, Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Myristic Acid ti I eu I i 3 0