Maybelline

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7,2 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2023. február 28.

Kiszerelés:   7,2 ml

• Teljes volument és határtalan hosszt biztosít.
  • Az exkluzív Flex Tower szempillaspirál kefe meghajlik, hogy dúsítsa és elérjen minden egyes szempillát.
  • Mosható szempillaspirál formula, bambusz kivonattal és szálakkal.
  • Érzékeny szem- és kontaktlencse viselők számára is alkalmas.
  • Könnyen eltávolítható.

2000 Ft Maybelline Lash Sensational Sky High Szempillaspirál true brown + a képen látható ajándék termékek
Ár: 2000 Ft+posta , Eladó: Nagyer
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: --

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Emelie

2024. június 21.

Szerintem ár-érték arányban verhetetlen! Már próbáltam ennél olcsóbb és drágább terméket is, de ez az egyetlen, amivel tényleg nem csak "nyűg" a szempillaspirálozás. Általában mindig egy papírzsepivel leszedem a felesleget az applikátorról, majd felkenem 2 rétegben a szempilláimra. Én csak felül szoktam, és púdert is használok mellé. Nekem kitart még a nyári hőségben is (de nem vagyok annyira izzadós, és nem zsíros a bőröm), illetve a kontaktlencsém mellett sem okoz irritációt!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. június 21.

szgt_rebeka

2024. június 19.

Ár érték arányban nem éri meg.
Nagyon nehezen szárad a termék, így felaplikálás után jó pár percig oda kell figyelni, hogy ne fogja be a szemhéjat/a szem alatti részt.
Maga a spirál nagyon szépen hosszítja a pillákat, viszont összetapasztja a szálakat.
8 óra elteltével, mintha kicsit eltűnne a pillákról, nem potyog, viszont mégis olyan, mintha kevesebb termék maradna a pillákon az idő múlásával.
A lemosása számomra könnyű még micellás vízzel is.
(Előbb nyúlnék az Essence sárga Lash Princess spiráljához (dúsít, minimálisan hosszít és szétválaszt egyben))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 19.

Ár érték arányban nem éri meg.
A lemosása számomra könnyű még micellás vízzel is.

keserutimi

2024. június 19.

Ez a spirál sem hozta meg a kívánt hatást. Brutál módon összeragasztotta a pilláimat. Miutan kissé beszáradt, már jobban teljesített, de őszintén egyáltalán nem éri meg az árát. Sok mindenkinek bevált, de én nem szerettem meg. Potyogós, és hajlamos panda effektet okozni. Úgy hogy ez a spirál egy nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 19.

DawnMelody

2024. június 13.

Kék verziója van meg. Nem értem a tiktok hype-ot körülötte. Nem rossz spirál, nekem nem pereg, de kicsit nehezíti a pillákat, így annyira nem lesz látványos sem. Szokásos Maybelline minőségnél kicsit rosszabb szerintem, legalábbis normál esetben a sima Lash Sensationalját használom, azzal jobban meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 13.

LajosLilla

2024. június 6.

Szép pillákat csinál valóban, de szerintem drága, olcsóbb spirálok is csinálnak hasonlóan szép pillákat. Nem pereg, nem kenődik el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. június 6.

Dorxy98

2024. június 5.

Nekem ez a sima verzió egyáltalán nem jött be, kiegyenesítette a begöndörített szempilláimat és az sem nagyon látszott, hogy kentem volna rájuk valamit, pedig alapból elég világos pillákkal rendelkezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 5.

nitadbr

2024. június 4.

Hasonló nagyon a sima LASH SENSATIONAL spirálhoz, de nekem ez elkezd peregni egy idő után, a másik nem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 4.

6_R

2024. június 1.

Legjobb szempillaspirál, amit valaha használtam. Hossszú ívelt pillák. Tartós, nem pereg le

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. június 1.

cattitude

2024. május 26.

a bordót vettem meg, hát semennyire nem látszik a színe a tartósan feketére festett szempillámon :( kipróbálom majd lenövesztett szempillákkal is, de így kissé csalódás. régebben a vízállót próbáltam és amúgy semmi extra a hatása, ezt a bordó verzió ugyanígy hozza. kicsit tapasztja a pilláim is egyébként...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 26.

Zsuzsuzsza

2024. május 25.

Kedvenc, már nagyon sokszor újravettem,most a burgundi árnyalatot is kipróbáltam,szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 25.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Soluble Collagen, Bambusa Vulgaris Leaf/Stem Extract

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Hivatalos funkcióbesorolása antioxidáns. Szintetikus összetevő, mely meggátolja az oxigénnel való reakciókat, melyek a telítettlen zsírsavak avasodását okozzák. Megakadályozza a nem kívánt színváltozásokat a kozmetikumokban. Zsírokat és olajokat tartalmazó termékekben működik a legjobban.