Maybelline

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rainbowgirl14, Módosítva: 2019. május 6.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   9,5 ml

A Snapscara szempillaspirál egy pillanat alatt egyenletes, csomómentes volument biztosít. A formula könnyedén alkalmazható, és egy pillanat alatt eltávolítható. Nincs dörzsölés vagy húzás. Ez egy ideális szempillaspirál az érzékeny szemek számára is.

4 színben elérhető

[VIDEO] Kipróbáltuk a Maybelline Spanscarát!

Ár: Csere , Eladó: fdorottya
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Pécs, fizetés: személyes átvétel, fizetés banki átutalással, postán maradó levélként
Ár: 800 Ft (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Lásd a leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, illetve posta vagy Foxpost előreutalást követően
Candy21

2019. május 25.

A nagy hype miatt vettem meg tényleg jó kis spirál, de azért van ennél jobb is. Leginkább hosszítja a pillákat nem tapaszt egy rétegben nekem kevés nagyon természetes, de két rétegben már kifejezetten tetszik a végeredmény. Ami a legjobb benne, hogy vízzel le lehet mosni ezért megkapja 4*ot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Zsan31

2019. május 23.

Lázban égtem és alig vártam ezt a szempillaspirált! Mindenki csak dícsérte...én viszont hatttalmasat csalódtam! Az eddigi legrosszabb amit használtam. Számomra már a kefe résznél elvérzett. Én jobban szeretem azokat amik szilikonos fejjel rendelkeznek. Ám nem ez volt a termék halála, hanem a “Semmit nem csinál!” rész. Se nem szép fekete, se nem dúsít és még hosszabbítani sem hosszabbít...ellenben pereg és a felkenés után tíz percig mutat jól. Nagy szemeim vannak és magától is szép fekete-hosszú-dús pillákkal áldott meg az ég, de szeretem még extrémebben kiemelni őket, mert nem igazán festem magamat a hétköznapokban és a nagy szemeim ezáltal még jobban mutatnak. Ez a termék nálam bukta a kedvelést. Ellenben a spirál egyik testvére: a Total Temptation milliószor jobb és köröket ver erre.
Én azonban a voksomat a Bourjois spiráloknál tettem le, szerintem azok a legjobbak és mindig vissza is térek hozzájuk kisebb kitérők után.
Persze mindenkinek más válik be és más a szerelem. 🙂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Persze mindenkinek más válik be és más a szerelem. 🙂

fanniszoke

2019. május 22.

Kb ket hete hasznalom, az itteni dicseretek utan vettem meg, es jol tettem! Imadom, nagyon jo a kefeje, kenyelmes kenni, es nagyon szep (az enyeimhez kepest) hosszu pillakat varazsol!:) ugyhogy max pont, konnyu lemosni es arertek aranyban is elonyos! Tuti ujra veszem ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

laruci

2019. május 21.

Minden jóindulatom benne van a 3 csillagban. Inkább 2 adtam volna. Szerintem vacak. Összeragasztja a pillákat. Szép hosszú lesz tőle, de ennyi. Én jobban szeretem, ha dús. Nekem nagyon nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 21.

dunaimano

2019. május 18.

Nem rossz, nem rossz... De voltak már jobb spiráljaim is. Én abszolút a hype miatt vettem meg, de mivel mostanában minden nap komplett sminket készítek, a melegvízzel való lemosást még egyszer sem próbáltam, a sminkemmel együtt leviszi a lemosóm. Hatalmas pillákat csinál, de valamiért nem érzem az igazinak... Lehet csak mert jobban szeretem a dúsító spirálokat. Szerintem mostanában nem veszem újra (amúgy is túl sok spirál van a piacon még, engem pedig hajt a kíváncsiság), de el tudom képzelni, hogy a jövőben pont ez a fajta spirál fogja kielégítő az igényeimet a könnyen lemoshatóságával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

Detti90

2019. május 17.

Nem rossz kis spirál, rosszabbra számítottam. Egészen nagyon lesznek a szempilláim tőle, pedig szilikon kefe párti vagyok. Viszont nem egy mozdulat leszedni, ebből a szempontból olyan, mint bármelyik másik spirál, legalábbis nekem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 17.

greenbird

2019. május 15.

Ilyen rossz szempillaspirálom még soha nem volt! Ma a szeles időben könnyezni kezdett a szemem, ettől az egész festék lejött a szemem alá darabokban, pedig nem is dörzsölgettem a szemem. Egyáltalán nem tartós! Ráadásul a keféje nagyon kemény, bök és a formája nekem nagyon furcsa, alig tudom felvinni...:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

gioia

2019. május 14.

Remekül bevált nekem. Könnyű lemosni, nem kenődik el, nem pereg, szép, szétválasztott pillákat lehet vele festeni. Akinek kevesebb pillája van, lehet, hogy nem fog tőle elájulni, mert egyáltalán nincs dúsító hatása. Emiatt néha szoktam más fajtát használni, de az esetek 80%-ban ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

minus8

2019. május 14.

Nálam a Max Factor 2000 calorie volt eddig a top, de ez most letaszította a trónról. Gyönyörű, dús, hosszú, szétvált pillakat csinal. Nekem a helyen marad es könnyű lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

szelesviki

2019. május 13.

Ilyen áron szuper szempillaspirál. Nem lesz tőle óriási műszempilla hatás, de több rétegben szépen teszi a dolgát. Nem pereg vagy potyog, nincs panda hatás a nap végére sem. Szépen szétválasztja a szempillákat. A kedvencem, hogy nagyon könnyen le lehet mosni, nem tépázza meg a pilláim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Bőrpuhító (emollient).

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.