Maybelline

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rainbowgirl14, Módosítva: 2019. május 6.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   9,5 ml

A Snapscara szempillaspirál egy pillanat alatt egyenletes, csomómentes volument biztosít. A formula könnyedén alkalmazható, és egy pillanat alatt eltávolítható. Nincs dörzsölés vagy húzás. Ez egy ideális szempillaspirál az érzékeny szemek számára is.

4 színben elérhető

[VIDEO] Kipróbáltuk a Maybelline Spanscarát!

Ár: 500 Ft , Eladó: csokirhnn
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: banki átutalás, foxpost vagy személyes átvétel
Ár: 800 Ft , Eladó: Lolychan
Állapot: párszor használt, Helyszín: Pilis, fizetés: Személyes átvétel, foxpost, mpl, posta, gls

Asztraia

2020. március 19.

Nyári szempillaspirálnak egyszerűen tökéletes.
Szépen íveli, szétválasztja a pillákat, nem nehezíti el őket, könnyen lehet vele dolgozni. Lemosása ultra könnyű - akár sima meleg vízzel, akár lemosóval, így nem károsodik a pilla.
Nekem egyáltalán nem pereg, nem maszatolódik.

Update 2020 március
Amennyire tetszett ez a spirál elsőre, annyira gáz lett a végül. :(
Igaz nem használtam nap mint nap, de hogy már göndörítő használatával SE emelte meg a pilláimat, sőt, tök nehéznek érződtek kb nap felére, extraként még elkezdett potyogni is a festék.
Minőségi volt az elején, de totál gagyi a végén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 19.

Nyári szempillaspirálnak egyszerűen tökéletes.
Nekem egyáltalán nem pereg, nem maszatolódik.

Update 2020 március
Amennyire tetszett ez a spirál elsőre, annyira gáz lett a végül. :(
Minőségi volt az elején, de totál gagyi a végén.

pancsi88

2020. március 13.

Nem lett a kedvencem. Par ora utan lepereg,felvitelnel akarhogy probalom a szemhejam maszatos lesz. A szine szep eros fekete, emiatt 2*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 13.

Serpentina

2020. március 9.

Wow! 👍🏼✨
Eddig hatás, végeredmény, tartósság szempontjából a Lash Sensational kistestvére a szememben. Nem körözi le mindenben, de ha továbbra is így muzsikál, abszolút helye van “Miss Szempilláira Extrém Módon Kényes” kedvenc spiráljainak listáján.
Ha megnézzük az applikátorát, az ívelt kialakítása kísértetiesen hasonlít a már említett legnagyobb kedvencemére azzal a különbséggel, hogy 1-2 milliméterrel hosszabb, illetve műanyag tüskék helyett ezt klasszikus sörték borítják, de a koncepció nagyon hasonló.
Bár ez csak egy mezei “Black”, nincs mellette semmi “Extra” vagy “Intense” jelző, - de ennek ellenére gyönyörű, erős színű, domináns fekete, ami nálam döntő szempont, és óriási plusz. 🖤
Felvitel pillanatában állagra a folyósabb fajta, de az ívelt fej által nem kenődik annyira.
Az ívelő és hosszító hatása valami elképesztő, - mintha valami extra műszempillát viselnék. Igaz, egy rétegben főleg hosszabbít, de nála jóval magasabb kategóriájúakat megszégyenítő módon. Ezen hatás szempontjából állítom, még a LS-nél is extrább. Ahhoz, hogy olyan vastagságú és masszív pillákat eredményezzen, ennél több réteg kell, de hála Istennek, ezt abszolút meg lehet vele tenni, hiszen amellett, hogy nagyon látványos az eredmény, könnyebb textúráról beszélünk. Szépen, szálanként szétválaszt minden pillát, nem csinál csúnya, összetapasztott póklábakat, és nem áll össze szemet irritáló festék-golyócskák formájában, ami sajnos gyakori jelenség, - de ezen a rostán is átment.
Míg a Lash Sensational megkeményíti a pillákat, ezzel beton biztos tartást adva nekik, addig ezt használva sokkal puhábbak, könnyebbek amellett, hogy ez sem kenődik, a helyén marad egész nap.
Pozitívum az is, hogy egyszerűen eltávolítható, nem kell órákon keresztül bajlódni a lemosásával.
Nagyon örülök, hogy adtam neki egy esélyt, mert a találkozásunk eddig csupa pozitívum. Minek ide az öt-, tíz-, tizenötezres agyonhypeolt high end, ha ez is képes az árkategóriáját megszégyenítő módon szénné pirítani valamennyit? 😅
És az is elég menő, hogy van belőle pár színes verzió. Alig várom, hogy kipróbáljak egy olyat is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 9.

Wow! 👍🏼✨

pattelin

2020. március 5.

Sok minden tetszik benne, pl az, hogy nagyon szép fekete pillákat csinál. Szépen íveli, szétválasztja a pillákat. A kefével vigyázni kell, hogy ne vigyen fel túl sok festéket, de ez általában így van. Csak az a bajom vele, hogy nap vége felé már pereg a festék. Emiatt nem lett a kedvencem.

Update: kb a tubus tartalmának felénél becsomósodott a festék. Egyszerűen használhatatlanná vált, kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 5.

vocy

2020. március 4.

Ez egy egész jó szempillaspirál. Nem vártam tőle csodákat. Szépen fed, általában nem csomosodik tőle a pilla. Nem pereg le, de azért este könnyen leszedhető. Nem egy csodaszer, de a hétköznapokra tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

Agnyecko

2020. március 1.

Nekem ez a no-make up make up hatás amúgy bejönne, szépen emeli is a pillákat. Nem dúsít (de nekem egyáltalán nem igényem a műszempilla-szerű tuning), cserébe nem egy tonna anyagot vesz fel, tehát póklábat sem csinál.
Elég jól hosszabbít, de szerintem nem festi be rendesen a szálakat, ezért a sok ügyeskedés közben minden alkalommal összekenem vele a szemhéjamat is.
Ami viszont teljesen használhatatlanná teszi, az az, hogy a nap során szépen lepereg az egész a szemem alá, mint vmi ősrégi, beszáradt vacak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 1.

ziza27

2020. március 1.

2020. február:
Nagy csalódás. Kb. 4 hónap használat után bebüdösödött és beszáradt, teljesen használhatatlanná vált. Ami festéket sikerült a szememre kennem, az pár óra múlva elkezdett peregni. Egyáltalán nem éri meg, ennél sokkal jobb spirálok is vannak.

___

2019. május:
Nem rossz, de az igazán szép hatásért minimum 2 réteg szükséges, én pedig nem szeretek ennyi terméket használni a szememre. Igaz, nem potyog, kitart a nap végéig. Külön öröm, hogy nem kell dörzsölni sminklemosóval, hogy lejöjjön, amiért a szemeim nagyon hálásak, mert az előző spirálom igen makacs volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

2020. február:

___

2019. május:

Emma Woodhouse

2020. február 24.

Olyan spirált kerestem, ami nem kenődik, és ilyen szempontból bevált. Azt nem szerettem benne, hogy viszonylag hamar kiszáradt és csomós lett, meg pergett a szempilláimról, de még akkor sem kenődött. Szép pillákat csinált, az aplikátort is szerettem, lehet, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

szeszti

2020. február 20.

Nagyon fekete, szépen íveli a pillákat, tényleg könnyű lemosni, nekem egy minimálisan néha kenődik, de az belefér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 20.

xixi

2020. február 18.

Könnyed hatású pillákat lehet elérni vele és nem pereg, nem pacázik le a szem alá, nem maszatolódik a nap folyamán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Bőrpuhító (emollient).

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.