Maybelline

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rainbowgirl14, Módosítva: 2019. május 6.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   9,5 ml

A Snapscara szempillaspirál egy pillanat alatt egyenletes, csomómentes volument biztosít. A formula könnyedén alkalmazható, és egy pillanat alatt eltávolítható. Nincs dörzsölés vagy húzás. Ez egy ideális szempillaspirál az érzékeny szemek számára is.

4 színben elérhető

[VIDEO] Kipróbáltuk a Maybelline Spanscarát!

1000 Ft-Maybelline Snapscara Szempillaspirál- ÚJ
Ár: 1000 Ft. , Eladó: hdia
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel/posta

Pappetra99

2021. május 2.

Ajándékban kaptam, nagyon örültem neki, mert még sosem hallottam róla azelőtt. Több véleményt is olvastam róla, ami igen megoszló volt. Sajnos nekem nem igazán vált be. Nagyon fájt a szemem tőle a nap végére, és a kezdeti szép szín, ívek után nagyon hamar lepergett. Lehet csak én fogtam ki egy hibás szériát, viszont ezt nagyon sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 2.

SiriusRed

2021. április 11.

Mivel a szemfesték eltávolítással mindig bajom van, ezért vettem meg. Valóban könnyen eltávolítható, és nem volt reggelre sem pandás szemem. A szememet sem irritálta, ami nálam néha gond. A keféje viszonylag jó, és szépen fedi a pillákat, bár láttam már ennél szebb eredményt is, igaz rosszabbat is sokkal drágább terméktől. Ellene szól, hogy pár óra hordás után pereg, bár mivel könnyű leszedni és felrakni egy új adagot nem feltétlenül akkora gond, viszont emiatt nem olyan gazdaságos. A másik probléma, hogy viszonylag gyorsan beszárad, bár ez csak a második tubusnál jelentkezett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 11.

fatime

2021. április 9.

Még csak pár napja vettem de nagyon elégedett vagyok vele. Tetszik a keféje, könnyű vele dolgozni, szépen elválasztja a pillákat és tartós nap végére sem pergett le. A lemosással meggyűlt a bajom mert bár láttam annó róla a krémmániás videót hogy meleg vízzel kell lemosni de én ezt tökéletesen elfelejtettem, szóval a micellás víz nyilván nem jött be. A végére csak eszembe jutott hogy valószínű ez az amit vízzel kell lemosni, szóval azóta már könnyen le is mosom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 9.

Editpiaf

2021. április 9.

Imádom! Évekig kísérleteztem mindenfélével, mire megtaláltam. Szépen ível, dúsít (bár nekem alapból szerencsére ezzel nincs baj), és sírás esetén is könnyű leitatni, nem maszatolódik szét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 9.

jazi1103

Korcsoport: < 18
2021. április 7.

Szép, hosszú pillákat csinál, és nekem egyáltalán nem ragasztja össze őket. A nap végéig fennmarad aránylag jó állapotban. Azonban az alsó pillákról eléggé pereg, gyakran le kell törölni a szemek alatt ahhoz, hogy ne úgy nézzek ki, mint egy pandamaci. A reklám, hogy vízzel lemosható, csak egy marketingfogás, mert az összes spirált, ami nem vízálló, le lehet mosni vízzel. Sőt, van, amelyik könnyebben lejön így, mint ez (pl. a Bambi Eye a L'Oreal-tól). Egy idő után kis darabok képződnek benne, amik a felvételkor sem oszlanak el, ez nem olyan esztétikus. Összességében szerintem egy jó spirálról beszélünk, és az ára sem annyira vészes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. április 7.

Nikolaj

2021. április 1.

A top 3 szempillaspirál között van. Nagyon szép sűrű és legyezőszerű pillákat csinál. Nem kenődik, nem potyog de nagyon könnyen lejön sminklemosóval annak ellenére, hogy 15 órán át is sértetlen marad. Nekem egyáltalán nem kenődik/potyog/maszatolódik. Szinte az egyetlen spirálom, amit nem bánt a maszk miatti felszállo meleg pára. Holtversenyben van a maybelline lash sensational iráljával. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 1.

gen0

2021. március 16.

Nem győzött meg. Gyanús is volt hogy egy vízzel könnyen eltávolítható spirál hogyan is lehet tartós... Leginkább sehogy. Nekem gyorsan lemorzsolódik, irodai tevékenységen kívül pedig semmi másra nem is ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 16.

Amadea

2021. március 7.

Update: Továbbra is első szempillaspirálnak használom, ha nem rétegeznék rá másik spirállal, nagyon természetes lenne a végeredmény, ami rajtam keveset segít. Ha valakit vigasztal, a festék nem sűrűsödött be pár hónap elteltével (viszont egy kicsit szárazabb lett), ami nálam előny szokott lenni, mert látványosabb lesz az eredmény.
Nem fogom már sokáig tartogatni, mert kétszer kell beletunkolnom a festékbe, hogy valami látható eredményt produkáljon. Kora reggel nincs sok időm a szempillaspirálokat tutujgatni, nekem versenylovak kellenek ebben a kategóriában.
Sokaknak jó választás lehet, de nálam egynek elmegy kategóriás marad, amit sajnálok, de rengeteg felfedezetlen társa van még a piacon. Egy csillagot leveszek, mert a biztató kezdet nem vált virágzó kapcsolattá.

2020.09.28.: Jó szempillaspirálnak tartom a Snapscarát, mert bődületesen tud hosszabbítani, nem tapaszt, nem pereg, a keféje könnyen használható, nem vesz fel sok festéket, nem pandázik, nem irritál... csak nekem a dúsítás is úgy kellene, mint egy falat kenyér, ezért a Lash Paradise-zal szoktam kombinálni, a kettő együtt brutális végeredményt biztosít.
Nagyon megéri kipróbálni, sokak kedvencévé válhat és teljes áron sem drága. Én csak a dúsítás hiánya miatt adok négy csillagot, egyébként tökéletes lenne (vérzik is a szívem, már amennyire szempillaspirál-bánat miatt vérezhet).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 7.

mlexa

2021. március 6.

Nem vagyok tőle elájulva. Ez egy teljesen átlagos spirál, sőt, még az alatt, ahhoz képest meg drága. Alig vesz fel a kefe festéket, nagyon sok réteg kell, hogy látszódjon valami. Dúsítani nem tud, inkább hosszabbít valamennyit. De egyáltalán nem kiemelkedő semmiben. A kefe azt hittem tetszeni fog, de annyira összekenem vele magam mindig, hogy az valami elképesztő. Nem tartós, napközben pereg. Nem is kicsit! Másik spirálokkal szoktam használni, mert önmagában ez édes kevés. Valóban könnyű lemosni, de ennyi a nagy pozitívuma. Nem fogom újravenni, mert ettől már százszor jobbak vannak a drogériákban!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 6.

Nigea88

2021. március 3.

Én szeretem, már többször újra vettem, jó az állaga, nincsen semilyen szaga, minőségi a kefe, nem vesz fel sok festéket, könnyű vele bánni. Az essence lash princess mellett ez a kedvencem. Nagyon könnyű leszedni meleg vízzel is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Bőrpuhító (emollient).

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.