Maybelline

Ár:   3020 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rainbowgirl14, Módosítva: 2022. március 24.

Kiszerelés:   9,5 ml

• tökéletesen elválasztja egymástól és meghosszabbítja a szempillákat, és megnöveli azok tömegét
  • nem tapasztja össze a szempillákat, és nem pereg le a szem alá
  • egész nap tart, nem kenődik szét
  • könnyen felvihető és lemosható
  • szemgyógyászatilag tesztelt, és kontaktlencsét viselők is használhatják

4 árnyalatban kapható

[VIDEO] Kipróbáltuk a Maybelline Spanscarát!

Maybelline Snapscara Szempillaspirál sminkcsomag
Ár: 4800 ft / sminkcsomag , Eladó: ANDREAA
Állapot: Új, 1x vagy 2x próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: személyes átvétel Nyíregyházán vagy fox automata

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

gellkata

2022. május 5.

Kedvencem! Az a típus vagyok akinek tusolás után tiszta fekete a szeme körül. Pont emiatt próbáltam ki, mert nem maszatolóik el, hanem darabokban jön le. Sminklemosóval de akár csak langyos vízzel nagyon könnyen lemosható, Párás időben, strandon vagy sírás után sem lesz fekete a szemed alatt ;)
5/5 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 5.

5/5 😍

Marisol

2022. március 17.

Remek kis termék mindennapos használatra, de alkalomra jó kis hosszú pillákat lehet építeni vele. Tényleg nem csomósodik és kedvező az ára. Többször újra vettem és fogom is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 17.

Petalodirosa

2022. február 1.

Egyik kedvenc szempillaspirálom, nem kenődik el, nem pereg le, tartós, könnyű feltenni és könnyű leszedni a nap végén.Jó a keféje. Ami eredményt biztosít, nekem megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 1.

Hannnnsz

2022. január 29.

Kedvenc szempillaspirálom😍5/5 csillag,dúsít,hosszabbít=Számomra tökéletes

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 29.

Kedvenc szempillaspirálom😍5/5 csillag,dúsít,hosszabbít=Számomra tökéletes

gabriella7

2021. december 29.

Nagyon régóta kerestem drogériás árkategóriában olyan spirált, ami nem pereg le a szemem alá/kenődik el nap végére sem, és végre megtaláltam. Könnyű dolgozni vele, tényleg nagyon könnyen le lehet mosni, nem kell este levakarni. A keféje kiváló, jó hogy szűkül a vége, nagyban megkönnyíti az ember dolgát, ha nem szeretne homlokig festékes lenni. Ár-érték aránya pont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 29.

Rha

2021. december 19.

Először vettem ezt a szempillaspirált. Egyenlőre elégedett vagyok. Elég sok festéket felvesz a kefe, dolgoznom kell egy kicsit, hogy a kívánt eredményt elérjem. Jóminőségű, hosszú pilláim vannak, ezeket még jobban kiemeli, műszempillahatást eredményez.
4,5 csillagot adnék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 19.

4,5 csillagot adnék.

PSophiee

2021. szeptember 26.

Szerettem használni, könnyen lemosható volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 26.

Szerettem használni, könnyen lemosható volt

tigris2020

2021. szeptember 14.

Szuper termék. Jól dúsítja hosszabbítja a pillákat. Nem pereg, csomómentes, nap végére is ugyanolyan. Akinek kontaktlencséje van annak tényleg jó mert ez aztán nem csípi a szemet ez az egyik legnagyobb előnye.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

Gorogdinnye1234

Korcsoport: < 18
2021. július 13.

Egész jó kis szempillaspirál. Nem vízálló, emiatt könnyű leszedni. Nem csípi a szememet, több hónapos használat után sem száradt be. Tetszik a keféje is; a vége felé elvékonyodik, így megkönnyíti a belső pillák kifestését is. Nagyon szeretem, mert szépen elválasztja a szempilláimat, és két rétegben sem csomósodik. Viszont negatívumként el tudom róla mondani, hogy néha kenődik és nap végére egy kis fekete festék van a szemeim alatt és felett :( De összességében szerintem megéri az árát, egy jó drogériás szempillaspirálról van szó :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. július 13.

Klaudia06

2021. július 12.

Könnyű felvinni, nagyon szép pillákat csinál.Jó a keféje, nem tapasztja össze a pillákat. Egy dolog miatt adtam csak 4 *, hogy nagyon folyékony. Kell várni vele 1-2 hetet mire picit besűrűsödik és jól használható formulává válik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Bőrpuhító (emollient).

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.