Maybelline

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Hosszan tartó, teljes fedésű és vízálló alapozó, mely akár 24 órás tartósságot biztosít. Nem tartalmaz illatanyagot.

Ár: 1500 Ft / megegyezés szerint , Eladó: smurfette
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Budapest / Szeged, fizetés: személyes átvétel / előre utalás után csomag vagy posta
1990 postával! Maybelline Super Stay 24h Full Coverage Alapozó
Ár: 1990 postával , Eladó: zsucci93
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Postán maradó ajánlott

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

CandyShimmer

2021. május 22.

Erős a fedése, egész tartós, mégse lett a kedvencem, de nem rossz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 22.

Erős a fedése, egész tartós, mégse lett a kedvencem, de nem rossz.

Poorcica

2021. április 12.

Lassan 1 éve használom, és még mindig van benne, bár én nem fürdök meg benne minden nap, inkább csak korrektorként használom, mert számomra extrém a fedése. Mintha egy új bőr kerülne az arcomra, és pont emiatt imádom. 2 kislányom van, 4 éve nem aludtam egy jót, ezért állandóan sötét-lila karikás a szemem, de ezzel az alapozóval pikkpakk rendbe tudom tenni a fejem. Fél napot bír kb, a púderrel is jó baratságban van. Hidratálókrémet viszont ajánlot alá, mert amúgy kiemeli a bőrhibákat!!!!!!! Biztosan újra fogom venni, sokszor jól jön ez az extrém fedés az arcon itt-ott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 12.

nagybarbii

2021. március 20.

Nagyon szeretem, szépen fed és szerintem ez a legjobb drogériás alapozó!
Viszont pattanásos lettem tőle, elég csúnyán.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 20.

Nagyon szeretem, szépen fed és szerintem ez a legjobb drogériás alapozó!
Viszont pattanásos lettem tőle, elég csúnyán.

Birgi04

2021. február 28.

Többször újravettem és fogom is! Megtaláltam a színben, fedésben és tartósságban is a tökéletes alapozómat.
Ecsettel szoktam felvinni, kevés is elég belőle, jól el lehet dolgozni.
Miután reggel fixálom, garantáltan nem kell hozzányúlnom pár óráig.
Szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

Ecsettel szoktam felvinni, kevés is elég belőle, jól el lehet dolgozni.
Miután reggel fixálom, garantáltan nem kell hozzányúlnom pár óráig.
Szeretem

mlexa

2021. február 8.

Sajnos ez nem egy jó alapozó. Ettől már lehet sokkal jobbat találni a drogéria polcain. Nekem zsíros bőröm van, de egyáltalán nem mutat rajta szépen. Szárítja az arcom, ami azért elég érdekes. Abszolút kiemeli a bőrhibákat. Szerintem száraz bőrön még borzalmasabb lehet. Pedig kellően aláhidratáltam én is. Egyáltalán nem marad fent sokáig, kb 3-4 órát. Utána beleül a ráncokba, illetve a pórusaimba és borzalmasan mutat. Mással is próbáltam keverni, de úgy sem az igazi. Gyorsan kell vele dolgozni, mert elég hamar szárad. Az állaga nem rossz. A fedése egyébként valóban magas. Erősebb illata nincs. Nem veszem újra, valamit még ki kell találjak, hogy mire használjam el, mert kidobni sem akarom. Nem tudom ajánlani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 8.

Symeta

2020. november 8.

Szerencsére kaptam, nem vettem, mert nagyon sajnáltam volna az árát. Elég világos a bőröm, és a kapható legvilágosabb árnyalat felkenve még nem is lenne rossz, viszont nagyon csúnyán sárgára oxidálódik. Korrektornak használom bőrhibákra és szem alatti karikákra, mert a fedése tényleg nagyon erős, de szárít, és idővel az oxidáció miatt foltos lesz tőle az arcom. Száraz bőrre nem ajánlom..Két pontot kap, mert nem okozott pattanást, és tényleg nagyon jól fed, de minden más.....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 8.

kitti701

2020. október 19.

Valóban erős a fedése, és tartós, de az én száraz bőrömet csak tovább szárította, és természetesen a bőrhibákat kiemelte. Az állaga borzalmas, nagyon tömény, nem csak a kinézete maszk-hatású, érzetre is az. Pedig sok jót hallottam róla, mielőtt kirpóbáltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 19.

rosaliestactics

2020. október 9.

Uh.Uh.
Egy újabb borzalmas alapozó, amivel szembe kellett nézzek.

Negatívumok:
- A legvilágosabb árnyalat applikálása ellenére is narancssárga lesz az arc a nap végére.
- Púder nélkül borzalmasan néz ki az arcon. Önmagában nem lehet hordani.
- Beleül a ráncokba.
- Ahogy telnek az órák egyre inkább begyűrődik.
- Ahogy telnek az órák egyre több, további ráncot hoz létre. Főleg a szemek környékén.
- Ezért a pénzért nem éri meg.

Pozitívumok:
- Jól fed. Szépen befedi a pattanásokat és bőrhibákat.

Hát ne haragudjatok, de pofátlanság azt mondani, hogy 24 órán át tart. Talán 4 órán át, ESETLEG! De a narancssárgás elszíneződése (avagy oxidálódás) a felvitel után már 30 perccel tapasztalható...

Nagyon rossz. Nagyon rossz. Nagyon rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

Uh.Uh.
Egy újabb borzalmas alapozó, amivel szembe kellett nézzek.

Negatívumok:
- Púder nélkül borzalmasan néz ki az arcon. Önmagában nem lehet hordani.
- Beleül a ráncokba.
- Ahogy telnek az órák egyre inkább begyűrődik.
- Ezért a pénzért nem éri meg.

Pozitívumok:
- Jól fed. Szépen befedi a pattanásokat és bőrhibákat.

Nagyon rossz. Nagyon rossz. Nagyon rossz.

Sosann

2020. szeptember 11.

A legjobb alapozó amit eddig használtam: nem szárít, nem zsíros. A kombinált bőrömre tökéletes, az aknémat pedig nagyon szépen elfedi, a vörös foltok alig látszanak.
Adnék rá több pontot is, de nem lehet. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

Adnék rá több pontot is, de nem lehet. :D

sminkamindenem

2020. augusztus 23.

Eddigi LEGJOBB alapozó amit használtam. Olyan szinten elfedi az arcon lévő "hibákat" hogy nem is látszik a pattanás vagy bármiféle bőrhiba az arcon. Körülbelül 2 nyomásnyi elég is az egész arcomra és teljes fedést biztosít. 😍 Valamint mattítja is az arcot abszolút.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Aluminum Hydroxide

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.