Maybelline

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Hosszan tartó, teljes fedésű és vízálló alapozó, mely akár 24 órás tartósságot biztosít. Nem tartalmaz illatanyagot.

kkami211203

2022. április 13.

Már írták előttem páran: fantasztikusan fed, ilyen fedést vársz egy igazi alapozótól. DE! Ezen kívül számomra majdnem egy nagy nulla! Perccekkel felvitel után oxidálódik, olyan a fejem, mint egy sárgarépa. Beül minden ráncba, minden kiszáradt vonalkámba, de nem csak a száraz részeken(kombinált bőr), hanem az alapjáraton gyorsan zsírosodó részeken is. Ez alá nem elég egy sima hidratáló, ez alá valami komolyabb kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 13.

vivi.foldi

2021. november 18.

Imadom ezt az alapozot. Egy utazas soran otthon hagytam az alapozom ezert gyorsan vennem kellett egyet es random erre esett a valasztasom, azota minden alkalommal ezt hasznalom, ha alapozot teszek fel. Szamomra veri a facetapet es a fenty alapozokat is. Tartos, jol fed, megis termeszetes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 18.

Oila

2021. október 19.

Kisvárosban élek, ahol csak Rossmann és Dm van, és őszintén szólva eléggé meguntam, hogy vakon, swatchok alapján kell kitalálnom sminktermékek kiválasztásánál, hogy melyik lesz a legmegfelelőbb szín nekem, ha drogériásnál komolyabb termékeket szeretnék vásárolni. A Paris Berlin alapozómat cseréltem le erre egyébként, mert primerrel vagy hidratálóval hígítva már kezd kevés lenni az érett bőrömre, önmagában viszont rettenetesen maszkos. Tehát jó fedésű, de nem maszkos alapozót kerestem elérhető árban és tökéletes színben. Erre esett a választásom, és meg kell mondjam, hogy teljesne megfelel a hétköznapokra. Erős a fedése, de nem lesz tőle élettelen, lárva-szerű az arckifejezésem, mint a Paris Berlintől, ha azt magában használom. Megkívánja a korrekt bőrápolási rutint, tehát vízhiányos vagy száraz bőrön, ha az nincs megfelelően előkészítve, nem fog hibátlanul mutatni, de én ezt nem tartom negatívumnak egy alapozónál, mert azt az elvet vallom, hogy a smink előkészítése legkésőbb előző este kezdődik a bőrápolásnál. Szerintem mindig könnyebb egy nem hidratáló jellegű alapozó alá jól aláhidratálni, mint egy nagyon olajossá váló alapozó előtt előkészíteni és aztán napközben folyton leitatni a bőrt. Összességében teljesen elégedett vagyok vele, hozza és tudja azt, amit árkategóriájában tudnia kell, a többi már inkább egyéni preferencia és bőrtípus kérdése. Az biztos, hogy az átlagosan aláhidratált, érett, már hajszálvonalakkal is megáldott bőrömre fel lehet úgy vinni Beauty Blenderrel, hogy vékonyan, természetesen terüljön rajta, szépen visszaveri a fényt, nem lesz túlságosan csúszós, olajos, nekem nem is ráncolódik vagy csomósodik, mint ahogy azt sokaknál olvastam. Nekem ötös.

Update: próbáltam a vélemények olvasása után többféleképpen felvinni, hogy ássam, miért olyan megosztó ez a termék. Nekem primerrel csúnyább, foltosabb lett, mint anélkül, sőt, foltokban le is jött a primerrel (Smashbox) együtt. Ecsettel (IT Cosmetics) csíkos, foltos, csúnya lett. Továbbra is Beauty Blenderrel ajánlom felvinni, és egy pumpányi elég az egész arcra, max. a problémás helyekre pöttyözve érdemes építeni, de egész arcon felesleges. Én nem vettem észre oxidálódást, vagy lehet, hogy a hófehér-transzparens fixáló púderem ellensúlyozza. Egyébként régi pattanások miatt kráteres, koromból adódóan is már tágpórusú, és itt-ott ráncos is már a bőröm, nem mondom, hogy ezeket láthatatlanná teszi, de egyáltalán nem emeli ki őket. Talán az a titok tényleg, hogy rendkívül alaposan aláhidratálok, én konkrétan a Paula's Choice éjszakai hidratáló maszkját hazsnálom éjjel-nappal utolsó lépésként, hogy bezárja a bőrbe a nedvességet, és ez, mint primer vagy aláhidratáló jobban működik nekem, bármely primerként árult terméknél. Magát az alapozót továbbra is ajánlom, a fenti észrevételekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 19.

CandyShimmer

2021. május 22.

Erős a fedése, egész tartós, mégse lett a kedvencem, de nem rossz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 22.

Erős a fedése, egész tartós, mégse lett a kedvencem, de nem rossz.

Poorcica

2021. április 12.

Lassan 1 éve használom, és még mindig van benne, bár én nem fürdök meg benne minden nap, inkább csak korrektorként használom, mert számomra extrém a fedése. Mintha egy új bőr kerülne az arcomra, és pont emiatt imádom. 2 kislányom van, 4 éve nem aludtam egy jót, ezért állandóan sötét-lila karikás a szemem, de ezzel az alapozóval pikkpakk rendbe tudom tenni a fejem. Fél napot bír kb, a púderrel is jó baratságban van. Hidratálókrémet viszont ajánlot alá, mert amúgy kiemeli a bőrhibákat!!!!!!! Biztosan újra fogom venni, sokszor jól jön ez az extrém fedés az arcon itt-ott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 12.

nagybarbii

2021. március 20.

Nagyon szeretem, szépen fed és szerintem ez a legjobb drogériás alapozó!
Viszont pattanásos lettem tőle, elég csúnyán.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 20.

Nagyon szeretem, szépen fed és szerintem ez a legjobb drogériás alapozó!
Viszont pattanásos lettem tőle, elég csúnyán.

Birgi04

2021. február 28.

Többször újravettem és fogom is! Megtaláltam a színben, fedésben és tartósságban is a tökéletes alapozómat.
Ecsettel szoktam felvinni, kevés is elég belőle, jól el lehet dolgozni.
Miután reggel fixálom, garantáltan nem kell hozzányúlnom pár óráig.
Szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

Ecsettel szoktam felvinni, kevés is elég belőle, jól el lehet dolgozni.
Miután reggel fixálom, garantáltan nem kell hozzányúlnom pár óráig.
Szeretem

mlexa

2021. február 8.

Sajnos ez nem egy jó alapozó. Ettől már lehet sokkal jobbat találni a drogéria polcain. Nekem zsíros bőröm van, de egyáltalán nem mutat rajta szépen. Szárítja az arcom, ami azért elég érdekes. Abszolút kiemeli a bőrhibákat. Szerintem száraz bőrön még borzalmasabb lehet. Pedig kellően aláhidratáltam én is. Egyáltalán nem marad fent sokáig, kb 3-4 órát. Utána beleül a ráncokba, illetve a pórusaimba és borzalmasan mutat. Mással is próbáltam keverni, de úgy sem az igazi. Gyorsan kell vele dolgozni, mert elég hamar szárad. Az állaga nem rossz. A fedése egyébként valóban magas. Erősebb illata nincs. Nem veszem újra, valamit még ki kell találjak, hogy mire használjam el, mert kidobni sem akarom. Nem tudom ajánlani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 8.

Symeta

2020. november 8.

Szerencsére kaptam, nem vettem, mert nagyon sajnáltam volna az árát. Elég világos a bőröm, és a kapható legvilágosabb árnyalat felkenve még nem is lenne rossz, viszont nagyon csúnyán sárgára oxidálódik. Korrektornak használom bőrhibákra és szem alatti karikákra, mert a fedése tényleg nagyon erős, de szárít, és idővel az oxidáció miatt foltos lesz tőle az arcom. Száraz bőrre nem ajánlom..Két pontot kap, mert nem okozott pattanást, és tényleg nagyon jól fed, de minden más.....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 8.

kitti701

2020. október 19.

Valóban erős a fedése, és tartós, de az én száraz bőrömet csak tovább szárította, és természetesen a bőrhibákat kiemelte. Az állaga borzalmas, nagyon tömény, nem csak a kinézete maszk-hatású, érzetre is az. Pedig sok jót hallottam róla, mielőtt kirpóbáltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Aluminum Hydroxide

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.