Maybelline

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Hosszan tartó, teljes fedésű és vízálló alapozó, mely akár 24 órás tartósságot biztosít. Nem tartalmaz illatanyagot.

Ár: 1500 , Eladó: anettkiszely
Állapot: 1szer próbált , Helyszín: Budapest, Velence , fizetés: Személyes átvétel vagy posta(nincs az árban)
Ár: 1200 Ft / megegyezés szerint , Eladó: smurfette
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Budapest / Szeged, fizetés: személyes átvétel / előre utalás után csomag vagy posta

KaradyAnn

2020. augusztus 3.

Super stay? Igen. Full coverage? Abszolút. DE! Megfelelő hidratálás mellett ecsettel, szivaccsal és kézzel eloszlatva is feltöredezik. Kis alapozó szigetecskék alakulnak ki az arcomon nagyjából 3-4 óra után. Olyan foltos lesz arcom, hogy legutóbb haza akartam menni, olyan ronda lett a fejem :D Brutál nehéz lemosni, egész nap fennmarad, tényleg. Ennyi pozitívumot tudok mondani. Zsírosabb bőrön talán jobban működhet...?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Kriszta180222

2020. július 31.

Ígéretes volt a vélemények alapján, így beszereztem, és nekem nagyon tetszik. Nagyon kevés termékkel gyönyörű fedést sikerült elérnem, szinte egyáltalán nem érzem a bőrömön. Gyorsan kell vele dolgozni, mert nagyon gyorsan szárad. Tényleg eléggé oxidálódik, de mivel ezt figyelembe véve választottam a színt, így tökéletesen illeszkedik a nyári pirult arcomhoz. Pár óra után kicsit összegyűlik a szem alatti ráncokban, ha nem fixálom, de ezen a területen kívül meg se moccant.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

kopler17

2020. június 29.

A fedése szép egy drogériás alapozóhoz képest. Többféle megoldás után is elmozdul a bőrömön, és a napvégre púder és fixáló spray használata mellett sem marad sok nyoma. Szép matt,nincs maszk hatása.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 29.

zsanika921222

2020. június 19.

Szerintem szuper alapozó. Az én kombinált bőrőm tökéletesen szereti (T vonalban zsíros), eddig bármi más BB/CC krémet/ alapozót használtam, mindegyiknél úgy éreztem, mintha zsírt kentem volna az arcomra.
Természetesen a sminkelés végén ezt az alapozót is érdemes áttetsző púderrel fixálni. Nagyon meg vagyok vele elégedve. 1

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

Mayaaap

2020. június 5.

Nekem nem vált be. Rossz árnyalatot választottam, kevés volt a választék az üzletben, így túl világos lett számomra. Erős fedése van, de eldolgozhatatlan. Elmozdul a bőrömön, akármit használok alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 5.

Sophie33

2020. május 18.

Tartós és nagyon szépen fed. Nagyon csúnya bőrhibáim voltak a nyakam és az állam területén ( nagyon nagy mély gyulladások, amik most úgy tűnik elmúlnak..akinek ilyen gondja van hanyagolja a tejtermékeket, nekem ez okozta), és nagyon szépen eltakarta őket. Határozottan újravevős.
Nem egy légiesen könnyű alapozó, de ha fedésre van szükség, árkategóriájában verhetetlen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

nagyklau

2020. május 10.

Már bánom hogy megvettem.
Egyáltalán nem fed szépen. Egy rétegben még úgy ahogy, de nap végére teljesen át fénylik a bőröm, két rétegben pedig úgy érzem hogy nem lélegzik alatta a bőröm és alig várom hogy le tudjam mosni. Nagyon kevés szín közül lehet választani, csak azért adok neki 2*-ot, mert nem üt el a színe.
Szívem szerint kidobnám, de ahhoz meg túl drága volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

Már bánom hogy megvettem.
Szívem szerint kidobnám, de ahhoz meg túl drága volt.

almakrem

2020. április 23.

Első alkalommal vettem meg, szerintem prímán működik, közepes a fedése, matt finishű, szépen el lehet dolgozni szivaccsal meg ecsettel is. Ha elfogy, akkor Catrice-t fogok venni, arról több jót hallottam, de ezt is nagyon megéri kipróbálni nagyon jó minőségű alapozó:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

Réka91

2020. március 10.

Én is agyaltam, hogy kell-e ez nekem, mivel elég sok rossz tapasztalatot olvasni róla. De akartam egy drogériás szinten jól fedő alapozót és nem kaptam a L'oreal Infallible mattosítóját, így ezt vettem meg. A színválasztékkal nem vagyok kibékülve. Ahogy néztem rózsaszínes árnyalatúak, ami bizony nem jó mindenkinek. Nekem mondjuk igen, de hát kinek milyen a tónusa. Szóval a legvilágosabb árnyalatot vettem meg februárban és azóta is használom. Tényleg jól fed, lehet építeni, bár nem ajánlatos túltolni, mert akkor művi hatást kelt. Nincsenek bőrproblémáim, amiket feltétlenül el kellene takarni, de ha már kenek magamra alapozót, akkor csináljon porcelánbőrt, és ez csinál. A száraz részeket kiemeli, nem biztos, hogy száraz bőrre jó választás. A kombinált bőrömmel jól működik. Sminkalap nélkül is a helyén marad, de azzal természetesen szebb összképet ad. Nem bántam meg, hogy megvettem. Remélem sokáig jóban leszünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 10.

Kinguska09

2020. március 9.

Kicsit felve vettem le a polcrol olvasva a sok rossz velemenyt de azert adtam neki egy eselyt. Lekopogom eddig nekem bevallt . Kerestem egy erosebb fedesu t de egyik drogerias alapozo sem jott be eddig igazan de most nem akartam dragabb kategorias alapozoval kiserletezni.
Alaga kremes
Sajnos nem sok szinbe elerheto
Ar ertek aranyba veve megerte
Illata nekem semleges
Nem okozott sem tobb pattanast sem irritaciot (zsiros pattanasra hajlamos a borom )
Valoban kibir tobb orat anelkul hogy “megkellene igazitani” de ez persze sok mindentol fugg !!!
En minden sminkelest alapos arctisztitassal hidratalassal kezdek es ugy viszem fel a sminket es mindig csakis kezzel dolgozom el az alapozot igy se nem lesz foltos nem lesz csikos es nem kell annyit kinyomnom egy hasznalatra . Szerencsere meg aminek orulok hogy “nem kopik” nem pereg le mint sok mas hasonlo alagu alapozo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 9.

Alaga kremes
Sajnos nem sok szinbe elerheto
Ar ertek aranyba veve megerte
Illata nekem semleges

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Aluminum Hydroxide

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.