Maybelline

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Hosszan tartó, teljes fedésű és vízálló alapozó, mely akár 24 órás tartósságot biztosít. Nem tartalmaz illatanyagot.

Ár: 1500 Ft , Eladó: eszter09
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: személyes átvétel, posta előreutalással
Ár: 800 ft , Eladó: Mimi1983
Állapot: Kb fele, Helyszín: Budapest oktogon, fizetés: Személyes átvétel
giny96

2019. május 14.

Úgy érzem megtaláltam AZ alapozót. Már a harmadik üveggel vettem újra, pedig én szeretek kísérletezgetni. 100-szor jobb, mint a Catrice alapozó tartósság szempontjából. Este is ugyanolyan, mint mikor reggel felkenem, max púderezni kell egy picit. Egyetlen bajom, hogy kiemeli a száraz részeket, ezért alaposan alá kell hidratálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 14.

dobolandora

2019. április 23.

A színe nekem tökéletes, nem túl rózsaszín az én bőrömre. A fedése tökéletes, habár nem mondanám teljes fedésűnek. Az a tapasztalat, hogy rajtam a matt alapozók úgy néznek ki, mint egy homokozó. Ettől függetlenül ha alaposan aláhidratálok és folyékony highlightert rakok alá akkor működőképes. Púderezni az alapozókat nem szoktam, rajtam ígyis kitartanak. Picit beleül a ráncokba a nap végére, de egyáltalán nem vészes. Ezért a pénzért megéri beruházni rá, vagy esetleg megvárni valamelyik kupon napokat és akkor olcsóbban hozzá lehet jutni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

vkata96

2019. április 21.

Egyelőre egyáltalán nem győzött meg. Kapásból a színét se tudtam eltalálni, túl sötét lett, de ez persze az én hibám és egy világos tartalék alapozómmal tudom korrigálni. De sajnos az egész arcomon átfénylik, pedig alapból csak a T zónában vagyok erre hajlamos, és ezen túl még oxidálódik is, hiába kevertem ki a megfelelő színt. Sőt, foltosan oxidálódik.. A full fedés is költői túlzás szerintem, nem mondom, hogy gyenge a fedése, de nem is fed el maximálisan minden bőrhibát. Egyelőre kap 2 csillagot, mert a csomagolása nagyon praktikus. Próbálok még vele kísérletezgetni, de ez eddig így nagyon gyenge.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 21.

amygdala0131

2019. április 8.

Hatalmas előnye, hogy van nagyon világos árnyalata, ami passzol a falfehér bőrömhöz. Tartóssága közepes, viszont jól fed, több rétegben is fel lehet vinni. Matt finish, ezért kicsit szárítja a bőrt, de ha jól aláhidratálsz, akkor nincs gond, és a ráncokba se ül bele:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

DDDory

2019. március 24.

A legrosszabb alapozó amivel valaha találkoztam. Ragacsos,csúnya,nem lehet semmivel se szépen eldolgozni,kiemel minden bőrhibát... plusz ez hogy 24 órán át tart... a legnagyobb átverés,szerintem drogériás kategóriába ennél csak jobb alapozók vannak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

Pkkrisztike

2019. március 19.

Nagyon szeretem, glamour napokon jutottam hozzá akciósan, nagyon szépen fed, tartós. Hátránya, hogy szárítja a bőrt

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

NA96

2019. március 19.

Nagyon tetszik a termék, könnyű vele bánni, tökéletesen fed, és imádom hogy pontosan olyan színben is kapható mint a bőröm. Tartósnak ítéltem meg, szeretem benne hogy szép matt, nem kell púdereznem rá. Hátránya hogy eléggé szárít, durván hidratálni kell előtte/utána de az áráért ettől függetlenül szerintem adja amit kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

fancsy666

2019. március 10.

Az egyik kedvenc drogériás alapozóm. A nap végén is ugyanúgy a bőrömön van. (persze fixálni kötelező) Beauty blenderrel és ecsettel is megpróbáltam már felvinni, talán blenderrel jobban bevált. A mindennapokban gyengébb fedésű alapozókat használok, mert szerencsére nem problémás a bőröm, de ha kijön néhány pattanás, akkor sokszor ehhez nyúlok.
Legfőbb negatívuma, hogy kevés színben elérhető, viszont sokszor van a Rossmannban akció, legutóbb 1500Ft-ért szereztem be... Annyit pedig bőségesen megér, még a dupláját is! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Melszi

2019. február 19.

Borzasztó. Foltokban marad az arcomon, pereg le folyamatosan. Iszonyatosan mű hatása van. A viselése sem komfortos. (Pedig aláhidratáltam és sminkszivaccsal vittem fel.) Életem legrosszabb alapozója.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

Vandabudai

2019. február 12.

Először amikor megvettem nem tetszett. Nagyon oxidálódott és kiemelte a száraz részeket. Aztán elkezdtem megfelelően használni. Előtte hidratáló krém, majd primer és az alapozó úgy marad ott az arcomon egész nap ahogy azt reggel felvittem. Nem ül be a kis szem alatti ráncokba, nem emeli ki a száraz részeket, remekül elfed mindent, tehát egyáltalán nem szükséges mellé korrektort használni, és amit még nagyon szeretek benne hogy jól terül. 1,5 pumpa alapozó ebből bőven elég arra hogy az egész arcomon egy magas fedést érjek el, összehasonlításképp, a L'Oreal Tru Matchból rosszabb napokon 3,5-4 pumpa is kell ugyanehhez a hatáshoz.
Tény, ez az alapozó több előkészületet igényel mint más társai, viszont a megfelelő előkészülettel egyszerűen gyönyörű.
Plusz pont hogy a szín sem változik meg a nap folyamán, nem oxidálódik, nem sárgul, marad olyan mint a felkenésénél.
A textúrája miatt pedig a szárazabb bőrű embereknek szerintem púder sem szükséges hozzá, mert olyan púderes finishe van, mégis egészséges és egyáltalán nem maszk hatású annak ellenére hogy magas fedésű alapozóról beszélünk.
Mindenkinek ajánlom aki nem sajnálja az időt arra hogy jól előkészítse, jól hidratálja a bőrét az alapozás előtt. :)
5/5. Sokszor újravettem már. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 12.

5/5. Sokszor újravettem már. :)

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Aluminum Hydroxide

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.