Maybelline

Ár:   €10.95   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: manobeka, Módosítva: 2019. július 29.

Ár:   €10.95
Kategória:   Sminkek szájra

Extra tartós 2 végű ajakrúzs. Vízálló, dörzsölésálló.

39 árnyalatban kapható

solyakukac

2021. február 16.

Na ez is megéri az árát! És bizony azt is kapod, amit reklámoz! Nem kenődik el, nem hagy nyomot. Viszont a rossmann sajátmárkás 24 órás rúzsa is épp ilyen jó, csak olcsóbb :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

petrus90

2020. január 17.

Magyarországon nem forgalmazzák? Pedig ez elöbb létezett mint a matte ink. Nagy kár, mert van olyan tartós es sok árnyalatban kapható! Vannak csillámos es teljesen matt árnyalatok is. Nekem több is van belöle es mindegyik szuper, nem kopnak foltosan evés ivást bírja, ééés nem szárít annyira mint a matte ink, a hozzá társuló balzsam szuperül hidratál. Ha jól emlékszem csak 1 euroval drágább mint a matte ink. Ha külföldi dm ben jársz nézz utána;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

manobeka

2019. július 27.

Sajnålom nagyon,hogy csak külföldön kapható,én ausztriában vettem.Annyira tartós,hogy reggel felkenem és este a tartós sminkre való lemosó sem hozza le könnyen. Alá kelk hidratálni,mert különben szårít,de ez a tartós rúzs a rúzsok királynője! ultrakönnyű formula, szép színek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 27.