Maybelline

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 23.

Kiszerelés:   9,5 ml

A teltebb és megemelt pillákért akár egy rétegben! A kollagén formula gondoskodik a ragyogó tekintetről.

SolyaSz

2019. október 15.

Ez a kedvenc spirálom, ha akciós mindig betárazok belőle. Gyönyörű pillákat csinál, dúsít, hosszabbít, picit göndörít is. Nekem a legjobb formáját kb 2 héttel a felbontást követően szokta hozni, akkor már nem olyan folyós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 15.

Ramy

2019. október 14.

Ez volt az első Maybelline spirálom és hihetetlen amit a pilláimmal csinál;
dúsít látványosan, hosszabbít, ahogy reggel felkenem ugyanolyan estig !
Megvettem ezen fellelkesedve a márka legjobbnak ítélt Lash Sensational spirálját is
ami nekem olyan volt mintha nem száradna meg mintha egésznap folyékony maradt volna
és kenődött, bár szépen kilehetett vele festeni a pillákat az tény,
viszont kb fele olyan látványos hatást értem el azzal, mint a Big Shot-al.
Én ezt nem cserélem le többet azt hiszem ! :) Számomra is ez A SPIRÁL !

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Ez volt az első Maybelline spirálom és hihetetlen amit a pilláimmal csinál;
dúsít látványosan, hosszabbít, ahogy reggel felkenem ugyanolyan estig !
és kenődött, bár szépen kilehetett vele festeni a pillákat az tény,
viszont kb fele olyan látványos hatást értem el azzal, mint a Big Shot-al.
Én ezt nem cserélem le többet azt hiszem ! :) Számomra is ez A SPIRÁL !

Helloiamdeadinside

Korcsoport: < 18
2019. október 9.

Vélemény szerint egy jó szempilla spirál volt, szempilla göndörítővel használtam, mivel egyenes szempilláim vannak. A második héten kezdett tényleg jó lenni előtte elment, viszont nagyon gyorsan beszáradt. Újra biztos nem veszem vannak ennél jobb szempillaspirálok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. október 9.

silver

2019. szeptember 25.

Ezzel a spirállal "csaltam meg" 6 év után a jó öreg Lovely-t :) De hogy megérte-e? Ööö... A kefe hatalmas, alig tudok manőverezni vele - mélyen ülő szeműeknek egyáltalán nem ajánlom. A festék összetapasztja a pilláimat, a nap során pedig kenődik és pereg. Igazából ez így minősíthetetlen. Sokkal drágább és sokkal rosszabb, mint amihez szoktam. Nem értem a Maybelline spirálok körüli hype-ot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Eszterke2010

2019. szeptember 4.

Egész jó spirál, bár nekem inkább dúsít, mint hosszabbít. 2 nagy problémám van vele: az egyik, hogy nehezen tudom lemosni, még Garnier olajos sminklemosóval is, pedig az minden sminket könnyedén le szokott vinni! Előfordul, hogy szempillám is kihullik a lemosás közben, ami nagyon bosszant. A másik, hogy az alsó szempillasorra nem tudom használni, mert a nap folyamán lekenődik. Nekem ez újdonság, mert még nem tapasztaltam egy spirálnál sem ilyet, pedig olcsóbb kategóriásakat szoktam venni. Szerintem nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Sherka

2019. július 8.

Ezt használom a mindennapokban. Határozottan teszi a dolgát, szinte hihetetlenül hatalmas szempillákat csinál. Inkább hosszabbít, mint dúsít, azt meg kell hagyni, viszont kellő időráfordítással orvosolható a "probléma", mert mániám az alsó szempillasor kiemelése, mint a 60-as években (egyenként/pici tincsenként választgatom szét a pillákat függőlegesen tartva, ha összeállna, vízszintesen hozzáérintve). A szempilláimra kapom a legtöbb dicséretet (többet, mint mondjuk a parfümömre), de ezt azért nagyrészt a szüleimnek köszönhetem. Viszont pár dolog miatt le kell vonnom pontot. Az egyik ok a mosómedve/panda-hatás, ami egy nem vízálló szempillaspirálnál előfordul természetesen (+ lehet, hogy nem egy kiló festéket kellene felvinni, de who cares?!), de rendkívül zavaró, amikor beletapad a Touché Eclat-ba, aminek amúgy sincs nagy fedése, és az eleve sötét lila karikáimat csak felerősíti. A másik ok, ami miatt nem lehet maximális pontszámot adni az a minőségében beálló változás: eleinte túl sokat vesz fel a kefe, így elég sokat kell húzogatni a nyílása körül, a 2. hónapban meg hajlamos ugyan még nem beszáradni, de kis gömbökben összeállni, viszont már nem kell húzogatni, kellő festéket vesz fel a kefe, 3. hónapban már kidobom, mert egyre macerásabb a beszáradás miatt dolgozni vele. Annak ellenére, hogy főleg a negatívumokról írtam, nagyon szeretem ezt a szempillaspirált, igazából eléggé hozzám nőtt, nincs olyan nagy problémám vele, amit ne lehetne valamilyen módon kiküszöbölni, egyelőre még maradok nála, max. néha kicsit ráncolom a szemöldököm. Annyira nevetségesen olcsó, hogy akár havonta/kéthavonta is lehet belőle venni, szóval gyakran leváltom, ha felbosszantana.

UD: Tudom, hogy az én helyzetem kicsit speciális, így nem fogom csak emiatt lehúzni, de kiderült, hogy ez a spirál váltja ki azt allergiás reakciót, amivel régóta szenvedek már (árpaszerű képződmények a szemhéjam alatt, ami fájdalommal és könnyezéssel jár). Vicces, hogy évek óta használom és nemrég véleményeztem, de legalább kiderült, hol van a probléma. Mentségére legyen mondva, hogy más Maybelline és L'oréal spiráltól is ez van, szóval akinek nincs ilyen extra érzékeny szeme mint nekem, azoknak nem lehet gond. Több év után elválnak útjaink, lehet, hogy alkalmakra néha előveszem a wow hatása miatt. Továbbra is ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

Katesz266

Korcsoport: < 18
2019. július 7.

Teljesen jó. Teszi amit ígér. Szépen elválasztja a pillákat, hosszabbít. Több rétegben el lehet érni akár műszempilla hatást is. Nem csomósodik. Szerintem megéri az árát. Annyi hibája van sajnos, hogy a szemhéjamon meglátszik a festék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 7.

Jane

2019. július 7.

Majdnem tökéletes! Könnyű vele dolgozni, nagyon szépen fedő fekete színe van, dúsít, hosszabbít. Azért a mínusz 1 csillag, mert sajnos ívet viszont nem ad (igaz nem is ígéri) de cserébe olyan, mintha kicsit még egyenesítené is a pillákat. Lehet ellene tenni a felvitelkor de ettől válik kicsit macerásabbá a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 7.

kondakork

2019. május 16.

Eddigi kedvenc spiralom. Szép hosszú szempilláimat nagyon jól tudom vele formálni, igaz sok ideig is készítem illetve minden létező szögből próbálom felvinni rá. Annyi minimális negatívumom van vele kapcsolatban,hogy a szemhéjamon nekem is szokott foltot hagyni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

cserpesreka

2019. május 9.

Eddig minden Maybelline szempillaspiralt imádtam, hat ez (...) nagyon nem ér fel a szinthez. A kefe furán vesz fel festéket, és nem is oszlat igazán.. de szép mely a színe és építhető (5perc és szép ha odafigyelsz)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Soluble Collagen

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Cetyl Alcohol, Glyceryl Behenate, Tribehenin, Caprylyl Glycol, Glyceryl Behenate, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Steareth-20, Glyceryl Behenate, Steareth-2, Hydroxyethyl Ethylcellulose, Glyceryl Behenate, Hydrogenated Palm Oil, Sodium Laureth Sulfate, Stearyl Alcohol
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, Steareth-20, Steareth-2, Sodium Laureth Sulfate, Stearyl Alcohol
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum
Színezékek: Iron Oxides, Ultramarines, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Manganese Violet / CI 77742, Ferric Ferrocyanide
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Potassium Sorbate, BHT

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.