KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: electropanic99, Módosítva: 2016. május 12.

Push up szempillaspirálját, amely mindenkinek csábos tekintetet varázsol a szabadalmi csésze alakú sörtéknek köszönhetően. A különleges kialakítása 45°-os szögben emeli a pillákat, míg gazdag formulája drámaian dúsít.

Újdonság teszt: Maybelline tavaszi sminkújdonságok

Ár: 1000 Ft , Eladó: florcsiii
Állapot: 1* próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után posta vagy foxpost, személyes átvétel
Ár: 300 Ft , Eladó: szivecske
Állapot: 2 hónapig használtam, de nem rendszeresen, Helyszín: Budapest, fizetés: csak személyes átvétel Budapesten

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

littlelady

2018. július 16.

Még sosem volt olyan, hogy egy ilyen lepontozott termék nekem bejött volna, valahogy mindig egyet tudtam érteni a többséggel.
Most viszont muszáj felpontoznom, mert ez nekem NAGYON bevált! A kefe tökéletes, szépen tudok vele dolgozni, ráadásul nekem még csak nem is pereg - pedig a szempillaspirálok 90 százalékával az szokott a gondom lenni.

littlelady
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

Leonella

2018. május 5.

Számomra totális csalódás.
Csomósodik, lepereg, lemosni viszont kifejezetten nehéz.
A keféje nekem nagyon kényelmetlen kialakítású, hosszabb hatást egyáltalán nem kelt, dúsabbat sem egy rétegnél, többet pedig nem lehet felvinni, mert összeragasztja a pillákat.
SOS helyzetekre a táskámba került, de mégegyet ingyen sem fogadnék el.
5-6 éve napi szinten használok szempillaspirált, nem gondolom, hogy velem van a probléma.

Leonella
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 5.

Számomra totális csalódás.
Csomósodik, lepereg, lemosni viszont kifejezetten nehéz.
SOS helyzetekre a táskámba került, de mégegyet ingyen sem fogadnék el.

pillacskak

2018. március 30.

Ezt is a fiók aljára száműztem, ahogy megvettem, szerencsére féláron Glamour napokon. Az a mennyiségű festék amit rátett a pilláimra borzalmas volt. Most, hogy eltelt jó sok iső, úhra adtam neki egy esélyt és előkerestem. Mostmár sokkal jobb, tudni kell vele bánni, de ha ez megvan, akkor extra lesz a végeredmény

pillacskak
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 30.

Zsan31

2018. március 10.

Atya világ Hölgyek, milyen vélemények ezek? Szegény terméknek megreped a szívburka ennyi negatívitástól! Számomra az egyik legjobb spirál! Ezer éve használtam és a napokban úgy döntöttem, hogy ismét megveszem. Nem kellett csalódnom. Nagyon szuper, brutál fekete színe van, könnyű vele dolgozni (én alapból csak szilikonkefés spirálokat használok), szépen ível/szétválaszt és hamar szárad. Nekem egyáltalán nem csomós és nem pereg le. Lehet könnyebb a helyzetem, mert alapból nagyon fekete, hosszú és dús pillákkal rendelkezem. El sem tudom képzelni, hogy miképp hasznájátok, hogy ennyire nem működik. Valamit nagyon nem jól csináltok, vagy szimplán lehet nem nektek való a szilikonkefe vagy csak a mérete. Szerintem jól megkomponált termék ez. Én pl. a banán alakú spirálokat ki nem állhatom, valahogy nem illik a kezembe és nem tudja használni (egy próbát lehet teszek majd az Angel verzióval azért). Személy szerint, ahogy már leírtam...az egyenes szilikonkefét részesítem előnyben és főleg azokat, amiknek ilyen pöpp tüskéi vannak. 5 csillag amiatt nem jár csak, mert nekem az Artdeco a szerelem spirálban és szemhéjtusban is.

Zsan31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

Berberis

2018. február 20.

A csomagolása megvetette velem. Kár volt érte, mert haszna amúgy nem igazán van. Néha felraktam más spirál alá, hogy fogyjon, de ennyi. Pénzkidobás.

Berberis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

KisManka

2018. február 13.

Nekem ez kuka lett... szeretek újdonságokat próbálni, de ez akkora csalódás volt, hogy nem vesződtem vele tovább és kidobtam. Rengeteg festék marad a spirálon, amit a kialakítása miatt nem lehet lehúzni, így az eldolgozhatatlanul a pillára kerül.

KisManka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Kaboo

2018. január 25.

Nem volt a kedvenc Mac spiralom keszleten. Így nem akartam közel 10 ezért forintért kísérletezni. Viszont amennyibe a drogerias spiralok kerülnek belefér a kísérlet. Legrosszabb esetben el használom és nem veszem újra. Hat csak azt hittem😃 első használat után kuka. És jelen terméknél meg csak azon sem próbálkoztam, hogy majd később máskor elfér .. hátha... sem a kefe sem a festék sem semmi

Kaboo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

AngieAnne

Korcsoport: < 18
2018. január 6.

A PushUp Angel mellett a kedvencem!!A Maybelline szempillaspirálok amúgy is 10/10esek de ez meg aztán méginkább♡

AngieAnne
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 6.

Kamkalin

2017. december 20.

Még Krémmánia előtte korszakomban vettem glamour kuponnal, kellett egy spirál és lekaptam egyet... hiba volt. 3x ha használtam, összeragasztja a pillákat, túl sok festék, nehezen szárad.. katasztrófa.

Kamkalin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

Marcsika0720

2017. december 18.

Nem volt rossz spirál, szerettem használni mert szép fekete, vastag pillákat csinàlt. Nem kenődött a nap végére, ha hosszabb napom volt akkor egy kicsit lepotyogott a szemem alá. Ami nagyon nem tetszett hogy iszonyatosan hamar beszáradt :(. Szerintem ennyi pénzért ezt nem nagyon kéne megengedni egy ilyen spirálnak. Emiatt nem is vettem újra és nem is fogom. Ennyi pénzért van jobb spirál is a drogériákban.

Marcsika0720
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

PVP 0 0

Tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.