Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: electropanic99, Módosítva: 2020. május 19.

Push up szempillaspirálját, amely mindenkinek csábos tekintetet varázsol a szabadalmi csésze alakú sörtéknek köszönhetően. A különleges kialakítása 45°-os szögben emeli a pillákat, míg gazdag formulája drámaian dúsít.

Norodia

2020. március 6.

Kíváncsiságból vásároltam, abszolut kedvenc lett, tudni kell vele bánni de tényleg csodálatos pillákat varázsol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 6.

Fruzsi95

2020. február 15.

Abszolút ledvencem egy ideje :)
Rengeteg festeket vesz fel,szerencsére így nem kell olyan sokszor atmenni rajta. Pikk-pakk olyanok lesznek a pilláim mintha műszempillám lenne. Nekem tartós is. És nem irritál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 15.

Abszolút ledvencem egy ideje :)

balkri

2019. augusztus 14.

Életem egyik legrosszabb vásárlása, még jó, hogy valami akció keretében vettem!
Iszonyat mennyiségű festéket visz fel, ami minden felé kenődik és nehezen szárad. Mehet a kukába!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Életem egyik legrosszabb vásárlása, még jó, hogy valami akció keretében vettem!

Sziluuun

2019. január 12.

Túl sok festéket visz föl, csomósodik, nap végére maszatolódik. Lemosni viszont ennek ellenére elég nehéz volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

pillacskak

2018. november 4.

Ezt is a fiók aljára száműztem, ahogy megvettem, szerencsére féláron Glamour napokon. Az a mennyiségű festék amit rátett a pilláimra borzalmas volt. Most, hogy eltelt jó sok iső, újra adtam neki egy esélyt és előkerestem. Mostmár sokkal jobb, tudni kell vele bánni, de ha ez megvan, akkor extra lesz a végeredmény

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 4.

MalinaZs

2018. október 30.

Csodálatosan sűrű, hosszú és drámai szempillákat varázsol. Míg a PushUp Angel-t hétköznapra, ezt a spirált alkalomra, estére ajánlom jó szívvel. Nekem nem kenődik, nem potyog; tartós viselet. A kefe is jól használható, már egy "pörgetésre" is befogja a hosszú, de világos pilláimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 30.

littlelady

2018. július 16.

Még sosem volt olyan, hogy egy ilyen lepontozott termék nekem bejött volna, valahogy mindig egyet tudtam érteni a többséggel.
Most viszont muszáj felpontoznom, mert ez nekem NAGYON bevált! A kefe tökéletes, szépen tudok vele dolgozni, ráadásul nekem még csak nem is pereg - pedig a szempillaspirálok 90 százalékával az szokott a gondom lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Leonella

2018. május 5.

Számomra totális csalódás.
Csomósodik, lepereg, lemosni viszont kifejezetten nehéz.
A keféje nekem nagyon kényelmetlen kialakítású, hosszabb hatást egyáltalán nem kelt, dúsabbat sem egy rétegnél, többet pedig nem lehet felvinni, mert összeragasztja a pillákat.
SOS helyzetekre a táskámba került, de mégegyet ingyen sem fogadnék el.
5-6 éve napi szinten használok szempillaspirált, nem gondolom, hogy velem van a probléma.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 5.

Számomra totális csalódás.
Csomósodik, lepereg, lemosni viszont kifejezetten nehéz.
SOS helyzetekre a táskámba került, de mégegyet ingyen sem fogadnék el.

Zsan31

2018. március 10.

Atya világ Hölgyek, milyen vélemények ezek? Szegény terméknek megreped a szívburka ennyi negatívitástól! Számomra az egyik legjobb spirál! Ezer éve használtam és a napokban úgy döntöttem, hogy ismét megveszem. Nem kellett csalódnom. Nagyon szuper, brutál fekete színe van, könnyű vele dolgozni (én alapból csak szilikonkefés spirálokat használok), szépen ível/szétválaszt és hamar szárad. Nekem egyáltalán nem csomós és nem pereg le. Lehet könnyebb a helyzetem, mert alapból nagyon fekete, hosszú és dús pillákkal rendelkezem. El sem tudom képzelni, hogy miképp hasznájátok, hogy ennyire nem működik. Valamit nagyon nem jól csináltok, vagy szimplán lehet nem nektek való a szilikonkefe vagy csak a mérete. Szerintem jól megkomponált termék ez. Én pl. a banán alakú spirálokat ki nem állhatom, valahogy nem illik a kezembe és nem tudja használni (egy próbát lehet teszek majd az Angel verzióval azért). Személy szerint, ahogy már leírtam...az egyenes szilikonkefét részesítem előnyben és főleg azokat, amiknek ilyen pöpp tüskéi vannak. 5 csillag amiatt nem jár csak, mert nekem az Artdeco a szerelem spirálban és szemhéjtusban is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

Berberis

2018. február 20.

A csomagolása megvetette velem. Kár volt érte, mert haszna amúgy nem igazán van. Néha felraktam más spirál alá, hogy fogyjon, de ennyi. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

PVP 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.