KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: electropanic99, Módosítva: 2016. május 12.

Push up szempillaspirálját, amely mindenkinek csábos tekintetet varázsol a szabadalmi csésze alakú sörtéknek köszönhetően. A különleges kialakítása 45°-os szögben emeli a pillákat, míg gazdag formulája drámaian dúsít.

Újdonság teszt: Maybelline tavaszi sminkújdonságok

Ár: 1800 , Eladó: BeataSz
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel,esetleg posta
Ár: 1500 , Eladó: csengemandula
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: utalás után posta / személyes átvétel

dorottyagera

2017. október 26.

Egyszerűen borzalmas, senkinek nem ajánlom. KUKA !!

dorottyagera
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Egyszerűen borzalmas, senkinek nem ajánlom. KUKA !!

sisterhood

2017. október 3.

Elmondták előttem: sok festék,csomósít, lassan szárad. Csalódás, nem újravevős.

sisterhood
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

Elmondták előttem: sok festék,csomósít, lassan szárad. Csalódás, nem újravevős.

florcsiii

2017. szeptember 20.

Még tavasszal vettem valami kuponnal féláron. Úgy voltam, hogy próba szerencse, és imádom a szilikon kefés spirálokat. Sajnos a közelébe sem ér a többi spirálomnak, egyszerre sokat visz fel és nap végén pereg. Akkor bedobtam a fiókba és nemrég vettem elő újra, most hogy fogyott belőle, már kicsit könnyebb vele a munka, de ugyanúgy pereg és ha nem figyelek ugyanúgy csomósít. Ja, és nagyon lassan szárad meg a pillákon, tüsszentek egyet a felvitel után 10 perccel és *bamm* panda lettem. Egy pozitívuma van: legalább allergiás nem vagyok rá. El fogom használni, de soha nem venném újra. Csak azért nem adok egy csillagot, mert azóta találkoztam még rosszabbal :D

florcsiii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

powderwoman

2017. augusztus 30.

Csalódás, mivel a Maybelline spirálokat szeretem és a kefe formája is biztató volt, mégis minden próbálkozás ellenére túl sok festék került a szempillákra és össze is tapadtak. Reggeli készülődés mindig kitolódott ezzel a termékkel, mivel nem győztem szétválasztani a szempillákat. Hetekig próbálgattam, még mindig van a tubusban, de ez már így is marad.

powderwoman
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Enci18

2017. augusztus 27.

Ajándékba kaptam. Nem rossz de nap végére lefolyik.

Enci18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Ajándékba kaptam. Nem rossz de nap végére lefolyik.

kviragh

2017. június 21.

Eletem legrosszabb valasztasa.....az elso hizasra annyi festel kerul a pillamra, hogy azonnal osszeall. Onnantol csinalhatok vele barmit, eselytelen... nem adtam fel: a tubus szelen lehuztam a festeket a kefe minden oldalarol (kvazi, pazaroltam). Eredmeny: igy csak a masodik retegtol allt ossze, az elso sehogy nem nezett ki. Csalodtam nagyon, mert ehhez a botrany minoseghez viszont draga.....nehany100 ft tesztnek jo lett volna, de meg odaadni sem merem senkinek.

kviragh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

vivoka100

2017. június 13.

Szerintem nagyon jó kis szempillaspirál :) :)
Szép nagy pillákat csinál csak ügyesen kell használni .

vivoka100
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 13.

Szerintem nagyon jó kis szempillaspirál :) :)
Szép nagy pillákat csinál csak ügyesen kell használni .

enna1993

2017. június 9.

Lehet, hogy Velem volt a baj, de nekem ez volt az első abszolút használhatatlan szempillaspirálom. A kefe része nagyon sok festéket vesz fel, többszöri lehúzásra is, és úgy összeragasztja a pilláidat, hogy egy húzás után jöhet az azonnali lemosás, ...nagy csalódás volt, egyszer sem tudtam használni....

enna1993
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 9.

Renx93

2017. május 30.

Nagyon szeretem habár picit sok terméket vesz fel, de kijavítható így nekem szép hosszú pillákat varázsol

Renx93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

curlyangel

Korcsoport: < 18
2017. május 11.

Amikor megvettem a zselés (??) állaga miatt kb 1 hónapig nem használtam. A pillákat összeragasztotta és mivel a pilláim lekonyulnak nap közben, ez még jobban lehúzta őket a súlyuk miatt. Majd 1 hónap után újra elővettem és működött! :D Kellett neki az idő, hogy megfelelően kiszáradjon. (A szag egy hét után elillan.) A sörtéi nagyon jók, pont ilyennek kell lennie ha egy természetesebb hatást keresünk. Viszont így leszáradva is lehúzza a pillákat és óvatosan, lassan kell vele bánni.

curlyangel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. május 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

PVP 0 0

Tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.