Maybelline

Ár:   2149 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Madi, Módosítva: 2014. április 11.

Kiszerelés:   9,6 ml

Vízálló szempillaspirál, mely kirobbanó volument, 6x nagyobb, sima és egyenletes pillákat ad. Extra vastag keféjének mikroszálai azonnal volument adnak, csomómentesen.

A Maybelline 2013 nyári sminkújdonságai szemre

EstelleEszter

2019. augusztus 29.

Number one szempillaspirál!
Nagyon szeretem, már 4 éve ezt a vízálló változatát használom, szuper tartós, és gyönyörű pillákat csinál.
Ajánlom még a MAYBELLINE THE COLOSSAL VOLUM' EXPRESS VÍZÁLLÓ SZEMPILLASPIRÁL-t is, az is szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Number one szempillaspirál!

Cora0205

2019. június 13.

Hétköznapokra nem venném, mert nem csinál kimondottan hosszú vagy sűrű pillákat, de tengerparti nyaralásokhoz évek óta használom és imádom! :) Nekem nincs nyaralás úszás, merülés, búvárkodás nélkül, egész nap a vízben vagyok és ez a spirál kiváló vízállóság terén. Semmi mást nem vártam tőle, ezt pedig tökéletesen teljesíti!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

Pinky

2018. július 26.

Vízálló, és nehezen lehet olajos lemosóval is eltüntetni. Viszont nem csinál szép pillákat. Bevonja őket csak egy fekete réteggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Ancs91

2018. április 18.

A "kirobbanó volumen" hatás akkor érhető el számomra, ha minimum 6x rákenem. Valamint kb. 8 órát követően könnyezik a szemem tőle, de vízálló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

lejla6

2018. február 18.

Hosszú Pollái át nem ragasztja össze. Termeszetes hatású. Vizes helyekre menet előtt szoktam hadználni, nekem bevált. Tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Ildiko751

2017. december 29.

Repült a kukába. Rettenetes. Még jó, hogy kuponnal vettem Joy-Napokon. Keféje szörnyű, hasznáhatatlan, maszatolódik, viszont lemosni alig lehet, emellett csomós, póklábas... Ráadásul irritálja a szemem. Eddigi legrosszabb számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.

ariiratku

2017. december 7.

Anno azért vettem meg először, mert nyárra szükségem volt egy vízálló szempillaspirálra. Ennek teljesen eleget tett. Sajnos másban nem volt túl jó, nem is dúsít, nem is hosszabbít. Csak egy átlagos vízálló szempillaspirál. Adtam már neki azóta újabb esélyt, de a véleményem nem változott. Mint a többi Maybelline szempillaspirálnál, ennél is tapasztaltam, hogy hamar csomósodik és beszárad. Parabén tartalma miatt pedig -1*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

abicicaaa

2017. november 21.

Mindenki nagyon szereti, én meg csak itt ülök, és azon gondolkozom, hogy ez mégis miasz*r.
Egy óra múlva morzsolodik, pedig nem kenek fel 6 rétegnyit.
A kefe körülbelül értékelhetetlen, jó pillakkal áldott meg az anyatermeszet, alt. bármelyik spirál megteszi, na de ez.
Azonkívül hogy vízálló, semmit nem csinál, csak osszecsomositja a szempillaimat, belenezek a tukorbe és megijedek, mert mintha egy-egy pók ülne a szemeimen.
Én nem értem miért jó ez :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 21.

Egy óra múlva morzsolodik, pedig nem kenek fel 6 rétegnyit.
Én nem értem miért jó ez :D

KaliraSkyler

Korcsoport: < 18
2017. november 11.

Első vízálló szempillaspirálom, és nagyon szeretem. Strandra menet mindig ezt használom, és tökéletesen tart. Nagyon szép pillákat csinál. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 11.

raven

2017. november 9.

Tényleg vízálló. Nyáron, amikor tengerpartra megyek akkor használom, vagy amikor azt szeretném, hogy a szempilláim szép, magasan álljanak, mert egyébként nagyon lefelé növő pilláim vannak. Viszont ha zsíros bőröd van mint nekem, akkor nagy eséllyel panda szemes leszel, mivel ezek általában olajjal lejönnek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Isododecane, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Paraffin, Hydrogenated Jojoba Oil
Emulgeálószerek: Peg-30 Glyceryl Stearate
Tisztítószerek: Peg-30 Glyceryl Stearate
Parabének: Propylparaben, Methylparaben
Tartósítószerek: Propylparaben, Methylparaben

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.