Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Széncinke, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. szeptember 23.

Kategória:   Sminkek szájra

Vízes hatású ajakrúzs.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

katalinmester13

2021. január 2.

A 109-es peach shimmer peach pearl volt az enyém. Teljes mennyiségét elhasználtam. Nagyon szép volt a benne lévő nagyon apró csillámoktól. Tényleg gyémántporszerű fénye volt. A barackos árnyalatának köszönhetően, ami nem volt túl erős szín, bármikor és bármihez tudtam használni. Ha sietni kellett vagy nem tudtam eldönteni, mit kenjek a számra, ez mindig jó választásnak bizonyult. Nagyon krémes volt, szinte ajakápolónak is elment. Ebből adódóan nem volt tartós, de a fénye kárpótolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 2.

Parlandorka

2016. január 29.

Nagyon fényes, karamell-barna rúzs (160 Toffee diamonds). Épp a fényessége miatt azonban könnyen kenődik, ezért nem túl tartós, de amíg fenn van, illetve visszapótolva, szerintem lenyűgöző színt ad az ajkaknak. A barna alaprúzst arany színű csillámszemcsék gazdagítják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 29.

NadjaBlue

2015. szeptember 7.

61-es árnyalat volt meg és nagyon szerettem, szép színe volt és nem szárított. Egyetlen baja, hogy nem volt túl tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 7.

adrikanemeth

2014. október 27.

Életem eddigi legjobb és legszebb rúzsa volt a 108-as Rose Dream! Lányok, hol tudnám beszerezni??? Tudom, hogy már nem gyártják, de reménykedem, hátha......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 27.

vivitrius

2014. augusztus 24.

Mostanában szereztem be belőle. Nem akarom tudni, hogy már lejárt :D Színre viszont teljesen megfelelő számomra. Pirosas, de mégsem vörös, picit vizes, nem szárít. Érdekes módon nem allergizál, szép tőle a szám. Rám nem jellemző módon ezer éves dolgot használok. Jelentem, működik. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 24.

Babooca

2014. április 21.

2 árnyalatom volt belőle kis tiniként, az egyiket a Nővérem hatására szereztem be, a másikat csak hirtelenjében lekaptam a polcról. Utóbbi nagy kedvencem lett pár éve, régebben viszont nem állt jól, így rá sem mertem nézni. Utolsó kis mm-it tartogatom, nagyon valószínű, hogy már nem fogom tudni soha ezt a színt beszerezni. A 111-es Rose Iridescent az én kedvenc színem. A másik sötétebb pinkes színű, az még megvan, csak már nem szeretem, ha annyira elszínezi egy rúzs a számat. Bármikor újravenném őket, ha lennének. Még a sok csillám sem zavar. Kár, hogy már nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 21.

eveartstar

2013. december 28.

Most találtam meg az egyik fiókomban elkallódva. 01 Vanilla Ice árnyalat. Nos ez a nyalat inkább az orcámra lesz jó egy kis highlighternek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 28.

Jennyke

2013. január 29.

Megérik az árukat,gyönyörűek,,krémesek puhák tőlük az ajkaim.Jó vétel:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

Megérik az árukat,gyönyörűek,,krémesek puhák tőlük az ajkaim.Jó vétel:)

dorcus89

2012. december 16.

Még mindig van belőle két színem. Az egyik a 05 a másik a 289. Nagyon szeretem, első rúzsaim egyike. A 289-es szín ajándékba volt egy újsághoz. Jól hidratál és a színét is jól tartja. Régi szép idők... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 16.

Glara

2012. november 9.

Nekem is ő volt az első komoly rúzsom, talán Laetitia Casta reklámozta, mindenesetre én ezzel kezdtem vonzódni a sminkelésekhez. Szuper illata volt, szépen csillogott, jól fedett és az az élénk pink... még ma is hiányzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice