Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: melindae, Módosítva: 2013. október 16.

Kategória:   Sminkek szájra

Vizes fényű ajakrúzs.

Diamondbaby

2018. november 11.

Maybelline rúzsok : Megvettem, kipróbáltam sokáig használtam ezt a fajta rúzst. Rózsaszín árnyalatot nagyon szerettem. Krémes, hidratálló, nehezen kenődik el. Csókálló rúzs. Vékony szájúaknak a rózsaszín halványszínű rúzst ajánlom. Mindennapos használatra jó. Fiataloknak, fiatalos gondolkodásúaknak jól áll ez a rúzs. Krémes állagú. Halványan csillogós fényű. Drágák, de viszont jók sokáig évekig használhatók. Minőségmegőrzési ideje min 1évig jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

andjal

2017. június 20.

Az 530-as Ruby diamonds árnyalat van meg belőle, én nagyon szeretem, újrarendeltem, hétköznapokra szolid, pirosas, fényes, csillogó árnyalatot ad a szájnak. Nyárra különösen ajánlom. Nem túl tartós, de nem látványosan kopik, könnyen korrigálható ha kéznél van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 20.

dori.peres

2014. július 4.

Nagyon szeretem, én a 760-as színt használom, szájkontúrral, de a 620-as is bejött az egy picivel világosabb. Szépen csillog, a tartóssága kibír pár órát, de az árához képest többet ne is várjunk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

InvincibleRodent

2014. május 21.

Lehet, hogy felszínesnek fogok hangzani (sőt, biztos), de ez a csomagolás nagyon nem tetszik. A 140-es számú, "Juicy Bubblegum" névre hallgató példányt vettem meg mert már régóta vágytam egy sötétrózsaszín rúzsra, és általában jobban szeretem azokat, amik annyira nagyon nem fednek- na, az én céljaimra tökéletes. Kicsit csalódtam benne, mert a hatás nem volt annyira szép és sima mint vártam (kis hordást igényel, mielőtt igazán szépen mutatna, frissen annyira nem hű de gyönyörű), de mindent egybevetve sikerült végül kibékülnöm vele és beleszeretnem (a kissé taszító külseje ellenére).

Megjegyzem a tartósságával egyáltalán semmi problémám. Miután kipróbáltam a csuklómon az üzletben, még másnap is látszott a nyoma, pedig rendesen fürödtem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 21.

melindae

2013. október 16.

Bár nem natúr rúzs (és az összetevők lehet hogy nem a legtutibbak), mégis 5 pontot kap tőlem, mert hidratál, dús ajkakat varázsol, a színe gyönyörű, nagyon tartós, szájfény és rúzs egyben, finom illattal. Világos bőröm van, a sunset diamonds árnyalat van meg. Szemsmink tényleg nem kell hozzá, max szempillaspirál, mert nagyon intenzív a rúzs.
Update: Mégiscsak levonok egy pontot az összetevők miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 16.

Update: Mégiscsak levonok egy pontot az összetevők miatt.

WaterLily

2013. szeptember 15.

Nekem bejött. Hófehér bőrömhöz nehéz olyan árnyalatot találni, ami jól állna, de ezzel a rúzzsal nem úgy nézek ki, mint aki csokit majszolt volna, vagy mint akit jól szájon vágtak volna. Alá kell hidratálnom, de a végeredmény kárpótol.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

KataaBabaa

2013. április 2.

Aki szereti a brutális csillogást és a Mattel Barbie rúzsának a színét az imádni fogja. Nekem néha van igényem ilyen pervezióra, akkor előveszem, de a "mindennapokra" sok. És randira se ajánlanám :) Nekem is a rose dream van meg :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

sissy93

2012. június 20.

Rosy Dream árnyalatban van meg, de sajnos nem a legjobb. A boltban még bejött a színe (drogériás fények satöbbi), de amikor otthon felkentem, már nagyon műnek, erőltetettnek hatott.
Hiába kentem rá szájfényeket, az sem változtatot rajta.
Úgyhogy most van egy felesleges barbie-effekt rúzsom.
A termék maga amugy jó, csak a színválasztást toltam el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 20.

Hiába kentem rá szájfényeket, az sem változtatot rajta.
Úgyhogy most van egy felesleges barbie-effekt rúzsom.
A termék maga amugy jó, csak a színválasztást toltam el.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Honey, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate