Medipharma Cosmetics

Ár:   €15.99   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. június 24.

Ár:   €15.99
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A Coupeliac bőrpír elleni zselé körömvirág- és tömjénfa-kivonattal kifejezetten az érzékeny és bőrpírra hajlamos bőr igényeihez lett kifejlesztve. Hatóanyag kombinációja vörös-lila algából nyert Silidine®-nel, Telangyn™ tetrapeptiddel és szívmag-kivonattal célzottan hat a bőrpírt okozó gyulladásos folyamatokra és a vérerek állapotára. A krémzselé gyorsan beszívódik és intenzíven ápolja az érzékeny bőrt. Rendszeres használata mellett a bőrpír fokozatosan csökken, a vérerek láthatósága enyhül.

rosacea

2018. augusztus 3.

Már a 3. tubussal használom. Nekem bevált, megnyugtatja a bőröm. A fényessége miatt este szoktam használni, napközben az Eucerin Anti-rose FP25-t. Akinél még a Coupeliac is irritáló, annál szerintem az alkoholtartalom okozza a problémát, mert az egyáltalán nem tesz jót az rozaceás bőnek. Én is elbizonytalanodtam, amikor az összetételt néztem. Gondoltam egy próbát megér és nem bántam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

AprilJune

2018. május 25.

Kb 1 hete használom, előtte égett az arcom és piros volt 1 hét alatt elmúlt :) sőt, már az első használat után is érezhető volt a változás. Nagyon jó krém!!! Az nem tetszik, hogy fénylik tőle az arcom, de inkább ez, mint a pirosság, mert az már nagyon kellemetlen volt. Patikában is be lehet szerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 25.

Fancsy

2018. április 22.

Pár napja kezdtem el használni a terméket. Nagy változást még nem tapasztaltam, de az összetevői elég jók. Ártani semmiképp nem árt, elfogom használni mindenképp!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 22.

cstimi93

2018. április 17.

Nem ertem miért van így le pontozva:( nekem ez az egyetlen krem ami segitett az arcomon már 1 hét alatt! Teljesen megszüntette a szarazsagot, a borom kevesbe volt piros/gyulladt és sokkal ellenallobb lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Samantha

2018. március 26.

Én nem rosaceára használom, hanem perioralis dermatitisre. Szépen elhalványítja a kiütések körüli piros udvart.

Update : Kb.egy hétig működött, utána semmi hatás. Rosaceára nem tudom mennyire jó, nem arra használtam, de gondolom a pirosságot úgy általában csökkentenie kellene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 26.

zsuzska78

2018. március 22.

Az esélytelenek nyugalmával egy újabb krém. Jól hidratál, könnyen beszívódik. Ennyi! Csatlakozom az előttem szólókhoz. Pedig előtte elolvastam, na de nekem hátha..:-(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 22.

ilke

2018. február 20.

Az arcbőröm pirosságát nem halványította, eleinte inkább még pirosabb lett (bár lehet, hogy a téli időjárás miatt). Annak ellenére, hogy nem túl nagy kiszerelésű, lassan fogy. A kétharmadát használtam el eddig, de javulást nem látok. Viszont az összetevői tetszenek, könnyen beszívódik, hidratál. Szeretem, de bőrpír ellen nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 20.

Trixi

2018. február 15.

Ígéretes ez a krém. Bár rozáceás gyulladásom (már vagy éppen) nincs (köszöhetően elsősorban a Krémmánián évek alatt szerzett ismereteimnek és a PC termékeknek), a vörös ereim pedig a bőrgyógyász szerint csak lézeres kezeléssel tüntethetőek el, a bőrpír foltjaim halványabbak, és az erek sem annyira szembeötlőek. Autoimmun betegség miatt teljesen sosem lesz tünetmentes. Ez a krém nagyon jól hidratálja az arcomon levő szárazabb foltokat, ahol a bőrpír előjön és az erek láthatóak, és elsősorban optikailag csökkenti a pirosságot (merthogy azonnal halványabb), ugyanakkor minden egyes napon picit halványabbnak és halványabbnak látom, tehát nemcsak optikai a hatás. Nekem nem irritálja egyáltalán a bőröm, szépek az összetevői, illatmentes, amely a legfontosabb számomra. Az igazi próba majd nyáron jön, extrém körülmények között, amikor hajlamosabb bedurranni a vörösségem, de egyelőre reménykedve kenegetem tovább ezzel a krémmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 15.

Gyhanett

2018. január 10.

Az első felkenés után 1 órával nem hogy enyhültek volna a tünetek, hanem vörösen lángolt az egész arcom...
Nem tudom mely összetevő okozza ezt, de nagyon kellemetlen. Nem ezt vártam .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 10.

Nem tudom mely összetevő okozza ezt, de nagyon kellemetlen. Nem ezt vártam .

MZX

Korcsoport: >54
2017. december 17.

Autoimmun vagyok évek óta. Nagy a gyanú hogy a többi diagnosztizált autoimmun betegségem mellett arcomon lévő időszakos pirosság nem rozecea hanem Lupus ami nagyobb gáz az egész szervezetre nézve.... Pirosság is - az arcon pillangó szerű rajzolattal - "velejár". Eddig "csak" sportolás vagy úszás vagy napsütés, meleg helyiség hatására jött elő a pirosságom és gyakorlatilag - más bőrgyógyászok által felírt kenőcsökkel - csökkent egy-két órán belül. Szerettem volna azonban ha nem 1-2 órára , hanem tartósan vissza szorítja valami gyógykence a pirosságot. Sok minden más után végezetül ezt is kipróbáltam GYÓGYSZERÉSZ "szakértő" javaslatára. Nem akartam megvenni, mert ami eddig " bevált ideig óráig" arról nem akartam lelépni. Szóval dilemmáztam a gyógyszertárban, de azt mondta a gyógyszerés szaki h 1-2 alkalomból még nem lehet leszűrni h jó lesz-e vagy sem, tartósan kell kipróbálni és majd később jelentkezik a hatása..... A 2. felkenés után vagyok, már 2 napja piros azaz VÖRÖS és "göröngyös" lett a bőrfelület az arcomon, a vörösség nem akar lehúzódni. Nem okoz fájdalmat, stb de nagyon gáz így pl. munkahelyen meg emberek előtt. Meg úgy egyáltalán; ahhoz kissé drága hogy gyakorlatilag rosszabb lett, "tönkre tette az arcomat..... szívás. Mehetek bőrgyógyászhoz vissza. :( Nekem nem jött be, rontott a helyzetemen, gyakorlatilag bajt/kárt okozott...... ja és büdös is .......mivel 0 pontot nem lehet adni ezért 1-est adok de ennyit sem adnék.......

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. december 17.

Antioxidánsok: Porphyridium Cruentum Culture Conditioned Media, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Az indiai tömjénfából kicsipázó és megszáradó nedv, más néven a tömjén, melynek hatóanyaga a boswellin-sav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló, bőrkondícionáló és filmképző hatású összetevő és illatanyagként is használatos. Paula Begoun szerint az összetevőnek pozitív és negatív tulajdonságai is vannak a bőrre - bár gyulladáscsökkentő hatása van, és serkenti a bőr kollagéntermelését, de más illatos növényi kivonathoz hasonlóan vannak lehetséges kockázatai is, így pl. irritálhatja a bőrt.

Egy, a kígyósziszek nemzetségébe tartozó növény magjából kivont olaj. A CosIng szerint bőrkondícionálóként és oldószerkészt használatos a kozmetikai szerekben. A növény a világ számos pontján megtalálható, nagyobb mennyiségben fogyasztva mérgező, de kozmetikai összetevőként kimagasló: Paula Begoun szerint magas alfa-liponsav, gamma-liponsav és sztearinsav tartalmának köszönhetően kiváló bőrtápláló.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!