Meis Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: villa, Módosítva: 2012. április 22.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

hetesiedit

2019. július 11.

Nagyon jó kis pirosító, kevés is elég belőle. Viszonylag ritkán használom. Lehet, még ritkábban fogom, most, hogy szembesültem az összetevőkkel: Dimethicone, Paraben, BHT.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

nagy.nikike

2015. augusztus 30.

Az enyém csomagolása nem ilyen de mivel ez van fent ehez írok.Két színt vettem belőle de az egyiket Hugomnak adtam. Egy világosabb és egy sötétebb pink árnyalatot vásároltam. Mind a kettőnagyon szép árnyalat. Nagyon pigmentáltak úgyhogy vigyázni kell velük nehogy bohócot sminkeljünk magunkból. A csomagolása két rekeszes az alsó rekeszben egy kis ecset van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Emilyvalaki

2015. július 29.

Nagyon erős a színe. Alig raktam fel belőle már is tiszta piros lett tőle az arcom .De a legroszabb hogy nagyon nehezen tudtam leszedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 29.

lunagraves

2014. augusztus 4.

Ázsiai márka (leginkább pekingi székhelyű gyártócég) szóval sokat nem vártam tőle. Én horror sminkjeimhez (mű sebek fotózáshoz és kisfilmekhez) vettem egy elég durva pirosat ebből a pirosítóból. Szerintem tartós! Sőtt! Durván pigmentált! Arcon eddig 2x próbáltam éjszakai bulikhoz, azokat túlélte, bár szerintem egy kiskosztümös munkahelyre nem igazán illenek a színei.
-1 pont mert nagyon porol! Alig kell hozzá érnem az ecsettel, így könnyen okozhat baleseteket sminkelés közben. Árát tekintve, ha jól emlékszem 390Ft volt szóval nagyon olcsó, ehhez képest viszont bőven teljesíti a feladatát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

Dorcsa

2012. július 28.

Nekem két szín van belőle, de annyira pigmentált, hogy épp, hogy hozzáérek az ecsettel és már bohóc vagyok oO. Ezért én nem nagyon használom, jobban szeretem, ha építeni lehet a pirosítót, és úgy érem el a kellő pirosságot. Na hát ez nagyon nem ilyen :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 28.

blanche-neige

2012. július 28.

Múltkor vettem egyet, színre annyira nem jönnek be ( jó kérdés hogy akkor minek vettem :D). Hogy mennyire tartós, fogalmam sincs, ugyanis be sem fogja az arcomat ( mondjuk a többi pirosító sem ), max. ha korongvattával dörzsölöm bele, aztán az alatta lévő púderrel úgyis leolvad vagy simán eltűnik. ( de az is meglehet, hogy nem a megfelelő trükkökkel és praktikákkal használom)

Antioxidánsok: BHT

Kaolin 0 0

Mesterséges olaj, amit bőrpuhító (emolliens), sűrítő, és sikosító (a krémet könnyebben kenhetővé tevő) anyagént használnak. A zsíros bőrűeknek és pattanásokra hajlamosaknak érdemes kerülni, mert komedogén (pattanásokat okozó) és pórus elzáró összetevőnek számít.

Methylparaben i I ta I par 0 0