Meis Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2012. november 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Lina14

2019. szeptember 11.

Én a 03as palettát vettem meg, amiben zöldek cannak. A sötétebb színek teljesen szürkévé satírozódnak, a világosak pedig eltűnnek napközben a semmibe.Plusz ez a műanag szag abszolút visszatart attl, hogy kinyissam ezt a palettát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

vargakrisztina1225

2014. április 16.

nagyon szeretem ! annyira, hogy több paletta is van mindenféle árnyalatokban
nagyon jó, mert hihetetlen olcsó 350-450 ft
nagyon jól pigmentáltak, erős színei vannak még a világosabbaknak is, pl egy fehér tényleg fehér :)
inkább csillogós árnyalatok, mint matt
egy megfelelő szemhéjalappal nagyon tartós, nekem bírni szokta az egész napot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 16.

nagyon szeretem ! annyira, hogy több paletta is van mindenféle árnyalatokban
nagyon jó, mert hihetetlen olcsó 350-450 ft
inkább csillogós árnyalatok, mint matt

paperflowersanita

2014. március 16.

Nem tudom melyik van meg, a szekrény méllyén van, mert feldagadt tőle a szemem....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 16.

kvitta.girl

2013. augusztus 17.

Nekem 04-es paletta van meg és imádom,nagyon nagyon.
16 szín van benne,én natúr árnyalatok kedvelője vagyok palettákban,és ez azt is nyújta félig-meddig. Van benne erős buli sminkekhez de tökéletes füstös sminkhez való színek is de vannak matt natúr színek is amik egy átlagos hétköznaphoz tökéletesek.
Pigmentáltságuk csillagos 5-ös,nagyon nagyon kevés épp hogy hozzáérintem az applikátort az erősebb színeknél hogy ne essünk túlzásba,natúraknál lehet nyugodtan dolgozni.
Tehát minden igényt kielégítő paletta,600! ft-ért vettem ázsia centerbe,vagyis centrum áruházban de hát végülis kínai most nyílt győrben de van zalaegerszegen is,pénztárnál árulják.
De úgy tudom ezt a márkát lehet kapni 1 eurósba is.
Én nagyon ajánlom,sokkal jobb mint essence vagy miss sporty amik gagyi hatást keltenek ugyanennyi pénzért.
Nem csomósodik,erősen pigmentált színek és gazdag választék és rendkívűl tartós!
Nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 17.

Nekem 04-es paletta van meg és imádom,nagyon nagyon.
De úgy tudom ezt a márkát lehet kapni 1 eurósba is.
Nagyon ajánlom!

kissbarbara1990

2012. november 2.

Nekem a 02-es van meg. Imádom. Nagyon szép füstös szemeket lehet vele kreálni. Tartós, nagyon jó az illata(!) és nevetségesen olcsó (300 ft). Nem csomósodik és nem ül be a felső szemhéj barázdáiba!! Egyetlen kis hibája, hogy egy picit porzik, de engem nem zavar egy kis trükkel gyorsan kiküszöbölhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 2.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.