Merz Spezial

Ár:   355 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   4 x 1,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jibjab, Módosítva: 2018. június 9.

Kiszerelés:   4 x 1,5 ml
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Hialuronsavval és uborkakivonattal. Csökkenti a karikákat és hidratál.

körtevirág

2017. november 4.

Szeretem. Száraz a szemem környékén a bőr, és ugyan alig vannak az arcom más területén ráncok, a szememről ez sajnos nem mondható el. Gyakran használom éjszakára, reggelre sokkal simább, puhább, feszesebb a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

LunaFlor

2017. március 16.

Kedvenc szemmaszkom. Nem irritál, nem zsírosít túlságosan, kellemes az állaga és az illata, jól be tudja szívni a bőröm és szereti is. Bár még nincs nagyon mit, de azt a kevés szarkalábam átmenetileg jól feltölti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

La-Fee

2016. február 24.

Nagyon jó kis szemmaszk, látványosan táplál és simítja az érzékeny szemkörnyékemet. A hetven éves anyukám is kipróbálta, azt mondta ezt rendszeresen fogja venni, mert nagyon jó!
Nem irritál, ami nagy szó az én esetemben. Nincs benne parabén! Külön feltűntetve a csomagolás elején!
Örülök, hogy felfedeztem ezt a kis kényeztető kencét!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 24.

Örülök, hogy felfedeztem ezt a kis kényeztető kencét!

Powderpuff Girl

2015. február 4.

Kellemes érzetű marad utána a szemkörnyékem, hidratál, de a karika csökkentő hatását és apróbb ráncok eltüntetését nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 4.

_-Mia-_

2014. november 24.

Egy óráig minimum fenn szoktam hagyni, de rajtam sajnos nem tesz csodát. Nekem a négy különálló tasakból egy kb 4 alkalomra elég, pedig nem spórolok vele, félek ha többet teszek fel, belefolyik a szemembe :D Igazából csak lelkiismeretem megnyugtatása miatt fogom használni, ha már a mindennapi szemkörnyékápolózáshoz lusta vagyok :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 24.

laraworld

2014. augusztus 14.

Látható szinten simítja a nem különösebben mély, de már megjelent szarkalábakat a szemem környékén. Egyben hidratál is, én szeretem szabadon hagyni pár óráig a maszk használata után az érintett bőr részt.

A kiszerelés négy különálló tasakból áll. Egy tasak legalabb két alkalomra elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

Ljudmilla

2014. február 12.

Szépen hidratálja a szemkörnyéket, én legalább 20 percig fent szoktam hagyni :) csak azok az összetevők...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 12.

sofye

2013. június 30.

Kellemes hidratáló hatása van, és valóban enyhíti a szem alatti apró ráncokat. Müllerben lehet kapni, és látatlanban vettem meg, de amint megnéztem az összetevőit egy kicsit elborzadtam. :/ Csak és kizárólag az összetevők miatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 30.

jibjab

2013. március 22.

Dús szemkörnyékápoló pakolás. Hetente 1-2 alkalommal érdemes felvinni és ameddig csak lehet rajta tartani. jól táplálja a szemkörnyék érzékeny bőrét és kisimítja az apró ráncokat. Dús, zsíros krém, de ha a hatóidő leteltével letörli az ember a javát és sokáig kellemesen hidratált lesz a bőre. Mivel zsíros sminkalapnak nem a legjobb, de nem is az a dolga, inkább az, hogy a sok smink és sminklemosó által igénybe vett bőrt rendbe hozza. Nagyon jó lenne, ha nem lenne ennyi paraben benne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Glycine Soja (Soybean) Protein, Sodium Hyaluronate, Algae Extract

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.