Milani

Ár:   $4.79   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,35 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tdorina3, Módosítva: 2015. március 25.

Ár:   $4.79
Kiszerelés:   0,35 g

Puha, de sosem maszatolódik, tökéletes egy nappali, füstös szemsminkhez, vagy egyszerűen gyönyörű kontúrt adni a szemeidnek. Könnyen használható, egyenletes, megszakítások nélküli vonalat húz, és sosem kell faragni.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Katulin

2017. május 13.

Hááát eléggé kenődik és a szín is csalódás. Szerintem az akciós árat sem éri meg. Vannak a márkának igazán minőségi és remek termékei, de ezt a ceruzát nem ajánlanám senkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Garu

2016. május 29.

Van egy barnám, unokanővérem küldte Amerikából. Nagyon megvagyok vele elégedve, kitűnő termék. Jól választott, mit küldjön :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 29.

GNóri

2016. február 24.

Többek közt ez is le volt akciózva, így hozzácsaptam az online rendelésemhez egye fene alapon. Fekete színben vettem meg, hát elég gyengécske. Inkább mondanám szürkének, mint feketének. A tartóssága is átlagos. Nem tud többet, mint a drogériás, olcsóbb szemceruzák.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

tdorina3

2015. július 29.

Nekem egy csillogó fehér árnyalat van meg (01 Precious Silver), már elég régóta. A szín egyszerűen gyönyörű, pláne alkalmi sminkhez kombinálva valamilyen szemhéjfestékkel, de egyébként én nappali sminkhez is szoktam használni csak úgy magában. Tartósságból is mindenképpen ötöst érdemel, nem kenődik el, nem kopik, nem maszatolódik, ha véletlenül megdörzsöljük, akkor sem. Nagyon könnyű használni, és faragni sem kell. Az enyémnek a másik végén van egy szivacs is, bár azt nem szoktam használni. Én mindenképpen csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

Antioxidánsok: BHT

Ceresin 0 0

Methylparaben i I ta I par 0 0

Nem szabvänyos INCI név. Jelentése: Színezék.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.