Milani

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Milani-n 3540 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: Oraculum, Módosítva: 2015. október 22.

Vedd meg online: Milani, 3540 Ft

Természetes hatású arcpír.

Puha, természetes hatású arcpírt formál, kontúroz és kiemel.

Ár: 3540 Ft , Eladó: Milani
Ez a pirosító megérdemli, hogy lássák! Gyönyörű a kompaktban, még szebb az arcon.
c_andersen

2019. október 29.

Romantic rose, nekem eléggé pigmentált, csodaszép.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 29.

Romantic rose, nekem eléggé pigmentált, csodaszép.

lenizsu

2019. május 20.

Romantic Rose: a színe szép. Alig pigmentált, így építeni kell még az én nagyon világos bőrömön is. Nehéz vele túlzásba esni, de nem lehetetlen. Tetszik, hogy nincs illata. Bőséges mennyiséget kapunk, ami hónapokig is kitart, mindennapos használat mellett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 20.

SchmitzhoferFanni

2019. március 26.

Coral cove árnyalatban van meg és szerintem nagyon jól pigmentált - igaz fehér bőrű vagyok így hamarabb látszódnak a színek. Óvatosan kell vele bánnom hogy ne legyek bohóc tőle. Gyönyörű szín szerintem életem végéig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

zsucci93

2019. március 11.

Itt vettem egy kedves km-estol. Előszor megijedtem, hogy nem elég pigemtált, és foltos lesz, de hatalmasat tévedtem. Az én fehér bőrömre ez a tökéletes pirosító, szinte lehetetlen túl sokat felvinni belőle. Hatalmas kiszerelés, 17 gramm, szóval még ha többre is van szükséged, nagyon megéri megvenni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

orsisro

2018. október 23.

Tény, hogy ez a legkevésbé pigmentált pirosítóm (romantic rose), de nekem pont ezért tetszik, nem lehet vele túlzásba esni, nem kell óvatoskodni. Az árnyalata pont passzol az én bőrtónusomhoz. Ha erősen pigmentált pirosítót keresel, ez nem fog tetszeni, viszont, ha kezdő vagy a sminkelésben, vagy csak egyszerűen jobban bejönnek a lightosabb pirosítók akkor tökéletes választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Anheszenamon

2018. szeptember 12.

Romantic Rose árnyalatban van meg, de nekem nem lett a kedvencem. Vannak ennél jobb pirosítóim is. Az én ízlésemnek nem elég pigmentált. A Milani égetett pirosítói jobbak szerintem. A mintája azonban vitathatatlanul gyönyörű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

annabanana

2018. március 16.

American Beauty Rose árnyalat: első pirosítóm, nem vagyok egy nagy sminkes ha az arcról van szó, és egyértelműen a rózsa forma miatt vettem meg. Olyan gyönyörű ez a forma, hogy nekem már ezért is 5*, és nekem szerencsére be is vált: valószínűleg semmi különöset nem tud, éppen csak egy kicsit csillog, a színe visszafogott mályvás-rózsaszín, nem túl hivalkodó, de a kicsit kipirosodott almácskáimon csodát művel: nem szoktam alapozót használni, mert alig van bőrhibám és nem bírom ha van valami kence rajta a nap folyamán, és ez a kis csoda az arcom pirosságára felvive azt egyöntetű pírrá teszi, és már nem is tűnik rosaceanak :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

Pumi

2018. március 12.

Egy ideig szerettem, de 1-2 év után keményre avasodott "kövirózsa" lett belőle. :D Gyasztalolom a kővé vált dolgot, nem visz fel színt, az alapozóm meg elgyűri :( Szép szín, olyan elmegy kategória

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Nikkii0326

2017. szeptember 21.

Nagyon szep szinu es tartos kis pirosito :) hofeherke borrel nehez egy szepen passzolo szint talalni, de a 01-romantic rose nagyon szepen mutat meg az en feher boromon is es nyaron a napbarnitotta szinemen is nagyon szepen latszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Jdit04

2017. szeptember 16.

A kedvenc pirosítóm! Az Awakening Rose és Romantic Rose árnyalatok tulajdonosa vagyok. Mindkettő gyönyörű árnyalatú, természetes hatású, könnyen felvihető, egyszóval tényleg minőségiek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Hidratálók: Cyclomethicone

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.