Milani

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2014. november 17.

• speciális 3 funkciós kefével - dúsít, hosszabbít és göndörít egyben
  • a festék nem csomosódik, nem kenődik és nem pereg

Shinejuci

2017. január 5.

A keféje a legjobb amivel valaha találkoztam. Gyönyörűen viszi fel a festéket, csodaszép az eredmény. Viszont tartósnak nem túl tartós. Nem maszatolódik ami nálam nagy előny mert az összes spirálom egy két óra után a szemhéjamon landol, viszont valahogy nap végére teljesen eltűnik a szempillákról.
Ezzel a kefével és egy tartósabb festékkel verhetetlen lenne. Így csak 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Ezzel a kefével és egy tartósabb festékkel verhetetlen lenne. Így csak 4*

vadvirag919

2016. április 28.

Nahát én lehetek az első véleményező! ˘.˘
1. Most jöttem rá, mennyire király, ha egyrészt be van csomagolva a spirál és senki nem nyúlkálhat bele, másrészt a kefe külön van és a festéknek is van külön egy teteje (ezt még nem tudom, mire lesz jó, de tetszik).
2. Ez a kefe a legjobb, amivel találkoztam, eddig mindegyikkel ügyeskedni kellett valamennyire, hogy ne tapassza össze a pillákat és túl nagyok is voltak stb. Ezt viszont nekem találták ki.
3. Nem nem göndörít, nem dúsít és nem is hosszabbít. Egyik sem képes erre. De van szuperhős ereje: a tövektől a végekig egyenletesen juttatja oda a festéket ahova kell és amilyen mennyiségben kell.
4. Negatívuma, hogy olyan 10 óra után azért már igenis pereg. Nem vészesen, de pereg.

Hosszútávú használatáról még nem tudok nyilatkozni, viszont már így is jobban megéri mint egy ugyanilyen árkategóriás drogériás spirál. Vagy legalábbis a kefét holtbiztos, hogy megtartom....:D

3 hónappal később:
Ez egy intenzív fellángolás volt, semmiképp sem tartós szerelem. Már az első hónap végétől hadakoztunk, elkezdett beszáradni, darabos lett, hamarabb morzsolódott a pillákról. Szerintem a fele sem fogyott el, pedig mindennap ezt használtam és ezt utálom. Ki kell dobni, mert már törik tőle a pillám, de sajnálom, hogy pazarlok. Ezt egyébként szinte mindegyik spirálhoz leírhatnám.... A kefe és a csomagolás csillagos 5-ös, a beltartalmon meg még dolgozni kellene. (Bár a kefét illetően: a végére mi a bánatnak kellett az a fél cm sörte nélküli rész?! Hogy ne érjem el a szemzugot és 10-ből 8x összekenjem az orrom?!?)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

Nahát én lehetek az első véleményező! ˘.˘

3 hónappal később:

Hidratálók: Propylene Glycol

PVP 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.