Clinique

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2014. szeptember 12.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

0.5% szalicil sav, 2.9 ph érték. Gyengéden hámlasztó hatású, alkoholmentes tonik.

ancsa29

2012. május 28.

A bőröm nem szereti az alkoholos lemosókat, de ez nagyon szépen tonizálja, én nagyon szeretem, kellemes, üde, friss érzést ad a bőrömnek. A Clinique tanácsadó hölgye azt is elmondta, hogy nem szabad erősen dörzsölni a tonikkal a bőrt, hanem szépen finoman, minden részen csak egyszer átmenve kell letörölgetni. Így használva nekem jól bevált..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 28.

horzso

2012. április 16.

Régebben használtam, de nekem inkább a nem ennyire folyékony exfoliálók jönnek be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 16.

rekanagy06

2012. április 2.

Én is a 2-es tonikot váltottam erre, mivel az szárította a bőrömet. Ez viszont nagyon bevált, érzem hogy kellően tisztít és ami meglepő, hogy a használata után én hidratáltabbnak érzem a bőröm mint előtte, ami nagyon kellemes. Mivel nem túl erőteljes a hatása, a zsírosodásra hajlamos részeket sem ösztönzi extra faggyútermelésre, úgyhogy nekem a bőröm zsírosodását is kontroll alatt tartja. Meg merném kockáztatni, hogy a pórusaim méretére is ez volt pozitív hatással.
Akinek sok a 2-es tonik, illetve meg akar szabadulni az alkoholos tonizálástól, annak mindenképpen ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 2.

Soyala

2012. január 31.

Szuper,bevált termék!Végre egy normális tonik amibe "értelmes" dolgokat tettek nem alkoholt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 31.

Martili

2011. november 29.

Én meg vagyok elégedve ezzel a tonikkal. A 2-es változatot váltottam le erre, mivel zavart annak alkoholtartalma. Ez kicsit sem irritálja a bőrömet, sőt, egyáltalán nem húzódik utána. Számomra viszont furcsa benne, hogy a vattára téve, és azt a bőrömhöz érintve úgy érzem, mintha a vatta teljesen magába szívná és száraz lenne, ezért többet kell belőle használni. Ezt eddig nem tapasztaltam a Clinique többi tonikjánál. A hatása szerintem szuper, mert egyáltalán nem irritálja a bőrömet és a tudat, hogy közben gyengéden hámlaszt is, nekem kiváló. Ha elfogy, újraveszem, mert nekem ez funkcionál BHA hámlasztóként és az INCI lista is szimpatikus. A rozaceás bőröm elég válogatós, így nem merek erősebb hámlasztóval próbálkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 29.

Biocica

2011. október 14.

Nekem szárította a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 14.

Nekem szárította a bőrömet.

morning_glory

2011. szeptember 4.

Jó, mert láthatóan tisztítja a bőrt. Nem szárít, nem irritál, és ez nálam nagy szó, hosszútávon nem bírom a tonikokat. Kicsit viszont drága, és hamar fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 4.

kisvacok

2011. augusztus 20.

Az biztos, hogy nem csodaszer, de pont megfelelő arra, amire készítették: az elhalt hámsejtek eltávolítására, hogy az arckrémünk megfelelően fel tudjon szívódni. Mivel nem kell minden nap használni, ezért sokáig elég. Én meg vagyok vele elégedve.
A szalicil-sav egy picit tényleg száríthatja a bőrt, de mivel a tonik után használjuk a bőrünknek megfelelő arckrémünket, ezért nincs ideje rá, hogy szárítson.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 20.

Morci

2011. augusztus 4.

Féltem a szárító hatástól, ezért választottam a legenyhébb tonikot. Ez viszont mintha semmit sem csinált volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 4.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Biosaccharide Gum-1