Mincer

Ár:   200 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 200 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heli, Módosítva: 2012. október 24.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 200 Ft

A nagyon finom arcmaszk hatékonyan kisimítja a bőrt és egyben eltávolítja az elhalt bőrsejteket. A bőr a megtisztulásnak és a mikro keringés felélénkülésének köszönhetően egészséges, friss és természetesen ragyogó színű lesz.

Ár: 200 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
zengopitypang

2017. április 3.

Imááádom az illatát! Komolyan nem tudok betelni vele, olyan nyári :) Sajnos a hatásáról nem tudok ilyen pozitívan nyilatkozni. Nyilván puhább lett a bőröm a használata után, de mást nem tapasztalok. Akciósan vettem, így nem tartom pénzkidobásnak, de értelmét nem látom. Az illata miatt használom csak, nekem egy tasak három alkalomra elég, így gazdaságosnak is mondhatnám. Az illata 5 csillag lenne, a hatása kb 2.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

Stella1993

2017. február 21.

Akciós volt a tescoban, ezért vettem belőle kipróbálni, a 'semminél úgyis jobb' alapon, és be kell valljam hogy kellemeset csalódtam benne. Az árához képest csodaszer, bár egy tasak csak 1 alkalomra elég, szerencsére párban adják :) szép, puha, felfrissült lett a bőröm a használata után, és a hatása annyira megtetszett hogy másnap vettem még 5 csomaggal :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

LauraDorina

2016. május 11.

Kedvencem, pár terméket kipróbáltam, de ettől láttam és érztem valami változást. Azonnal a lemosása után szebbnek tűnt a bőröm, amit más jegyzett meg és élénkítette, puhította. Azta próbáltam más termékeket is, de mindig ehhez térek vissza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 11.

Zsildom

2015. március 22.

Amikor még radíroztam.... rendszeresen használtam. Nem sérti a bőrt, egy tasak több alkalomra elég -én is fóliáztam:)-üdíti a bőrt, kellemes az illata. Ha nem lennék hűde tudatos a bőrápolásom tekintetében és radíroznék még, akkor őt választanám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 22.

mannus93

2013. december 26.

Rendszeresen újra veszem, hatékonyan leradírozza a bőröm, de nem pirosítja ki. Nagyon jó illatta van. Nem szárrít, inkább táplál. Nekem legalább hat alkalomra elegendő, csak tárolni kell a kibontott csomagot, egy kevés folpackkal szoktam körbe húzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

csilla0404

2013. május 5.

Az arcom egy picit puhább lett és jól radirozott. Nem kell tőle csodát várni,de szerintem nem rossz.
A fölösleges faggyút eltávolította és emellett egyáltalán nem szárít. A tasakban lévő adag 3 használatra elég nekem. És az illata...Isteni barackos!!! Lehet hogy újra veszem,de ezt a 3. használat fogja eldönteni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Propylene Glycol, PEG-8
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.