Miss Rose

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anordess, Módosítva: 2012. május 27.

Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok

12 színű paletta.

MsKors

2016. július 8.

Nekem a barna-arany-bronz paletta van meg.
A legolcsóbb palettám és mégis erre kérdeztek rá az utcán, hogy miez, mert olyan szépek a színei és szépen csillog. Dobtam egy hátast, bezzeg a több ezres paletták... Na mindegy én szeretem, szép, nekem nem porzik olyan nagyon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

Nekem a barna-arany-bronz paletta van meg.

clevergirl

2016. június 15.

3 éve vettem ezt a palettát egy szilveszteri buliba az Ázsia Centerben, mert olcsó volt, s én a kéket választottam,mert szürke is volt benne. Nehéz,de nem lehetetlen vele dolgozni, mert rettenetesen porzik. Bár megfigyelésem szerint minden Miss Rose paletta ezt teszi.
Egynek jó lesz, de nem válik a kedvencemmé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

Egynek jó lesz, de nem válik a kedvencemmé.

fannix21

2015. május 3.

nekem a rózsaszínes paletta van meg. megvettem, de minek...? talán mert 750 Ft volt kb.. Semmit nem ér sajnos.. nem lehet összedolgozni a színeket, teljesen elválnak, ráadásul szinte izomból kell beledörgölnöm az ecsetet vagy az aplikátort, hogy felvegye... lehet, hogy én fogtam ki egy rossz palettát, vagy csak túl béna vagyok, én sajnos nehéz szívvel, de ki kell, hogy dobjam.. pár hónapja van meg, de egyszer sem használtam..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

Vichy

2014. december 30.

Tavaly kaptam karácsonyra a bronzos-barnás palettát... elkezdtem használni, de valamiért nem voltam meggyőzve. Mostanában viszont újra elővettem, valóban porzik, de a pigmentáltsága lenyűgözött. Ahogy olvasom elég olcsó is, szerintem ennyiért simán megéri megvenni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 30.

Rebel

2013. június 27.

800ért vettem egy másik összeállítást. Nem szeretem kifejezetten a fényes sminkeket, de mégis megvettem, mert a színek jók voltak, az ár jó volt, és nem találtam jobbat. Viszont nagyon porzik. Egyszer allergiás lettem minden bizsu ékszerre, azóta nem is tudok bizsut hordani, és leálltam a sminkeléssel is ösztönösen. Hosszú kihagyás után, a minimál alapozások után, egy eseményre sminkeltem, és kiderült, allergiás lettem a sminkekre is. Valahogy érezem, nem kell sminkelnem. A külső szemzugom bevörösödött, teljesen kiszáradt a bőr, húzódott, nagyon fájt. Nem akarom kidobni a palettát, szépek a színek, de így nem tudom használni sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 27.

magiii

2013. március 27.

Az árát megéri, mert nagyon olcsó, a színek jók. (Nekem nem ez az összeállítás van meg, de sok kombinációban kapható.) Viszont porzik, így használni nem a legkönnyebb, de ezért az árért mégis azt mondom, hogy megéri megvenni, mert jól pigmentáltak a színei.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

anordess

2012. június 4.

Nekem az a paletta van meg, amiben több rózsaszínes-lilás árnyalat van. A színek tényleg nagyon szépek, de szerintem a pigmentáltság az árhoz képest oké csak; egyébként szívesen használnám, de kb. 2 perccel azután, hogy felkentem, elkezdtem érezni, hogy csípi a szemem, és ez így van azóta is, úgyhogy most már alig várom, hogy hazaérjek, és lemoshassam. Nem tudom, mi lesz így a sorsa, pedig tényleg szép sminket tudtam csinálni a színekből... szemfestékalapozóval egyébként egész jól bírja is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 4.

Kandi

2012. május 31.

Nagyon szépen pigmentáltak a színei(nekem pont a képen látható van meg), viszont ez a paletta is porzik, mint általában a Miss Rose-ok. Én ettől függetlenül szeretem, abszolút jó vétel kb 700 Ft-ért, és teljesen jól használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 31.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.