Miss Rose

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anna28, az összetevőket feltöltötte: kothencz001, Módosítva: 2012. október 19.

Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok
Bőrtípus:   Kombinált

Egyedülálló formula, könnyen használható. Tökéletes fedés akár 12 órán át.

Az arcot pillanatok alatt üdévé, bőrhibáktól mentessé varázsolja.

Lea2

2017. január 9.

ez az egyetlen púder ami természetesen hat az arcomon. Nem tudom létezik-e több szín belőle, de az enyémnek nagyon szép színe van, sugárzóan egészséges arcszínt varázsol. Nekem tartós is. 345 Ft volt a Kallos fodrászkellékesnél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 9.

Aylawitch

2015. október 23.

Nálam nincs "jól bevált" arcpúder sajnos, én folyamatosan "tesztelem" őket és keresem az igazit. :)
Véleményem szerint a Miss Rose termékcsalád ár-érték arányban az egyik legjobb, ami kapható. Több kozmetikumom is van ebből a családból. A púder valóban eléggé szárítja a bőrt, de én sosem használom csak a csupasz arcbőrre. Előtte korrektorral, vagy krémmel szoktam bekenni a bőrömet és erre felvíve szerintem egész elfogadható. Estig nem bírja a kiképzést, de reggeli használat után délután nálam még egész jól tart. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 23.

szengabi

2014. április 30.

Kipróbáltam mert a bőrszínemhez ritkán kapok megfelelő púdert, vagyis kapok, csak épp nem ebben az árkategóriában... Sajnos abszolút negatív a vélemény. Nagyon porzik, felvitel után az arcról is lepereg. Koszos lett tőle a ruhám, az arcomon szinte nem maradt. Ment a kukába :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 30.

Tyuki

2013. november 27.

Kontúrozás - highligting célra kerestem valami olcsóbb terméket, ami színben passzol, hogy "kitanuljam" eme fortélyokat mielőtt beruháznék egy drágább darabra.
Hát.... tartóssága a nulla felé konvergál. Púderként nem használtam. Nálam kuka :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 27.

Lori99

2013. március 17.

Nekem is a háromszínű megoldás van meg. Összességében nem rossz, a MAC púderét használom, de vészhelyzet volt, és megvettem ezt. Kiválóan fed, bár a harmadik, legsötétebb színnel nem vagyok megelégedve, nem illik a másik kettőhöz, a bőrömhöz meg pláne. nem rossz, de újravenni biztos, hogy nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 17.

black_cico

2012. szeptember 9.

Anyu használja és megvan vele elégedve, ráadásul vicc áron van 290ért, van ilyen három színű verzió is, én is többször használtam már az övét és tartós, jól fed, igaz én csak karikákra.. az összetevők nem csúnyábbak, mint a többi púdernek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 9.

Hidratálók: Magnesium Stearate