Miss Rose

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendee91, Módosítva: 2012. február 22.

Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok

Miss Rose púder tükörrel.

Aylawitch

2015. október 23.

Nálam nincs "jól bevált" arcpúder sajnos, én folyamatosan "tesztelem" őket és keresem az igazit. :)
Véleményem szerint a Miss Rose termékcsalád ár-érték arányban az egyik legjobb, ami kapható. Több kozmetikumom is van ebből a családból. A púder valóban eléggé szárítja a bőrt, de én sosem használom csak a csupasz arcbőrre. Előtte korrektorral, vagy krémmel szoktam bekenni a bőrömet és erre felvíve szerintem egész elfogadható. Estig nem bírja a kiképzést, de reggeli használat után délután nálam még egész jól tart. :) Mellesleg a púder-tükör kombó egyben nálam kifejezetten szimpatikus volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 23.

Vikcike

2012. szeptember 4.

Szükségem volt villámgyorsan egy púderre olcsón, gondoltam nem lehet rettenetes... De, lehet!! 3-as, 5-ös és 6-os árnyalatban láttam őket a polcon. Mivel az 5-ös és a 6-os olyan sötét volt, mint egy odaégetett pirítós, a 3-as mellett döntöttem, gyorsan bevágtam a kosárba, mielőtt meggondolnám magam. Hazaértem, kipróbáltam... Hááááát... Minden túlzás nélkül narancssárga lettem! :D Pedig azt hittem, jó lesz a bőrömhöz, mert nem fehér a bőröm, az a tipikus gyorsan barnulós típus vagyok, de ettől szép narancssárgára szolizott fejem lett... :D Fedése természetesen nulla és porzik ahogy illik! Ha lehetne nullát adnék rá, de nem lehet, belemegyek az 1 csillagba!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

bendee91

2012. április 18.

290 ft az igaz...es talan ranezesre jonak is tunik, de nem tetszenek az osszetevoi...es en ezt kentem magamra egy ideje..:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 18.

Hidratálók: Magnesium Stearate