Miss Sporty

Ár:   900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hügieia, az összetevőket feltöltötte: seasnail, Módosítva: 2014. július 29.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   DM, hipermarketek

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

PerfectImperfection

2019. május 10.

Vízvonal kihúzásra használom a fekete színűt és meg vagyok vele elégedve nem a legtartósabb szemceruzám, de ennyi pénzért azt kaptam, amit vártam. Ár érték arányban nagyon megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

sailorluna

2018. augusztus 3.

a lilát és a feketét használgattam diákkoromban. nem tartós, eltűnt, elkenődött az egész. a fekete jobban bírta, de az sem volt tökéletes. ezért az árért sokkal jobbakat is lehet kapni (pl. essence long lansting ceruza), így nem vásárolnám újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

kottazur

2018. március 9.

020-as Grizzly árnyalatot vettem, az eredeti funkcióról nem tudok nyilatkozni, de szeplők rajzolására tökéletes (bár nem túl tartós).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

misshkitty701

2017. november 2.

A barnát vettem meg, mindennapi barna füstös szem alapnak, arra megfelel, krémes könnyen eldolgozható, viszont nem túl pigmentált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

SzaboIzabella

2017. szeptember 27.

Vízvonal kihúzásra használom (fekete) meg vagyok vele elégedve. Igaz hogy felkenem és fél óra múlva elkenődik, de visszafestem és tartós marad, én meg kifejezetten szeretem hogy jó feketék lesznek tőle a szemeim, mert szépen kenődik szét számomra (rock koncertekre tökéletes és a rocker stílushoz)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

tillisilli

2017. április 9.

Életem első szemceruzája. (fekete színben) Ár-érték arányban nagyon jó. 2009(!) óta megvan, és még mindig ugyanolyan az állaga, ill nem tört le a hegy belül, ami a sokkal drágább L'oreal-okkal mindig megtörtént. Uh ez a kis egyszerű "gagyi" cerka az utazóneszesszerbe való méreteivel sokkal jobban bevált mint többe kerülő pajtásai.
Ez egy elég kenődős szemceruza, uh én satírozni szoktam ilyen enyhén füstös vonalat vele, vagy más ceruzák v krémes szemhéjfestékek mellett ezt használom a szempillatőnél, egybe satírozva a többi színnel. Nem különösebben tartós, olyan "lived in" hatása lesz, de ez is a cél, nem ígérnek tartósságot. A vízvonalra nem használok fekete ceruzát.

Egyszer vettem egy fehér verziót a vízvonalra, de az szar volt, alig látszott, nem kenődött eléggé, és viszketett tőle a szemem, úgyhogy kidobtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 9.

EosLover

2017. február 1.

Szeretem :) egész tartós, és eléggé fekete, nincs mit mondani róla.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 1.

Szeretem :) egész tartós, és eléggé fekete, nincs mit mondani róla.

nora.szorenyi

2016. december 1.

Csomósodik vagy nem fog és nehéz lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

Csomósodik vagy nem fog és nehéz lemosni.

henczen

2016. november 1.

A zöld színt vettem meg, nekem tartósnak bizonyult (vízvonalra nem használom), jólpimentált, szép árnyalat.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
stiles

2016. október 29.

A fehér van meg, kicsit sem pigmentált vagy tartós, szinte egyáltalán nem látszik, amikor ki akarom vele húzni az alsó vízvonalamat. Használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil

Ceresin 0 0

ricinus babjából nyert olaj, amely a bőr számára hasznos zsírsavakban gazdag. A kozmetikumokban általában bőrpuhító (emolliens) anyagként használják, illetve egyedülálló tulajdonsága, hogy filmréteget képez a bőrön, amely miatt vízmegkötő tulajdonságokkal is rendelkezik. Enyhén ragadós érzetet hagyhat maga után a bőrön. A hajra is jó hatással van - e szerint a kutatás szerint jól hidratálja a hajat, táplálja a szőrtüszőt, az olajban található ricin és ricinolsav védi a fejbőrt és a hajszálakat a gombás és mikrobiális fertőzésektől, illetve androgén alopécia esetén a ricinolsav tartalma révén gátolja a prosztaglandin D2-szintázt (PGD2) és bizonyos fokú hatással van a hajnövekedésre (forrás).

Methylparaben i I ta I par 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Intenzív, sötétkék színű, sminkekben használt szervetlen pigment.