Miss Sporty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: macsekable, az összetevőket feltöltötte: fehérfoltos kiscica, Módosítva: 2015. január 27.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Sminkek szájra

mrs.imperator

2017. május 8.

Kedvenc szajfenyem volt, isteni illata van, epres gyumolcsos, sotetebb rozsaszinu csillogo arnyalatban van meg, siman ajakbalzsamra is nagyon szep de hadonlo szinu ruzsra rakenve nagyon feldobja tiszta csillogos Barbie baba ajkakat csinal :) sajnalom hogy mar nem kapni, pici csomagolasa is praktikus volt mini helyen elfert es nekem meg mindig hasznalhato pedig mar megvan vagy ot eve...ha nem tobb. Nem szaradt csomosodott be az illata ugyanolyan finom ugyanugy fog es csillog. Imadnivalo♡

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 8.

Black Fairy

2014. július 19.

Imádom ezt a szájfényt, nagyon pigmentált, nem nagyon ragacsos, és isteni epres-édes illata van...nekem egy rózsaszín és egy piros van, de a rózsaszín is olyan erős, hogy hétköznapra nem nagyon megy el, inkább nude rúzst használok, a piros meg eszméletlen...:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 19.

kalmaniki

2014. május 18.

Egy barack árnyalatút kaptam ajándékba, kissé ragad és nem túl tartós, de szép színt ad az ajkaknak és a mérete miatt praktikus is a hétköznapokban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 18.

amyesther

2013. március 28.

Hát-hát... Nekem barack színű van és mindenben szeretem ezt a színt, de ez felkenve egyáltalán nem sárga! Úgy néz ki, mintha egy sima átlátszó szájfény lenne. Csillámjai nagyon nagyok, összedörzsölöm az ajkaimat és érzem a darabjait. Nem tartós egyáltalán és kicsit ragad is.....
Borzalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 28.

Borzalom.

Lina14

2013. január 11.

kicsit és emiatt nekem nem áll igazán kézre. az aplikátorát nem is szeretem, a színe viszont szép, pirosas rózsaszín. tartósságáról nem tudok mit mondani, mert nekem mindent szinte azonnal beszívnak az ajkaim. mindent összevetve nem olyan rossz, mint a többi miss sporty szájfényem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 11.

Sephira

2012. november 22.

Olcsó is volt főleg akciósan, kicsi is, bárhova elfér magunkkal lehet vinni, nem foglal nagy helyet. Illata kellemes, szép színek, tartósság átlagos. Nekem 3 féle van belőle, egy púderos csillámos meleg rózsaszín a Coral Pop, egy kissé hidegebb nekem kicsit metálos sötétebb rózsaszín a Rose VIP meg egy sárgás-barnás igazi karamell gyöngyházas szín (ezer éve kerestem ilyet) a Trendy Beige.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 22.

zsóci

2012. november 21.

akciósan vettem kb. 200 pénzért, annyit bőven megér. jól fel lehet kenni, tartósabb is, mint némelyik márkásabb társa. nekem valami barackszerű, világos árnyalat van meg, a nevére/számára nem emlékszem, és le is kopott, mindenesetre szép, természetes színe van, akár napközben, akár este bátran lehet használni. ha felkeni az ember, kicsit bizserget, ami nagyon kellemes. egyetlen negatívumként a picit ragacsos érzést tudom felhozni, de még így is teljesen korrekt kis cuccról van szó. táskába ajánlatos egyet bedobni, bármikor jól jöhet. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 21.

agi.greendaygirl

2012. szeptember 2.

egy nagyon szép rózsás pirosas árnyalatot vettem, ami felkenve elég diszkrét, mondhatnám úgy is, hogy nem igazán pigmentált, átlagos szájfény - tartósságú. szeretem viselni, mert szép a színe, de nem egy különösebben kiemelkedő termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

tbkaaa

2012. szeptember 2.

Nekem a 015 Trendy Beige nevű árnyalat van meg, igazából bronzszínű. Vékony rétegben felkenve egész mutatós, egyben az eddigi legfinomabb illatú szájfény, amit szagoltam. Picit ragad, de nem a világvége. Apró gond, hogy mintha nem zárna tökéletesen, de az is lehet, hogy egyszer nem tekertem rá teljesen.
(Mellé egy szemhéjpúdert választottam, az már beszáradt.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

(Mellé egy szemhéjpúdert választottam, az már beszáradt.)

sissy93

2012. július 23.

Nagyon szerettem, ahogy össze lehetett kombinálni ezeket a mini termékeket. Nem kellett külön magamnál hordani szájfényt és szempillaspirált, mert itt volt " Ő ", a kettő az egyben.
A szájfényből két darabom volt, egy rózsaszín és egy színtelen csillámos. A rózsaszínt (az illatát leszámítva) szerettem, csak egy picit ragadt. A színtelennek az állaga is más volt, sűrű, nagyon ragacsos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 23.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, BHT, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.