Miss Sporty

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2021. április 13.

Kiszerelés:   3,7 ml
Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Sminkek szájra

A selymes, krémes folyékony formula és a vibráló színek együttese sose tűnik fakónak. Ez a fantasztikus rúzs a MATRIX gel technológiának köszönhetően szuper kényelmes és könnyű viselet az ajkakon – és hihetetlenül tartós is. A gondosan válogatott polimerek mintha egy második bőrt varázsolnának az ajkaidra. A Matte to Last ajakrúzs nem maszatolódik vagy kenődik, sőt, még a csókolózás próbáját is kiállja! A formula kókusszal és E-vitaminnal kényezteti az ajkakat és ráadásul finom íze is van.

5 árnyalatban kapható

Katalina01

2021. február 17.

Vivid red árnyalat és tökély. Adni kell pár percet a száradásnak, de minden tekintetben veri a high end termékeket. Színmélysége verhetetlen, kopása egyenletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

aalexaa

2021. január 6.

Vivid red árnyalatban van meg. Nem mintha nem lenne ezer piros és vörös rúzsom, de folyékony épp nem volt, a maszk miatt meg hanyagolom a hagyományosakat. Fantasztikus cucc, simán van olyan jó, mint a sokszor ennyibe kerülő Jeffree Star folyékony rúzsom. Szépen terül, nem foltos, száradás után nem ragad, nem nehéz érzetű, viszont nem hagy nyomot és bitang tartós, ivást és óvatosabb vagy nem túl zsíros evést röhögve kibír. Sokkal kényelmesebb, mint a Maybelline Superstay Matte Ink. Kár, hogy nincs több árnyalat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

Kicsilany02

2020. november 29.

Lovely Rose es Vivid Red arnyalatot tobbszor ujra vettem tartos nem szaritja ki a szajat megeri :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 29.

Theodora

2020. november 20.

Ha nem találjátok a 200-as árnyalatot, az azért van, mert megvettem mindet. Imádom ezt a rúzst, egyszerűen fantasztikus a finish, matt, ami nem szárít, könnyű eldolgozni, nem pereg le, tartós, könnyű felvinni. Mi kell még?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 20.

EvaLeBon

2020. október 24.

Ennyi pénzért fantasztikus minőség. Az illata nagyon kellemes és hamar eltűnik, ez plusz pont azoknak akik szintén nem szeretik a bűzölgő rúzsokat. Az állaga könnyű és egyáltalán nem nehéz vele dolgozni. Hamar megszárad, de nem szárít, nem ragacsos, nem húzódik tőle a szám. Ivásnál szinte egyáltalán nem, evésnél is alig kopik. Az applikátora szerintem fantasztikus, mivel pici, ezért könnyű vele rajzolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 24.

harkov10001

2020. szeptember 25.

Nagyon megérte. Nem folyik, ahogy felkenem úgy a napvégéig kitart, teljesen eltudok róla feledkezni. A számat sem szárítja és nagyon pigmentált színe van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

NHana

2020. március 14.

Egy gyönyörű vörös árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Kifejezetten tartós, egész nap kitart, ha nem eszünk zsíros leveseket. Érzetre is kellemes, olyan mintha ott sem lenne.
Ár-értékarányban tökéletes, sok drágább társát is kenterbe veri. Az egyetlen dolog amit sajnálok, hogy kicsi a színválaszték.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 14.

Talus

2020. január 14.

Itteni vélemények alapján vettem meg,mert kerestem egy f*sza piros,matt tartós rúzst.Hát húha...nagyon jó...tartós,krémes,jó az állaga,nem szárít.Nekem evés,ivás után picit javítós,de ezen kívül wow.Vivid Red és utána szinte rögtön megvettem a Lovely Rose árnyalatot is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

zori

2019. december 31.

A legeslegjobb folyékony matt rúzs amit valaha vettem. Egy ismerősöm ajánlotta, egyébként magamtól nem merek a Miss Sportynak a körömlakkjain mást kipróbálni így nem is nézegettem. A levest annyira nem bírja, bár ez is "kedv" függő, volt, hogy fent maradt. De tésztát, szendvicset, ivást simán. (Szilveszteri rúzs ✔️.) Mindig is olyan folyékony rúzst kerestem ami minimum az ivást bírja. Ha lekopik akkor is szépen, nem úgy kell a maradékot ledörzsölni mint a Rimmel Stay Matte rúzsát. Azt is szeretem de a piros biztosan le lesz cserélve a Miss Sportyra amint elfogy.
Kellemes viselet, jó az illata, kár, hogy azt nem érezni száradás után. És ahogy nagyon sok mindenkinek nekem is az a gondom, hogy nagyon csekély a színválaszték. Néhány korallos színt biztosan az elsők közt vennék meg.
Úgy vettem észre nem is szárít, egyszóval imádom. ❤️

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 31.

Úgy vettem észre nem is szárít, egyszóval imádom. ❤️

Brygo

2019. szeptember 28.

Szuper tartós és gyönyörű színe van (Lovely Rose).
Ár/érték arányban 5***!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Szuper tartós és gyönyörű színe van (Lovely Rose).
Ár/érték arányban 5***!

Hidratálók: Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.