Miss Sporty

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2018. május 28.

Kiszerelés:   3,7 ml
Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Sminkek szájra

A selymes, krémes folyékony formula és a vibráló színek együttese sose tűnik fakónak. Ez a fantasztikus rúzs a MATRIX gel technológiának köszönhetően szuper kényelmes és könnyű viselet az ajkakon – és hihetetlenül tartós is. A gondosan válogatott polimerek mintha egy második bőrt varázsolnának az ajkaidra. A Matte to Last ajakrúzs nem maszatolódik vagy kenődik, sőt, még a csókolózás próbáját is kiállja! A formula kókusszal és E-vitaminnal kényezteti az ajkakat és ráadásul finom íze is van.

5 árnyalatban kapható

96viktoria

2019. augusztus 30.

A kedvenc rúzsom! Már sokszor újra vásároltam a Lively Rose árnyalatot, imádom, hogy krémes, nagyon könnyű dolgozni az applikátorával, tartós, nem szárít és olcsó! Simán lever drágább kategóriájú matt rúzst!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

cs3ng31214

2019. augusztus 18.

Hogy ez mennyire szuperszónikus! Tartós, az applikátorával könnyen, egy mártással be tudom festeni az ajkaim, kényelmes, nem ragad és nagyon szépen fed egy rétegben is. A Vibrant mocha annyira szép MLBB szín, kis barackos beütéssel. Az ára is nevetséges. Nagyon nagyon szeretem! Egyetlen hátránya a csekély színválaszték.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Bozizu

2019. július 15.

Ez egy kiváló minőségű rúzs potom áron. Finom illata van, ami sajnos felkenés után már nem érződik. Nem árt igyekezni a felvitelével, mert gyorsan szárad, egyébként teljesen mattra. Nem ragad, nem ül bele a redőkbe, nem foltos. Nekem eszméletlen tartós, a többszöri evés-ivást is simán bírja, közben azért kopik valamennyire, de egyenletesen. Vevő lennék a nagyobb színválasztékra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 15.

Nicu

2019. június 20.

A Vivid Red-et vettem meg. Könnyen kenhető, és gyorsan szárad mattra. Egyáltalán nem ragad, és nagyon minimálisan szárít. Illatát nem nagyon éreztem. Próbára tettem, és nem voltam óvatos: ettem levest, tarját, kenyeret (haraptam is), ittam is. 5 óra után belenéztem a tükörbe, és alig kopott meg, ami inkább a szám belsejénél volt látható.
Egy egyszerű sminklemosó kendővel le is lehetett gyorsan törölni teljesen, nem kellett dörzsölni.
A teljes árát bőven megéri, és tervezem új színek vételét is.
Update: Megvettem a Vibrant Mocha-t és a Lively Rose-t is. Ezekről az árnyalatokról is csak jót tudok mondani. Ha elfogynak, biztos újraveszem őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

A teljes árát bőven megéri, és tervezem új színek vételét is.

Petronellka

2019. június 10.

Úristen. Ha lehetne ötnél is több csillagot adnék neki. Kezdem azzal, hogy a lovely k lips matt rúzsai a mindeneim. Aztán megvettem a paul moise csokallo, vízálló rúzsát(borzalom) majd megvan a maybelline superstay matte rúzs is (rossz)! De ez, valami csoda. Piros rúzst szerettem volna. Berohantam a rossmannba és ezt a rúzst valasztottam, teljesen véletlenül. Csak az fogott meg benne, hogy matt legyen! (nem tudtam, hogy ez ilyen csokallo, folt mentes rúzs lesz) Amikor elsonek itthon kiprobaltam már tudtam, hogy kedvenc lesz. Mind a színe miatt mind az állaga miatt. Picit az applikator kicsi nekem de szépen lehet vele dolgozni. Másnap mentünk egy ebédre amire ezt kentem fel. Ettem, ittam vele. Úgy bőségesen (jó szaftos ebédet) miután megkerdeztem a ruzsom nagyon elkenodott-e. Erre a nővérem és az anyukám nagy meglepődöttseggel mondta, hogy a ruzsnak semmi baja. Talán egy picit megkopott a belseje és halványabb lett. (ami ilyen ebéd után érthető is) ezek után Megpusziltam a kis keresztlanyom, és semmi nyom! Máris rohanni fogok, hogy legközelebb más szinekben is megvehessem. Nagyon sajnálom, hogy ilyen kevés színárnyalat van belőle. De ár - minőség szempontjából tényleg csillagos ötös. Ajánlom mindenkinek 🥰🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 10.

Dominika1214

2019. június 8.

A legjobb matt ruzs, amit valaha hasznaltam! A piros es a rozsaszin nude arnyalatban vettem meg, nagy kar, hogy ilyen keves szinben kaphato :( nagyon tartos, evest ivast is tokeletesen allja, ha pedig kopik akkor nagyon szepen, fokozatosan halvanyodik el, nem lesz foltos. Az en alapbol szaraz szamat minden matt ruzs szaritja, viszont nem lesz csunya cserepes. Szamomra ez a tokeletes matt ruzs!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 8.

Bernike

Korcsoport: < 18
2019. május 26.

Gyönyörű a végeredmény imádom a cherrfulpink árnyalat van meg nekem és nagyon szerettem volna már , az iskolában az osztálytársamét napi szinten használtam és mindig csak este kopott le kibírt ez mindent tegnap megvette nekem sziülinapomra nagyon örültem neki . Ajánlom ezt bárkinek mivel ez a szín egy csoda és bárhova viselhető nagyon természetes un. Nude árnyalat

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 26.

pannisimko

2019. április 8.

Millioszor veri a Maybelline matt folyekony ruzsat. A színek nagyon szépek, nekem a sotet bordo van meg, de mar szemezek a pirossal is..konturceruzaval hasznalom, egy ujrakenessel siman kibir egy napot. Ha valakit zavarja hogy kicsit fog, akkor a puderrel tokeletesen fixalhato. Engem megvett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

tyukanyo

2019. január 1.

A vörös szín van meg.
11 órát is kibírt evés ivás mellett pár puszival úgy, hogy csak egyszer frissítettem. Nagyon könnyű felvinni és szinte nem is érzem hogy rajta van a számon.
Ajakápolót használtam alá és úgy nem szárított.
Összességében egy nagyon tartós kedvező árú folyékony rúzs.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 1.

A vörös szín van meg.
Ajakápolót használtam alá és úgy nem szárított.
Összességében egy nagyon tartós kedvező árú folyékony rúzs.

VorosTizenharmas

2018. december 31.

Hali!

A vörös színű van meg.

Állag: krémszerű, könnyű, nem mint egy átlagos tartós folyékony rúzsé.
Illat: kellemes, bár lehet, hogy valakinek "sok".
Szín/fedés: erősen pigmentált, jól fed vékony rétegben is.
Applikátor: találkoztam már olyannal, amivel könnyebb felvinni a terméket, és olyannal is, amivel nehezebb.
Finish: elég vékony rétegben felkenni, így nem csomósodik, és egyenletes fedésű. Matt, teljesen megszárad (gyorsan), nem ragad. Finom púderszerű érzés az ajkakon.
Tartósság: nem burgerrel vagy dzsirosszal lett tesztelve, de jónak mondanám :) Az a fajta rúzs, ami egyenletesen kopik az ajkak belső részén. A jó az benne, hogy simán újra lehet építeni anélkül, hogy csomósodna, romlana a kinézete vagy az egészet le kellene mosni.

Szumma: 5. Abszolút must-have, pláne ennyiért. Kár, hogy nincs belőle többféle szín, mert a formulája remek, nem érzed, hogy ott van. Persze mindig lehetne még tartósabb...

R

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 31.

Hali!

A vörös színű van meg.

Állag: krémszerű, könnyű, nem mint egy átlagos tartós folyékony rúzsé.
Illat: kellemes, bár lehet, hogy valakinek "sok".
Szín/fedés: erősen pigmentált, jól fed vékony rétegben is.

R

Hidratálók: Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!