Miss Sporty

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   27,3 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: szcs, Módosítva: 2015. március 16.

Kiszerelés:   27,3 ml
Lelőhely:   DM, hipermarketek

A Mission Correction alapozó most minden problémád megoldja: egyszerre fedi el a bőrhibákat, hidratálja, vitaminokkal ápolja a bőröd és a kék zafír pigmenteknek köszöhetően egészséges fényt ad neki.

3 árnyalatban elérhető

vszlau

2019. október 21.

Nagyon folyik. Nem fed. Nem tartós..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 21.

Nagyon folyik. Nem fed. Nem tartós..

brigditd

2019. március 30.

Nagyon folyós az álagga és szinte alig fed. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 30.

Nagyon folyós az álagga és szinte alig fed. Nem ajánlom.

HNReni

2018. június 24.

Könnyű eloszlatni, gyenge közepes a fedése. Korrektorral kiegészítve nem rossz, ha nincs komoly bőrhibád.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

AgnesRosko

2018. június 20.

Ne vegyétek meg! Borzalmas. Komolyan. A szaga undorító, az állaga borzalmas, semmi fedés.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 20.

Pocok96

2018. február 25.

Tiniként sokáig használtam...de kár volt. Nem volt jó a fedése és a bőrömnek se tett jót-persze akkor ezeket még nem nagyon ismertem fel :(
Elég olcsó, de olyan is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 25.

Elég olcsó, de olyan is.

EperkeDaisy

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 16.

Egyik legrosszabb alapozó amit valaha is használtam.Bár nagyon olcsó,nem ajánlom,hogy bárki is megvegye.Mondanék pozitívumokat,de az árán kívül más nincs.
Kíváncsiságból vettem meg.Nem is értem,hogy mi értelme van highlightert tenni az alapozóba.Ahoz képest,hogy korrektor is van benne,nagyon alacsony a fedése.A kupak tetején azt írja,hogy nem ad maszk hatást.Hát nekem pont maszkos lett.Nagyon viszkető, nehéz érzés az arcon és valamiért még púderes fixálás után is ragadt.Arról nem is beszélve,hogy a T zónába konkrétan egy érintéssel az arcomon lejött az alapozó.Tehát,ha egy napig magamon hagytam és csak minimálisan értem hozzá az arcomhoz, estére foltos volt az arcom.A pórusokba is rendkívül beleül.Na meg a színek.Világos bőrömhöz a legvilágosabbat vásároltam meg.(001 Ivory)és nagyon sötét volt a bőrömhöz,pedig nyáron még barnultam is.Ezen kívül pedig narancssárga.Teljesen paradicsom fejem lett tőle.Az illata is túl erős nekem, irritálja az orromat.
Sajnos NEKEM nagyon nem vált be.:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Sajnos NEKEM nagyon nem vált be.:/

Unix

2017. augusztus 3.

Nem tartós és nagyon bele megy a pórusaimba is ezért egyáltalán nem szép az eredménye az arcomon. Én megbántam hogy megvettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

tikva

2017. május 24.

Magában használtam egy darabig, primerrel tűrhető eredeményt adott. Nagyon lágy,nem tömíti el a bőrt de a T vonalra nem adott megoldást.
Essence alapozóval keverve, viszont fantasztikusan helyt áll.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 24.

Essence alapozóval keverve, viszont fantasztikusan helyt áll.:)

SzTellsIt

2017. május 9.

Első kérdésem az volt, hogy miért kell "highlighter" hatást "tenni" egy alapozóba? Egyik oka ez volt, amiért megvettem. Kíváncsiság. Hiba volt. A fedése minimális, viszont én jól el tudtam oszlatni a bőrömön. No de... 6.5 órát csücsült a bőrömön és mikor utána tükörbe néztem olyan fényes volt az arcom, hogy szinte csöpögött. Nem a jó értelemben. Olajosnak hatott (hiába volt rajta púder is), úgy fénylett, mintha sosem tisztítanám. És ebben a helyzetben nagy negatívum, hogy természetes a hatása. Pedig nem olajos a bőröm. Nagy csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

Change

2017. március 29.

Sürgősen szükségem volt egy alapozóra,de a boltban csak ezt az egyet találtam,ami a bőrszínemhez passzolna.
Viszont.. lehetetlen felvinni az arcomra.
Próbáltam kézzel,húzogató mozdulatokkal,akkor hámlott, nyomogattam,akkor meg beleült a ráncokba.Aztán adtam neki esélyt ecsettel,az még borzalmasabb.Kipróbáltam nedves szivaccsal, úgy a fele se került fel az arcomra.Két rétegben,meg undorító.
A bőrhibákat egyáltalán nem fedi el, még jobban kihangsúlyozza, pedig nem vagyok pattanásos,csak 1-2 van az arcomon, de még azzal se tudott elbánni.
Télen a T vonalam hámlik,azt még jobban kiemelte,highlighter és korrektorképpen ne is beszéljünk róla..
Az ára meg ahhoz képest,hogy mekkora egy **** borzasztó.
Ha lehetne -1-et adni, azt kapna.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 29.

Viszont.. lehetetlen felvinni az arcomra.
Az ára meg ahhoz képest,hogy mekkora egy **** borzasztó.
Ha lehetne -1-et adni, azt kapna.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Phospholipids
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0