Miss Sporty

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jns.melinda, Módosítva: 2015. január 21.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ajandek vasarlas melle - valaszthato BB Krém
Ár: ---- , Eladó: Chrissy
Állapot: Lásd a leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, FoxPost
Epresjoghurt

2018. február 11.

Nem tapasztaltam mattító hatást. De amire nekem kellett, arra tökéletesen bevált. Egyenletes színt biztosított az arcomnak. Némelyik termékről nem tudom megmondani, hogy miért szeretem, vagy épp miért nem. Ezt a terméket valamiért szívesen használtam, hamar el is fogyott (míg van pár, ennél jóval drágábbak is, amikért valami oknál fogva nem nyúlok a reggeli készülődés során).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

ramonanagy0669

2017. december 2.

Nem mondanám se rossznak, viszont jónak se.. Egy olcsó termékről van szó, ezért nem is kell olyan szigorúnak lenni, szerintem..
A színe passzol, az illata tetszik, az állaga érdekes, olyan kis csomókban jön ki a tubusból..igen, nagyon fura így leírva :D
Mattnak sem olyan mint egy középár kategóriás, vagy egy méregdrága társa lenne, viszont ez BB krém, így mások a szempontok.
Szóval mattnak amikor felviszem matt, aztán jön egy kis meleg áramlat, egy kis izzadás, (úgy folyik az arcomon, mint akár az elefántbébi könnycseppje), és máris ki pöttyöződött az egész arcomon a BB krém. Ahol izzadság keletkezett, onnan mintha valaki letörölte volna valaki a cuccot...
Aztán ami még rosszabbít a "cucc" helyzetén, hogy nem lehet rádolgozni.. Szóval egy pírosítót akár nehezen bír el, elkenődik a "cucc" az egész arcon és ez még semmi, ha egy helyen elkenődött akkor már a többi helyen is el fog :D
Nekem nagyon az arcomon ha ez van rajta, olyan fura az egész összhatása.. :/ Sajna, viszont az illata nagyon tetszik olyan finooom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 2.

Cosette

2017. június 13.

Elég vegyesek az érzelmeim a termékkel kapcsolatban. A színe jó volt télen, de az illata nem tetszett és kellemetlen érzés volt a bőrömön viselni. Fedni se fedett valami jól, azt a pár pattanásomat se nagyon fedte el és az arcszínemen se segített, hogy egységesebb legyen. Vagyis magában a terméknek nem sokat ér. Viszont sikerült annyira lebarnulnom, hogy a téli alapozóm túl világos, viszont olyan barna sose leszek, hogy a Garner BB krémem elég sötét legyen. Megoldásként összekevertem és egy kis Miss Sporty BB krémet. Így a kikevert krém elfedi a bőrhibákat, de nem csinál "lárva arcot", nem nehéz és primerrel valamint átlátszó púderrel nekem egész nap kibírja. Próbáltam kikeverni e nélkül a krém nélkül is, de valahogy nem volt az igazi. Három pontot adok, mivel az eredeti funkciója bukta, de másodlagos felhasználásra nálam elengedhetetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 13.

Jelizz

2017. május 11.

Nem annyira rossz,akciosan vettem tomor alapozo. Amikor csak egy kis light -osabb sminket hasznalunk az nap ez jo valasztas. Nem tul tartos es nem hidratal. Akkor inkabb egy dragabb alapozo! Elhasznalom nem dobomki (jo lesz szemhej alapozasra) de nem vennem ujra 😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 11.

Orsika0520

2017. február 26.

Nekem világos bőröm van, de ebből a világos árnylat tényleg nagyon világos, nem passzol (más krémeknél mindig jó volt eddig a világos árnyalat). A fedése nem túl jó, az állaga pedig folyós, de legalább hidratál. Én a Rimmel sötétebb BB krémjéhez használom higításra, mert az meg túl sötét nekem még nyárra is, így el fogom használni, de biztosan nem veszem újra. Ja és nincs benne fényvédő sem, pedig ezt a legtöbb arckrém, bb krém már alapból tudja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

pandoraserein

2017. február 26.

Már sajnos elhasználtam, de amíg még volt belőle, addig egyszerűen imádtam. Nincs olyan erős fedése, de nekem nem is nagyon volt rá szükségem, inkább csak szépen kiegyenlítette a bőrömet, természetes hatása van felkenve és hála istennek elég világos volt a bőrömhöz képest, ami nálam ritkaság szokott lenni. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 26.

Blackerin

2017. január 24.

Borzalmass..amikor felkentem először nagyon tetszett hogy passzol a szuper világos bőrszínemhez is.
Viszont sajnos nagyot kellett ,hogy csalódjak. Hamar átfényesedett és hámlott tőle szegény bőröm (pedig egyáltalán nem száraz bőrtípusom van) a fedése elmegy, de mint mondtam a tartóssága nem jó :'(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

queenofhearts

2017. január 3.

Az első BB krémem volt, nagyon bevált. Passzoló árnyalat, jó állag, közepes fedés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 3.

knikolett629

2016. október 10.

nekem is ez volt eletem elso BB kremje, hirtelen jott otlettol vezerelve gondolkozas nelkul lekaptam anno a polcrol, es megvettem. Ez lehetett olyan 3 evvel ezelott, azota is a kis sminkes tatyomban hever. Roviden es tomoren ez a termek kesz katasztrofa. ahhoz kepest, hogy bb krem, eleg nehez viselni az arcodon, szinte ki merem jelenteni, hogy ennel a legnehezebb hatast kelto alapozok is szazszor konyebbnek hatnak... a borom szaraz lett tole (ahhoz kepest, hogy hidratalnia kene, ez erdekes..) es egyaltalan nem fed... pattanasos is lettem tole. az illata elmegy, allaga sokkal inkabb alapozos, mint kremes...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 10.

Jeghercegno89

2016. szeptember 26.

Életem első BB krémje. Őszre vettem és nekem jól működik. Catrice korrektor palettával tűntetem el a hibákat finishként pedig Catrice púdert teszek, így nekem nagyon szép lett az eredmény, nem vettem észre, hogy ne működne a korrektorral. Egységes a fedése, de nincs maszkos hatása, szépen kiegyenlít. Nincs olajos érzés utána a bőrömön és estig tart. Szeretem azt is, hogy semleges illata van. Maximálisan megérte az árát én elégedett vagyok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.