Miss Sporty

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   15,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák,hipermarketek,online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. október 25.

Kiszerelés:   15,5 g

Ár: 300 , Eladó: izabella73
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

KisTigris

2020. július 17.

Nagyon szeretem. Akciósan vettem 2-300 ft-ért a 104-my delicate nude árnyalatot. Krémes, pigmentált és nem szárít. Nem mászik el, tükör nélkül is gyorsan tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 17.

peachyglow

2019. augusztus 25.

A 100 my suede beige árnyalat van meg. Picit sötétebb mint az ajkam színe. Mindennapokra igazából megfelelő, én csak egy pici életét akarok lehelni a sminkembe reggelente. Én vagy használok hozzá konturceruzat, mert anélkül szerintem kenodik, vagy csak pár pottyintes és ujjal eldolgozas. Szép természetes, egyenletesen kopik, tartósnak azért nem mondanám, de egész tűrhető. Én a hétköznapokra elvagyok ezzel, egynek meglepoen jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

VariZsofia

Korcsoport: < 18
2019. május 23.

My funny mauve árnyalat van meg. Szeretem, de többször újra kell kenni a nap folyamán. A szín szép, pigmentált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 23.

blackrose

2019. március 13.

A My Matte Plum árnyalat van meg, nem teljesen ilyet kerestem, de színben nagyon hasonlít ahhoz amit akartam. Nekem sose volt matt rúzsom, ezèrt meglepődtem hogy kicsit nehezebben tudom eldolgozni. Tènyleg szèp matt. Persze ez is kopik, de nem feltűnően inkább csak olyan szèpen. Megèrte megvenni akciósan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 13.

Penci0808

2019. február 3.

Semmi különös igazából, ár érték arányban nagyon jó,a színe szuper. Sokat használom viszonylag tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 3.

Laramara

2019. január 11.

Semmi különös, ár-érték arányban jó, több árnyalatban is megvettem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Semmi különös, ár-érték arányban jó, több árnyalatban is megvettem már.

pilleriin

2018. november 4.

Ennyi pénzért teljesen jó és szép, kopik elég gyorsan, viszont könnyen lehet használni és nem mászik el. Nem veszem újra de jó volt kipróbálni (egy barnás árnyalatban volt meg)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

izabella73

2018. október 11.

Ár/érték arányban teljesen jó,szépek a színek és viszonylag tartós is,bár evés-ivást már nem igazán bírja.Nem szárít és szépen kopik ez is javára írható még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 11.

Fruzsi

2018. szeptember 5.

A 400-as My matte plum árnyalat van meg. A márkát nem szeretem, gagyinak találom, de ez a szín egy álom szamomra. Ruzsecsetet használni kell a felvitelehez, nem szárad mattra, és picit kenodik, ha hozzaerek. Tartós, de nyilvan egy szendvicset nem lehet megenni benne ugy, hogy utana ne igenyeljen ujrakenest. Az arat is beleszámítva nekem megeri az 5 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. június 30.

#101 My Adorable Nude - gyönyörűséges barackos nude szín, ami velem akart jönni. A kézfejemen élénkebb, sajnos, mint a számon. Nem is gondoltam volna, hogy ennyi pénzért ilyen kifinomult árnyalatú rúzs kapható! Bármelyik nagy márka megirigyelhetné a színeit. Krémes, igen picit édeskés ízű, olyan, mintha hidratálót is tartalmazna. Nyilván nem lerobbanthatatlan, de legalább szépen kopik.
4 csillagot kap, mert szájon lényegesen halványabban mutat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 30.

4 csillagot kap, mert szájon lényegesen halványabban mutat.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Tridecyl Trimellitate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Hydrogenated Vegetable Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Palmitic Acid, Stearic Acid, Stearyl Stearate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Peg-4 Diheptanoate, Peg-8 Beeswax, Palmitic Acid, Stearic Acid
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Benzyl Cinnamate, Linalool, Cinnamyl Alcohol, Eugenol
Parabének: Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, D&C Red 7 Calcium Lake, D&C Red 6 Barium Lake, Fd&C Yellow 6 Aluminum Lake, Iron Oxides, Red 33 Lake / CI 17200, Red 30 / CI 73360, Red 27 Aluminum Lake
Tartósítószerek: Propylparaben

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.