Miss Sporty

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katalin89, Módosítva: 2020. február 21.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Bőrtípus:   Normál

Hibátlan, természetes, "második bőr" hatást érhetsz el ezzel az egyszerűen használható és építhető formulával, amely dermatológiailag tesztelt, bőr-barát összetevőkkel van ellátva. Az alapozónak közepes fedése van, olajmentes, valamint fényvédőt is tartalmaz (SPF 20).

Árnyalattól függően még tartalmazhat:
/+/-:TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), IRON OXIDES (CI 77491, CI 77492, CI 77499)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

katalin89

2021. június 3.

2020:
Ez a Miss Sporty legújabb alapozója a honlapjuk szerint, de én a DM-ben nézelődve figyeltem fel rá. Nagyon szép a csomagolása:) Próbáltam rákeresni az itteni véleményekre, de nem volt fent a termék, így egy kis hezitálás után, az itteni DM-ben található három árnyalat közül megvettem a középsőt, a 200-as Beige árnyalatot, ami végül nagyon sötétnek bizonyult most így februárban, de azért kirpróbáltam és egy napig viseltem. Másnap vissza mentem és megvettem a legvilágosabb itt elérhető árnyalatot (100 Ivory), ami tökéletes a mostani arcszínemhez! A honlap szerint van egy ennél világosabb árnyalat is, szóval akinek nagyon világos bőre van, az sem kell kétségbe essen.
Na, de térjünk a lényegre. Az utóbbi időben nagyon száraz, néha kombinált, de vízhiányos és érzékeny bőröm van. Nagyon nehéz alapozót találni, ami a kicsit zsírosabb területeken nem csomósodik össze és a száraz részeket sem emeli ki. Az utóbbi 2 év borzalmas volt nekem ilyen szempontból. Voltak alapozók, vagy BB krémek, amiket nyáron úgy- ahogy tudtam használni, de a nagyobb fedésű alapozókat mindenképp kerülnöm kellett a hámló, száraz részek miatt, pedig néha jól jött volna, mivel hajlamos az arcom kipirosodni.
Ennek az alapozónak enyhe, uborkás illata van felkenéskor, de később nem érezni az illatot. A felkenés után nem mondanám, hogy teljesen matt, de nem is dewy a végeredmény. Valószínű, hogy a benne lévő fényvédő teszi egy kissé szaténessé a finisht, de ez később mintha eltűnne. A fedése enyhe. Egy réteget még szépen rá lehet tenni a nagyobb fedés érdekében, szóval azzal sem volt bajom. A szárazabb napokon télen púder nélkül is jól elvan. A tartósságáról annyit mondanék, hogy nekem nagyjából 4-6 órát tart. Egyes részek hamarabb lekopnak, más részek jobban bírják.De bizonyára függ attól is, hogy milyen krém/primer van alatta.
Összességében tehát el kell mondjam, az utóbbi évek meglepetése ez az alapozó. Az ára is nagyon barátságos. A téli hónapokban 4 csillag, mígy a nyári hónapokban 3 csillagot tudok adni neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 3.

2020:

HHH97

2020. december 23.

Nincs sok tapasztalatom alapozókkal / BB krémekkel, de ez nagyon tetszik. Szépen el lehet dolgozni, a fedése közepes, de építhető, a színe nem oxidálódik, a hatása természetes. Felkenés után kicsit ragacsos érzetet hagy, de púderrel fixálva ez is elmúlik.Tartósságáról nem tudok nyilatkozni, mivel csak itthon használom (maszkban fölösleges is lenne alapozót feltenni...), de ha nem dörzsölök az arcomhoz véletlenül valamit, akkor szépen fennmarad estig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 23.

Besscica

2020. november 5.

Nyáron vettem, miért ne alapon, és kellemes csalódás volt. Valóban természetes eredményt lehet vele elérni. Fedése inkább egy BB krémhez hasonló, könnyű viselet, de hamar is kopik. Ami miatt mégsem veszem újra, és nem 5 *, az az inci miatt van. Parfümmentes termékekre tértem át, így az alapózónál/BB krémnél is olyat keresek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.