Miss Sporty

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: seasnail, Módosítva: 2016. november 9.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Sminkek szájra

A Miss Sporty rúzs ápoló anyagaival hidratál, miközben a szín akár 6 óráig is tart.

zizz89

2019. december 26.

A "Malaga" (058) életem legelső rúzsa: A VÖRÖS rúzs, ami egyetlen nőnél sem hiányozhat.

Igazából cseresznyepiros és nagyon durván pigmentált, sűrű, ezért önmagában nem is használom: mindig tompítom valami hasonló "vizesebb" vörössel. Alaphangnak tökéletes és mégiscsak az első.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 26.

Blackxentric

2018. május 20.

Nekem egy élénk rózsaszín árnyalat van belőle. Ezer éves, de nem romlott meg. A szín szép, de a fedése és minden egyéb tulajdonsága borzalmas.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Anett0721

2018. március 10.

Az első piros rúzsom volt, cirka 6 évvel ezelőtt vettem. Szép mély színe volt, dinnyés illata. Vele kezdtem a feltűnő rúzsozást, azóta már van kb. szekérderéknyi vörös, bordó, magenta, stb. rúzsom, leginkább MAC, de ez a kis Miss Sporty darab mindig az első piros marad :) Persze már nincs meg, és gyorsan kopott, de emlekszem rá és ez nagy szó! Malaga volt az árnyalat neve :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 10.

Eria

2018. március 10.

Szortírozáskor került elő ez a hálás kis ruzs.. ha jól saccolom már 5-7 éve kitartóan várakozik és a dinnye illat még mindig tart, romlást nem látok.
Annak idején beleszerettem a színébe, a 240-es Mascarade-be ami egy sötét meggyes fukszia. Egyszerü, olcsó de nem olcsó hatásu, jól kezelhető, krémes kis ruzs, ami felvidít az illatával. Nem tul tartós de tudott annyit mint a kortárs Rimmel, amivel meglepett. Az ígért 6 óra viszont kamu, alap nélkül biztosan :-)
A pigmentáltság jó, nem szárított, de felvitelkor sok kerül a szájra, így egy részét papírzsepivel kellett leitatni hogy ne kenjek mindent össze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

MormiOrsi

2017. október 26.

1000 éve megvan egy szép piros szín belőle. Nagyon szeretem a sárgadinnyés illatát, könnyű kenni, szuperül pigmentált, csak sajnos nagyon hamar kopik. De ennyi pénzért teljesen ok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 26.

Barbizero

2017. október 4.

A 036 Kiss me árnyalat van meg, nagyon szépen pigmentált, sokáig tart és nagyon finom dinnye illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

Betty05

2017. május 10.

Vettem egy barnább nude árnyalatot sokáig nem használtam,aztán egyszer csak előkertül, és hatalmas szerelem lett,annyira, hogy nálam minden mást háttérbe szorított annyira tökéletes krémes jól kenhető állaga van,sokáig fennmarad,mindig mindenhova magammal cipelem csak,hogy nálam lehessen akármikor kellhet. 5ből 5x Fel kenem elindulás elölt, annyira tökéletes színe van hogy sajnos hasonlót sem találtam azóta se, és ha elfogy nagyon szomorú leszek, de nem adom fel hátha majd lesz egy hasonló amit készít Miss Sporty

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Poptie

2017. május 7.

Tinikorom slágere, a legdurvább sötétvörös /058/ és fekete/207/ árnyalatban is a mai napig megvannak. Az utóbbi megjelenésekor a miss sport nagy rocker-korom abszolút kedvenc márkája lett. A minőségükkel is abszolút meg voltam elégedve. Szépen fednek, nem szárítanak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

TimyeK

2017. április 15.

Nekem a képen látható pink árnyalat van meg és szörnyű a fedése. Nagyon nehéz felvinni úgy, hogy a szám közepén is megtapadjon és olyan furcsán fényes, műanyag hatású.Az illata jó, egyébként meg borzalom, alig tapad meg és ragacsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

carolinett33

2017. február 26.

egy nude, téglás-barnás picit csillámos színem volt belőle, imádtam, talán nem is volt jobb rúzsom azóta se. nem volt túl tartós, de annyira jó volt az állaga és a színe tökéletes meg az illata is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél- és filmképző összetevő. E szerint az oldal szerint kiválóan tapad a bőrhöz és a hajhoz, melyeken tartós, víztaszító réteget képez, amely akár többszöri lemosás után is a helyén marad. Az összetevővel leggyakrabban rúzsokban, szájfényekben találkozhatunk.