Miss Sporty

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: KePalma, Módosítva: 2019. január 15.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Meleg árnyalatú matt arcpír. Könnyen és egyszerűen varázsol színt az orcákra, akár egy ecsetvonással barack-puhaságú élettel teli hatás érhető el.

2 árnyalatban kapható: meleg barackos Really Tender és pink Really Sweet

Nina091

2020. július 30.

Kifejezetten matt pirosítót kerestem, hogy a párom arca ne csillogjon állandóan tőlem. :)
Ez volt az első, amit megvettem, de nem is keresgélek tovább. Ár-érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

vlvtnrbbt

2020. március 10.

Első pirosítóm, főleg azért vettem mert olcsó, de ahogy kipróbáltam, rögtön meg is szerettem. Nagyon pigmentált, kevés kell belőle, de könnyű eldolgozni/rétegezni. Egész nap ott marad a helyén.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 10.

abodri

2020. január 31.

A minap vásároltam a Really Sweet (102) színt. Tökéletes pirosító! Kevés kell belőle, nagyon tartós. És az ára is jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 31.

Szilvikriszti

2020. január 19.

Számomra ez a tökéletes pirosító, nekem jobban bevált, mint az essence és a csomagolása kicsit mintha masszívabb is lenne. A 101-es really tender árnyalatban van meg. Nagyon pigmentált, ezért óvatosan kell vele bánni. Nagyon tetszik, hogy matt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 19.

2019. január 14.

Szép színekben kapható,de sajnos valamelyik összetevőjére érzékeny a bőröm :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Szép színekben kapható,de sajnos valamelyik összetevőjére érzékeny a bőröm :(

Emolliensek: Dimethicone
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone, Triethoxycaprylylsilane
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, Manganese Violet / CI 77742, Iron Oxides
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.