Miss Sporty

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jns.melinda, Módosítva: 2017. július 29.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ár: 500 ft , Eladó: kolozsve
Állapot: -, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó

Hella96

2020. október 7.

Nehezen tudom el dolgozni. Kb olyan 2 óra múlva be sárgult a fejem. Többször esélyt adtam neki, végül a kukába landolt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 7.

pcsengi99

2019. március 15.

Evekig hasznaltam ezt az alapozot, de egyszer mikor megvettem az utanpotlast mar nem volt jo.. elotte semmi bajom nem volt vele, szepen fedett..stb aztan a kovetkezo darab mar besargult nem lehetett egyenletesen elkenni es alig vartam hogy lemossam mert ereztem hogy rajtam van.. 1 nap utan a kukaban landolt.. ez a marka penzkidobas, ra se nezek mar a drogeriaban mert borzalom..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

szabocintia

2019. január 28.

Véletlenül vettem meg, az Essence pattanás elleni alapozóját szerettem volna, nem figyeltem, ezt sikerült.
DE! Egyáltalán nem bántam meg, van Astoros, Bourjois alapozóm is, nem szoktam ilyen olcsóbb kategóriákat használni, de kellemes meglepetés volt.
Először is, tényleg gyorsan kell vele dolgozni, különben csíkos marad, de szerintem akinek van egy kis rutinja nem okoz problémát.
Másodszor, a T vonalban elég zsíros a bőröm, nem igazán tudom még púderrel sem korában tartani a kifényesedését, de ha felviszek egy réteget ebből + púder, egész nap matt marad a bőröm, ne fényesedik ki.
Szerintem nem maszkszerű a hatás, bár kis mennyiséget használok, az illata lehetne kicsit kellemesebb, tipikus alapozó ,,szaga" van, a pattanásaimmal pedig úgy vettem észre, hogy egyenlőre nem csinál semmit.
Tehát az illat és a pattanás miatt négy csillag, de ár érték arányban ez szerintem egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

Vivien0917

2019. január 8.

Használhatatlan. Nem értem hogy nyúltam mellé ennyire. Nagyon nagy csalódás. Ragad, nem lehet egyenletesen felvinni sok esélyt adtam neki de az eredmény ugyan az. Csíkos, foltos, sötét nem egyenletes és ráadásul alig várod hogy lemoshasd. Ecsettel, szivaccsal, ujjal sehogy sem jó. Ne vegyétek pénzkidobás. Kezdek rájönni hogy ez a márka alapozóba csak mellényúlás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

Nyancatfluff

2018. augusztus 2.

Nincs benne semmi rossz összetevő, és a pattanásos bőrömhöz nagyon jól illik. A matt társával szoktam felváltva használni és csak ajánlani tudom a természetes smink kedvelőinek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

IrisAnn

2018. június 27.

Ez az egyetlen csodaszer, ami elmúlasztja a pattanásaimat. Nem a legjobb fedésű, könnyen csíkos lesz, stb-stb, de a pattanásokra kiváló, jól kordában tartja őket. A legvilágosabb színt használom, szinte hófehér a bőröm, de szerintem illik hozzá a 001-es árnyalat. Az acnésoknak kifejezetten csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 27.

Cintia96

2018. április 17.

Elégedett vagyok vele. Nekem amúgy is minden alapozó beleül az orromon lévő pórusokba, de ettől legalább nem lettem pattanásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

Ivy96

2018. április 17.

Egyetértek az előttem szólókkal, életemben nem használtam még ennyire borzalmas alapozót. Ragacsos, lehetetlen szépen eloszlatni, természetellenes hatású, ja és természetesen lefolyik az arcodon amint minimálisan elkezdesz izzadni.
Nagyon világos a bőröm, ezért a boltban megfelelőnek találtam a 001-es árnyalatot, valóban nem lett túl sötét, de az árán kívül ez az egyetlen pozitívum vele kapcsolatban... Egyszer használtam és dobom is ki a kukába.

NE. VEGYETEK. ILYET.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

NE. VEGYETEK. ILYET.

Massacre

2018. április 12.

Hol is kezdjem.. Alapjába véve nem használok alapozót mivel egységes bőröm van, néha picit szárad de hidratáló krémmel lehet orvosolni. Megvettem ezt a terméket mondván hogy nem tartalmaz allergén anyagokat, s az ára is kedvező.
Egyszerűen nem tudtam eldolgolzni, darabokban állt az arcomon úgyhogy letettem róla. Pattanásokra, egy-két helyre az arcomon jó, de a teljes arcomon nem tudom egységesen eldolgozni. Alapozó nélkül egységesebb a bőröm mint ezzel, akkor legalább nincsenek rajta összeállt alapozó csomók.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 12.

KMolli

2018. március 12.

Soha senki ne vegyen ilyet, ha nem akar ideges lenni, mert lehet ennél rosszabb alapozó nincs is a földön. Pénzkidobás, mert egyszerűen használhatatlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Kaolin 0 0