Miss Sporty

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9,4 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rosemodee, az összetevőket feltöltötte: sailorluna, Módosítva: 2018. augusztus 7.

Kiszerelés:   9,4 g
Lelőhely:   DM, hipermarketek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Természetes, matt hatást biztosít azáltal, hogy felszívja a felesleges olajat a bőrről. Egy színben elérhető: 001 Universal, mely minden bőrszínhez alkalmas. A tartó tetejében kis tükör található ill. egy felvivő szivacska.

kzmdra

2020. március 21.

szépen mattít, a mindennapi smink rutinom alap darabja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 21.

szépen mattít, a mindennapi smink rutinom alap darabja.

wildrose

2019. szeptember 23.

Jól fed, szépen mattít, nem túl poros hatású és elég jól tartja magát az arcon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Jól fed, szépen mattít, nem túl poros hatású és elég jól tartja magát az arcon.

Audry1

2019. szeptember 14.

Két fő oka volt, amiért megvettem. Egyrészt, mert mattít, ami főleg a melegebb időszakokban a problémásabb területeken gondoltam jól jöhet, másrészt reméltem, hogy kevésbé kenődik el majd a sminkem a szemem sarkánál. Sajnos folyamatosan könnyezik mindkét szemem, így "lesírom" a sminkemet, ami iszonyatosan zavar.
Nekem sokáig elég, bár az árát azért sokallom. Mattítást tekintve nekem hozta, amit vártam tőle, bár közvetlen a bőrömre felvíve szárította az arcomat.
A sminkem tartósságán nem segített, bár hivatalosan nem is erre van.
Nekem amint felkenem vékonyan, kissé világosít a bőrömön, ami kis idővel később valamennyire normalizálódik, de azért én látom.
A hozzá kapható szivacs felesleges, jobb lett volna egy ecsetet mellékelni hozzá.
Összességében nekem 3 csillagot ér és nem hiszem, hogy újra megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

A sminkem tartósságán nem segített, bár hivatalosan nem is erre van.
Összességében nekem 3 csillagot ér és nem hiszem, hogy újra megvenném.

Dorathea

2019. április 16.

Nekem azt hiszem ez lesz a befutó mattító púder. Próbáltam már catrice-t, de az annyira kemény volt, hogy alig vett fel belőle az ecsetem, és nagyon hatása se volt többszöri felvitellel sem. Próbáltam már az essence púderét is. Azt többször is újra vettem, de azt könnyű túladagolni, mert könnyen nagyon sokat felvesz az ecset és fehérre meszel, meg poros hatást kelt. Ezt pont tökéletes tudom adagolni, és meg vagyok elégedve a tartósságával is. Úgyhogy Glamour napokon be is táraztam belőle :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Lilko0212

2019. március 22.

A nap folyamán minimum 1x újra kell puderezni. Összességében jó, de nem állandó darab a sminkes táskámban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 22.

Kokuszreszelek

2018. november 1.

Nagyon szeretem, szépen mattít, rengetegszer vettem már ujra. Ár érték arányban szerintem az egyik legjobb fehér púder.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

AnnaR

2018. október 8.

Én a kis szivacsot félredobtam, ecsettel viszem fel :D De amúgy tényleg jó :) A zsírosodásra hajlamos területeken szépen dolgozik, kíváncsi vagyok, hogy nyáron mit alkot majd. Minimális mennyiség kell belőle, fixálja az alapozóm és a korrektorom, én meg vagyok vele elégedve.

update: most látszik már, hogy lassan "elkopik", elfogy :) nyáron teljesen jól funkcionált, ha nem is egész napra, de jó pár órára teljesen fixálta a sminkem... Ennek ellenére nem fogom újra venni, mert azért nem lehet vele annyira biztosan dolgozni - ha csak egy kicsit is több kerül fel az ecsetre, akkor fehér lesz az arcom és idő, mire rendesen eldolgozom, ami egy rohanós reggelen nem fetétlenül pozitívum... Valószínűleg kipróbálok még mást is, de ha nem találok jobbat, akkor nyilván őt fogom használni, mert amúgy jó kis termék :)
Ráadásul a majdnem napi szintű használat során nem ment tönkre a csomagolása sem, ugyanúgy csukható, nyitható mint eddig, ez is egy plusz pont :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

busa01206

2018. október 6.

Igazából nem is tudom, hogy miért vettem meg, mert egyébként jó pár éve nem néztem a miss sporty állványra, de kellett egy púder a fehér bőrömre ez meg jó világos volt, gondoltam jólesz. Így is lett, semmi extra, de jól mattított, a színe is jó volt, szerettem használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 6.

kakonyiflora

2018. július 2.

Én ecsettel viszem fel, mattító szerepét valóban betölti. Én szeretem kiemeléshez is használni, ott is megállja a helyét. Nem lesz tőle fehér az ember képe! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

AgnesRosko

2018. június 20.

A szivacs szerintem is felesleges. Szeretem, hogy porzik, szépen mattít ha ecsettel viszem fel. Ennek ellenére nem venném újra .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 20.

Emolliensek: Dimethicone, Cetyl Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone, Cetyl Dimethicone