Miss Sporty

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9,4 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Otempora, az összetevőket feltöltötte: AnnaMariaPallos, Módosítva: 2019. április 10.

Kiszerelés:   9,4 g
Lelőhely:   DM, hipermarketek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Természetes, matt hatást biztosít azáltal, hogy felszívja a felesleges olajat a bőrről.

csiges

2020. július 1.

001 Light árnyalat
Szerintem jól teszi a dolgát, szépen mattít.
Azonban nem tartós és túl sötét a legvilágosabb árnyalat, így sokszor kontúrozásra is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

001 Light árnyalat
Szerintem jól teszi a dolgát, szépen mattít.

napocska32

2019. február 7.

Évek óta használom a 002-es Medium árnyalatát, imádtam, jól fed, eléggé tartós is. Kár, hogy eltűnt a boltok polcairól, sehol sem találok már belőle! :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

herczegno33

2018. szeptember 25.

Alapozót használok, púdert csak ritkán, gondoltam egy próbát megèr. Ecsettel viszem fel, nem tartós, nap vègère lekopik. Hètköznapokra, nyárra egèsz jó púder.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Zsofiii07

2018. június 30.

Rohanós hétköznapokba, suliba járásra jó, de egész napra vagy fontosabb eseményekre nem ajánlom, nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

HNReni

2018. június 25.

Alacsony fedésű, nem túl tartós, 1-2 óra után eléggé kopik. Nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

Alacsony fedésű, nem túl tartós, 1-2 óra után eléggé kopik. Nekem nem jött be.

bova

2018. január 31.

Nyarat kivéve a 001 Light verziót kell használnom. Elégedett voltam vele, mattít, egységesít, megteszi, amit elvárok Tőle. Nem használom túl gyakran. Ár-érték arányban szerintem megfelelő. 4/5.

UPDATE: Nem, nem. Ez a termék több év után nem négyes, csak hármas... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

UPDATE: Nem, nem. Ez a termék több év után nem négyes, csak hármas... :)

tenagi

2017. szeptember 14.

Én is a tester alapján a 001-est választottam, nekem is sötét az alapszínemhez ez az árnyalat télen, amikor vettem. Nyáron barnultam annyit, hogy nem ütött el annyira, így mostanában használom, igaz ritkán, mert nem sminkelek minden nap. Akkor sem szoktam alapozózni, csak krémet kenek magamra, korrektorozok és púderezek. Így természetes hatást kelt, bár nem olyan nagyon tartós, de engem ez nem is zavar. Nekem így ár-érték arányban jó választás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

canimbenim

2017. július 19.

Botrány 🤣 próbáltam több féle ecsettel is felvinni de iszonyatosan porzik,mintha lisztet szórt volna valaki rám. És ok,h felszívja az olajat mikor felteszem,de 2-3 óra múlva már ragyogóan csillog a homlokom. Színe passzolt,ez pozitívum

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

jaszaidora

2017. június 13.

jól mattítja az arcom. körülbelül 2 éve használom és nem csalódtam benne

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 13.

jól mattítja az arcom. körülbelül 2 éve használom és nem csalódtam benne

hdoloresz95

2017. június 8.

A sok negatív vélemény hatására, inkább nem vettem meg, pedig régóta szemeztem vele. Aztán nyáron úgy hozta a sors, hogy pont az alapozojat szerettem volna megvenni, és ajándékba adták hozzá ezt a pudert is. Először féltem, hogy sötét lesz, azonban a nyári szinemhez tökéletes volt. Szerintem nagyon szépen mattit, elég sokat használtam belőle. A kis pici tükör is nagyon ötletes benne, a szivacs viszont semmit sem ér (mint általában az ilyen szivacsok) ecsettel használtam. Utólag már bánom hogy nem vettem meg hamarabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

Emolliensek: Dimethicone, Cetyl Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone, Cetyl Dimethicone