Miss Sporty

Ár:   399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: x1342x, Módosítva: 2014. január 4.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Honeyhair

2020. augusztus 27.

A Savage árnyalatot használom hosszú évek óta, méghozzá szemöldökceruzának. Egyszerűen más márkában nem találok olyan "szőke", világosbarna szemöldökceruzát, ami ne lenne sárgás, vöröses, vagy szürkés, ez viszont tökéletes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

sabrirory

2019. május 29.

Gyorsan kellett egy szemceruza, így lekaptam a polcról egy feketét és rohantam is tovább. Könnyű vele dolgozni, szép a színe. Nekem az este végére kicsit elmászott, de nem volt vészes. Árához képest nagyon jó kis szemcerka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

FEszter

2019. április 8.

Legjobb szemceruza, amit eddig használtam. Szebb vonalakat lehet vele rajzolni,mint szemhéjtussal.Tartós, nem kenődik el, mégis szépen lehet vele dolgozni. Évek óta mindig újraveszem a fekete árnyalato t(viszont a barna változata közel sem olyan tartós). Ha fekete színű szemceruzát keresel, akkor csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

akitty

2019. március 19.

Az egyetlenegy szemceruza ami nem csípi a szemem, és nem könnyezek tőle. Eddig bármilyet próbáltam, folyt a könnyem annyira csípett. A keménysége pont megfelelő, nem kell rányomni a bőrre, nem maszatolódik, és
egész nap kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

egész nap kitart.

nyuszo

2019. február 28.

A 015 (basalt) szürke árnyalatot használom.
Elég tartós...
Szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 28.

A 015 (basalt) szürke árnyalatot használom.
Elég tartós...
Szeretem.

HDorina

2019. február 16.

Régebben használtam. Ocean 016-os árnyalatban. Szép, pigmentált vonalat lehetett vele húzni. Hátránya, hogy hegyezős ceruza és soha nem szerettem azokat. Bár én nagyon ritkán használtam ezt a szemceruzát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 16.

BB1995

2018. október 17.

Régóta ezt a terméket használom, szerintem tartós más termékekhez képest. Kényelmes használni mert puha a ceruza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

margit17

2018. augusztus 21.

Tinikoromban ezt használtam, akkor jónak tartottam, de most visszagondolva elég kemény állagú ceruza. Évek óta nem volt hozzá szerencsém, rátaláltam azóta a számomra tökéletesre. Hegyezni nehéz, szinte mindig megszenvedtem vele, sokkal jobban szeretem a kitekerős verziókat. Árát tekintve azt mondom, első sminknek egy tinilánynak gyakorolni jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

nagynomy

2018. augusztus 11.

Évekig használtam, teljesen jó.Kíváncsi vagyok más szemceruzákra is, ezért nem ezt vettem mostanság. Ára is teljesen baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

vlvtnrbbt

2018. július 28.

Ennyi pénzért mindent tud, amit kell. Ha reggel felrakom, halványul ugyan de még este is ott van, teljesen jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

Antioxidánsok: Tocopherol

Ceresin 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.