Miss Sporty

Ár:   399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: x1342x, Módosítva: 2014. január 4.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Miss Sporty Szemceruza - világoskék
Ár: 300 , Eladó: juno
Állapot: Kb. 2-3x használt, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Előreutalás után postázom, vagy személyesen átvehető Budapesten

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

lilielli

2014. április 5.

A legjobb a világon!! Tovább tart mint az essence, és nem kell százszor végighúzni a szememen, hogy fogjon is valamit. Nekem egy ilyen ceruza kb. két évig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 5.

ludmilla

2014. március 20.

Kicsit sajnos kenődik és nem elég intenzívek a színei. Viszont első ceruzáim egyike is ez volt, szóval kap egy négyest elfogultságból :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 20.

Szamócaa

2014. február 22.

Próbaképp vettem meg, és elégedett vagyok vele. Jól fog, és nem maszatolódik. Viszont egy idő után, mintha elpárologna! Nem kenődik el, de nem is látszik, hogy kihúztam volna a szemem, nem tudom, hová tűnik :D Olyan szemceruzát viszont nem sikerült még találnom, ami jól is fog, de nem is kenődik el, úgyhogy bár ez sem tökéletes, de a többihez viszonyítva elég jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 22.

Babooca

2014. február 8.

Volt ilyenem régen, de nem szerettem. Nem jól pigmentált és irritálta a szemem. Könnyen elmászik, egyáltalán nem tartós. Nagy nehezen elhasználtam, de sose venném újra. Pénzkidobás kategória. Ehhez képest pedig drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

Hime

2014. január 29.

Vagy 6 éve, hogy megvan nekem a 018-as árnyalat amivel a szemöldökömben lévő kis zugokat töltöm ki (bár jó múltkor sikerült a bal szemöldököm -durván- felét levágni egy igazítás során). Szerencsére lassan fogy, majd ha lesz akció a miss sporty termékekre akkor bevásárolok belőle 3-at és elég lesz életem végéig :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 29.

cslb

2014. január 11.

A kedvenc szemceruzám.. Csak ezt vásárlom! :)

Update: le kell vonnom 1*-ot.. nagyon hamar a szemem alá kerül a festék :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 11.

A kedvenc szemceruzám.. Csak ezt vásárlom! :)

Update: le kell vonnom 1*-ot.. nagyon hamar a szemem alá kerül a festék :/

Zoreana

2013. december 28.

Jó, csak egy faragással felére csökken.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 28.

Jó, csak egy faragással felére csökken.

neoda

2013. december 27.

Régebben valahogy jobban tetszett, tartósabban megmaradt és nem kenődött. Szerintem valamit változtattak rajta, már nem az igazi. De azért még mindig elég jó, az ár érték arányban mindenképp.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 27.

nagy.nikike

2013. december 23.

A 002 solid nevű árnyalarot vettem meg ami egy szép sötétbarna szín. De sajnos nem túl gazdaságos mert két használat után teljesen eltűn a hegye annyira puha, krémes az állaga. És sajnos a szememen is kenődik szóval nem is tartós. Az ára nem volt vészes, de ennyit sem ér. Csak a szép színe miatt adok 2* mert igazából 1-et érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 23.

szerpentin_b

2013. november 29.

Elmegy de legközelebb biztos nem ilyet veszek. Túl fakó a színe és könnyen mosódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 29.

Antioxidánsok: Tocopherol

Ceresin 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.