Miss Sporty

Ár:   399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: x1342x, Módosítva: 2014. január 4.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Miss Sporty Szemceruza - világoskék
Ár: 300 , Eladó: juno
Állapot: Kb. 2-3x használt, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Előreutalás után postázom, vagy személyesen átvehető Budapesten

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

nagynomy

2018. augusztus 11.

Évekig használtam, teljesen jó.Kíváncsi vagyok más szemceruzákra is, ezért nem ezt vettem mostanság. Ára is teljesen baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

vlvtnrbbt

2018. július 28.

Ennyi pénzért mindent tud, amit kell. Ha reggel felrakom, halványul ugyan de még este is ott van, teljesen jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

duchess_g

2018. július 26.

Tinikorom kedvenc szemceruzája, mikor a smink még az alul feketével kihúzott szemeket jelentette :) Ezért kap három pontot, egyébként elég durva állaga van és nem tartós ceruza, nagyon kenődik, nem marad a helyén, így nem használom már.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Vajdus23

2018. július 13.

Csak azért vonok le egy csillagot, mert nem szeretem a kialakítását, ugyanis ha elkopik, és faragnom kell, kétszer kitörik a hegye, mire végre sikerül hegyesre faragni, és így a fele a kukában landol. Ezen kívül meg vagyok vele elégedve, felül szoktam használni a vízvonalra, és remekül megállja a helyét. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 13.

Fruzsiii

2018. április 16.

Nagyon szeretem,több éve használom ,és a jövöben is fogom,kihagyhatatlan darab a neszeszeremből :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Dinadino

2018. április 6.

Jól fog. Puha. Sokáig tart. Hosszantartó. Olcsó
Újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 6.

Jól fog. Puha. Sokáig tart. Hosszantartó. Olcsó
Újravevős.

coffeegirl

2018. február 21.

Szintén ezer éves felhasználója vagyok én is :)) ez a fekete ceruza bejött, pedig nem tartós, simán elkenődik, leázik stb.. de mégis ezzel lehet olyan szép fekete tónust rajzolni, emiatt is szeretem annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

Boglaros

2018. február 16.

Én kizárólag a vízvonalra használom, már vagy ezer éve! Volt, ami irritált, volt ami nem fogott sokkal drágább márkáktól. Remélem, soha nem fogják kivonni a forgalomból, nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Banana

2018. február 7.

Elképzelhető, hogy nekem nincsenek nagy igényeim, de az ára ellenére én teljesen meg vagyok vele elégedve. Nagyon jól pigmentált, könnyű vele bánni és nekem nagyon sokáig elég, annak ellenére, hogy minden nap ezzel húzom ki a szememet. Mindig ezt veszem, ebben még nem csalódtam

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

Linuxo

2017. november 3.

Nagyon jó krémes, könnyen kenhető, szépen pigmentált szemceruza, potom pénzért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

Nagyon jó krémes, könnyen kenhető, szépen pigmentált szemceruza, potom pénzért.

Antioxidánsok: Tocopherol

Ceresin 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.