Miss Sporty

Ár:   399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: x1342x, Módosítva: 2014. január 4.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Miss Sporty Szemceruza - világoskék
Ár: 300 , Eladó: juno
Állapot: Kb. 2-3x használt, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Előreutalás után postázom, vagy személyesen átvehető Budapesten

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

fatime

2011. július 9.

Egy kedves ismerősömnek volt ilyen szemceruzája és kicsit rémisztő volt nézni ahogy délelőtt tízre úgy nézett ki mint egy pandamaci. El is vette a kedvemet tőle hogy vegyek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 9.

angelscrime

2011. július 4.

A kéket vettem meg ebből a szemceruzából. Alig látható a szememen, akár alul húzom ki, akár a szemhéjamra próbálok rajzolni vele... Pedig a kézfejemen kipróbálva még nagyon szép, pigmentált színt adott, ami eléggé tartósnak tűnt, viszonylag nehéz volt eltávolítani. Sajnálom, mert nagyon szép lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 4.

noxibaba

2011. július 4.

Nagyon szeretem ezt a ceruzát. Nekem fekete van. 4-5 órát simán bír, utána elkezd "kopni". Könnyű hegyezni és sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 4.

csillag1219

2011. július 4.

Hmm... Lehet, hogy én fogtam ki két kivételt. Nekem egy sötétkék és egy világoskék van, mindegyik kemény, hiába próbálgattam jópárszor, ki is hegyeztem őket, mégsem rajzolnak. Hát nem tudom, lehet, hogy kifogtam a selejteket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 4.

fanni.mathe

2011. július 3.

Ezt használom évek óta, csak zöldben. Nagyon szeretem, próbáltam közben másfajtát használni, de nem jött be. Nekem ez a klasszikus ceruza a ceruza, amit hegyezni kell, nem a "kitolós".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 3.

Antioxidánsok: Tocopherol

Ceresin 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.