Miss Sporty

Ár:   399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: x1342x, Módosítva: 2014. január 4.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Miss Sporty Szemceruza - világoskék
Ár: 300 , Eladó: juno
Állapot: Kb. 2-3x használt, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Előreutalás után postázom, vagy személyesen átvehető Budapesten

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Kinga79

2016. szeptember 15.

Tegnap vettem egy feketét és egy 019 metál színűt. ez az utóbbi használhatatlan, nagyon kemény.
A feketével elégedett vagyok. Reggel 7-kor húztam ki a szememet vele és most, 13:34-kor is szép még, helyén maradt, nem halványult.
Azért 3 csillag, mert az ezüst az használhatatlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

Azért 3 csillag, mert az ezüst az használhatatlan.

fomsarb

2016. szeptember 6.

Ár-érték arányban verhetetlen. Könnyen kenhető, jól lehet vele sminkelni, hegyezés közben nem törtik olyan könnyen. Azért pár óra alatt elmászik a vonalból, törölgetni és igazítani kell napközben. Biztos van szuperebb, jobb, tartósabb, stb., de ennyi pénzért viszonylag jó minőséget ritkán kapni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

MsKors

2016. július 12.

Ár-érték arányban nagyon jó kis ceruza, nekem ilyen "melóhelyen fiókban végszükség esetére" fajta, de amíg nem találtam meg az aktuális szerelmemet (ArtDeco) addig bizony ez volt a csúcson!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

cukorka22

2016. július 6.

Naponta használom, most már csak szemhéjon. Könnyű felvinni, mert krémes és puha, viszont gyakran ellenőrizni kell vízvonalnál, mert könnyen eltűnik vagy kenődik. A kupak hamar eltörik, megreped. Nem irritálja a szemem. Ár-érték arányban szerintem megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

timi9897

2016. július 6.

Több színben is használom ezt a terméket, de legtöbbször a feketével húzom körbe alul-felül a szempillák tövénél a szememet. Én szeretem, meg vagyok vele elégedve, drágább szemceruzáktól sem kaptam többet mint tőle, úgyhogy már hosszú ideje újravevős társam/társaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

Samantha

2016. június 18.

Nem szeretem ezt a szemceruzát. Csak akkor használom, ha az Adent nem tudom beszerezni. Használtam a barnát és a feketét is. Egy idő után mintha felszívódna. Amikor gyakrabban használtam többször volt szemgyulladásom. Gyanakszok rá, hogy ő volt a bűnös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 18.

TEr

2016. május 16.

Sajnos vízvonalra nem fog nekem (bár elég könnyes a szemem ott, úgyhogy nem meglepő) viszont a szempilláim tövénél tudom használni, és ott nagyon szép.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 16.

danyadi77

2016. május 15.

Több színben is van, egy Ocean egy Basalt és egy Savage. Ahhoz képest, hogy pár száz forint, egész jók. A kupakja sajnos elrepedt már mindegyiknek, ennek ugyan nem örülök, de ennyi pénzért ez benne van a pakliban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 15.

szabina9

2016. május 12.

Szeretem, mert jó a textúrája és könnyen használható, azonban könnyen lejön napközben, ezért egy csillag lejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 12.

alexandra326

2016. május 10.

Évek óta használom a fekete árnyalatot vízvonalra. Kellőképpen puha és pigmentált. Sajnos egy idő után eltűnik és újra kell rajzolni, de mivel nem túl drága, elnézem neki. Nyáron azért oda kell figyelni, hogy nem kenődött -e el, de ettől függetlenül szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Antioxidánsok: Tocopherol

Ceresin 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.