Miss Sporty

Ár:   399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: x1342x, Módosítva: 2014. január 4.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Miss Sporty Szemceruza - világoskék
Ár: 300 , Eladó: juno
Állapot: Kb. 2-3x használt, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Előreutalás után postázom, vagy személyesen átvehető Budapesten

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

bivienn

2015. november 19.

Először féltem benevezni rá, mert túl olcsónak tűnt, éppen ezért alábecsültem. De rá kellett jönnöm, hogy kevés pénzért is hozzá lehet jutni a minőséghez. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

idnA

2015. október 24.

10 éve használom a feketét alsó vízvonalra és szempillatőbe. Nagyon szeretem, mert szép intenzív fekete, nem irritálja a szemem, könnyű vele dolgozni, számomra optimális puhaságú ceruza. Nem mászik el, nem kenődik és az ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 24.

barabara

2015. október 9.

Én nagyon szeretem, az egyik legjobb szemceruza amit próbáltam. Ez "fog" rendesen, egy húzás is elég. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 9.

citronella

2015. szeptember 15.

Szerintem ez az egyik legjobb szemceruza,ezért az árért ajándék és még használható is. A fekete,a barna és a sötétszürke árnyalatok vannak meg nekem,ezekkel elégedett is vagyok,de korábban próbáltam az ezüstöt és azt hiszem a zöldet is,azok nem sokat értek. De azóta ez már lehet változott. :) Egyébként tartós,nem kenődik,jól satírozható és a vízvonalon is szépen fog. Összességében szerintem nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

Pacsi

2015. augusztus 9.

Huhh még nagyon-nagyon rég használtam ezt a terméket. Nem tudom, hogy azóta mennyit fejlődött, mindenesetre nekem kb 2 pislogás után lejött az egész. Ráadásul nem szépek az összetevői sem. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

Andismile18

2015. augusztus 7.

A legjobban bevált szemceruza nekem. Nem annyira maszatolódik, mint a többi, amit eddig használtam és könnyen, szépen ki tudom húzni vele a szemem. Az ára pedig viccesen olcsó. (Egy hátránya van, hogy hamar lekopik.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

JOOP30

2015. július 24.

Árához képest, elég jó!!Ritkán sminkelek,erre a célra tökéletes!!!Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 24.

kriszta04

2015. július 22.

Nagyon jó szemceruza.Nekem a fekete van meg nagyon krémes de nem tartós maszatolódik.Àr-érték arányban mindent visz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 22.

leba

2015. július 21.

Volt egyszer régen, nagyon régen egy ilyenem. Amire emlékszem, hogy rólam gyorsan megszökött, és kékesfekete színe volt. Nem egy nagy durranás szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 21.

babaga

2015. július 21.

Szerintem ár-érték arányban mindent visz és el elég tartós is (személy szerint a barna és szürke árnyalatot hasznàlom).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 21.

Antioxidánsok: Tocopherol

Ceresin 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.